Studenti jabloneckého gymnázia mistry republiky v přespolním běhu

26.10.2017 19:13:42 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Studenti jabloneckého gymnázia mistry republiky v přespolním běhu

Na celostátním finále v přespolním běhu, které se konalo 19. října v Hradci Králové, se podařilo, po nesnadné bitvě se závodníky z Gymnázia Vimperk, zvítězit chlapcům Gymnázia Dr. Antona Randy Jablonec, a tím se nominovat na mistrovství světa do Paříže konané v dubnu 2018.

Klání se konalo v okolí Stříbrného rybníka za účasti patnácti šestičlenných družstev ve všech kategoriích. Nejlépe si z jabloneckých účastníků vedl Jan Málek, který vybojoval bronzovou medaili. V první dvanáctce jej doplnil 6. místem Matěj Bříza a 11. místem Jakub Augsten. Na skvělém výsledku se podíleli všichni zúčastnění, jelikož i další 3 z družstva svými bojovnými výkony odebírali body závodníkům z jiných družstev.

Ani děvčata z jabloneckého gymnázia se v těžké konkurenci na šampionátu základních a středních škol neztratila. Na rovinatém a pro nás nepříliš příznivém profilu obsadila 7. místo.

„Tímto bychom chtěli všem zúčastněným poděkovat a popřát hodně štěstí a sportovní formy do Paříže," uvedla za Gymnázium Dr. Antona Randy Veronika Hrušková.

Složení družstev a výsledky jednotlivých závodníků:

Chlapci: Jan Málek (3.); Matěj Bříza (6.); Jakub Augsten (11.); Vadym Rishko (15.); Tomáš Lengyel (18.); Ondřej Budský (23.).

Dívky: Lucie Honzejková (11.); Michaela Kapčiarová (32.); Adéla Chlupová (42.); Kateřina Havrdová (48.); Nina Bureš (50.); Tereza Žitná (62.).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře
Jaké jsou aktuální uzavírky v Jablonci nad Nisou
Dvě vítězství vybojovaly ženy ve II. lize volejbalu
Ministerstvo životního prostředí poslalo nesouhlas k těžbě v dole Turów
Jablonečtí plavci lovili v domácím bazénu medaile

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
17.11.: Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn