Střípky z městské policie: Pytláci, bouračka a uprchlý zloděj

31.10.2016 22:01:57 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Pytláci, bouračka a uprchlý zloděj

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou řešili v posledních dnech případy pytláků ryb ve třetí přehradě, dopravní nehody na křižovatce ulic Horní a V Pastvinách a mladého zloděje, o kterém se po šetření zjistilo, že uprchl z výchovného ústavu v Kamenickém Šenově.

Chtěli si ulovit pár ryb

Člen Rybářské stráže požádal v sobotu po poledni o asistenci jabloneckou městskou policii. Zadržel totiž pytláky, kteří neoprávněně lovili ryby ve třetí přehradě. Vzhledem k množství a druhu ulovených ryb si ale nakonec oba pytláky převzala Policie ČR.

Nehoda již byla hlášena

V sobotu po poledni vyjížděli jablonečtí strážníci na základě telefonického oznámení k dopravní nehodě na křižovatku ulic Horní a V Pastvinách. Modrý Volkswagen tam narazil do sloupu veřejného osvětlení. Na místě strážníci zjistili, že nehoda je již šetřena Dopravním inspektorátem Policie ČR a vozidlo právě odváží odtahový vůz.

Mladík na útěku

Neplatícího zákazníka zadržela ostraha v prodejně Albert v ulici Želivského. Mladík se pokoušel přes pokladnu bez zaplacení pronést cukrovinky v hodnotě 53 korun. Doklad totožnosti u sebe neměl, uváděl pouze jméno a ročník narození. Strážníci jej převezli na obvodní oddělení Policie ČR ve Mšeně, kde se ukázalo, že se jedná o mladíka, který utekl z Výchovného ústavu pro děti a mládež v Kamenickém Šenově.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky z městské policie: Zraněná seniorka i zatoulaný chlapeček
Střípky z městské policie: Hledání holčičky, opilé úrazy a podezřelý řidič
Střípky z městské policie: Loučení s létem, rvačky i ukradení kapři

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
Pozvánka na Pelechovské hry
Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Nejčtenější články

23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
21.06.: Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu
23.06.: Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn