Střípky z městské policie: Rodinná hádka i zatoulaná plavkyně

02.07.2018 15:28:54 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Rodinná hádka i zatoulaná plavkyně

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v posledních dnech zasahovali při rodinné hádce a také hledali plavkyni na přehradě, po které se sháněl její přítel.

Není nad klid v rodině

K rodinné hádce mezi starým otcem, jeho synem a vnučkou přijela městská policie ve středu odpoledne. Přivolala je paní vystrašená hlukem a boucháním na vrata. Ukázalo se, že jde o dlouholetý rodinný spor o dům, v němž všichni bydlí. Nešťastný syn uvedl, že s otcem není možné se dohodnout, že prý nerespektuje ani rozhodnutí soudu. Naštěstí se všichni napadali pouze slovně, na fyzickou inzultaci nedošlo. Strážníci zklidnili situaci a obě strany sporu poučili o dalším postupu, incident předali k dořešení na přestupkové oddělení magistrátu.

Nezbedná plavkyně

V noci ze středy na čtvrtek zalarmoval strážníky muž, který měl strach o svoji přítelkyni. Ta si údajně šla zaplavat do přehrady a už se delší dobu neozývá ani není vidět. Strážníci ze břehu nikoho neviděli, a proto se vydali přímo do vody do míst, kde se podle slov svého přítele měla dotyčná plavkyně nacházet. V tom se žena ozvala a plavala směrem ke strážníkům. Vysvětlila, že si, jako každý den, šla po práci zaplavat. Na hlídky MP nejprve nereagovala, protože plavala nahá. Až posléze si uvědomila vážnost situace a začala komunikovat. Strážníci nezodpovědnou ženu poučili, aby příště při plavání reagovala na volání okamžitě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí strážníci ověřovali možné UFO
Střípky z městské policie: Opilá matka a rvačka tří mladíků
Děti se strážníky opět apelovali na řidiče, aby jezdili bezpečně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trestňák, penalta a body byly fuč
SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
Jablonecké zastupitelstvo odsouhlasilo finance na provoz tramvaje
Putování po stopách Skřítka Střípka přináší v roce 2020 několik novinek
Literární večer v jablonecké galerii věnují románu Projekt Gilgameš

Nejčtenější články

23.01.: Hejtman Libereckého kraje navštívil Desnou
23.01.: Třídenní fotbalová show proběhla v jablonecké hale
23.01.: Pralyžaři podesáté míří na zásadské závody postaru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn