Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

12.02.2018 16:32:04 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v posledních dnech zasahovali v případech pohlídání psa, kontroly muže, který se nehlásil, zadržení opilého řidiče po běžeckém souboji, a pomoci nemocné ženě s dítětem, která si myslela, že ve jejím bytě hoří.

O pejska bude postaráno

V pátek 9. 2. po poledni požádali záchranáři městskou policii o asistenci. Potřebovali, aby se strážníci postarali o psa, jehož majitele odváželi do nemocnice. Jorkšírského teriéra si na služebně městské policie odpoledne vyzvedla pracovnice útulku Dášeňka.

Naštěstí jen tvrdě spal

Strážníky zalarmovala vyděšená maminka v pátek odpoledne. Měla domluvenou schůzku se svým synem, ten ale nepřišel, nebral telefon a ukázalo se, že se omluvil i v práci. Strážnici vyjeli na adresu, kde má syn pronajatý byt, ale na zvonění nikdo nereagoval. Nakonec vše dobře dopadlo. Syn se matce ozval s tím, že mu není dobře, a tak si vypnul telefon a spal. Neslyšel proto ani zvonění strážníků u domovních dveří.

Opilec za volant nepatří - pomohly kamery

Pomocí kamer hlídali v sobotu krátce po poledni strážníci tři podnapilé mladíky, kteří se z Dolního náměstí vydali na parkoviště na Horním náměstí. Sedli do auta a po chvíli se rozjeli. To už je ale zastavila hlídka městské policie. Řidič se snažil utéct a jako ve filmu přelézal ploty zahrad v Máchově ulici. Strážník prchajícího chytil v parku v Máchově ulici a musel použít i pouta, jelikož se mladý nezodpovědný řidič vzpouzel. Ukázalo se, že měl v dechu 1,7 promile alkoholu. K dalšímu řešení si výtečníka převzala Policie ČR.

Žena s dítětem na balkóně

O rozruch před domem v Liberecké ulici se postarala v neděli v noci žena, která i s dítětem stála na balkóně ve druhém patře domu a volala o pomoc. Tvrdila, že v bytě hoří. Na místě byli kromě strážníků i policisté a hasiči. Ti za asistence policie vstoupili do bytu, kde naštěstí nehořelo a pravděpodobně psychicky nemocnou ženu předali do péče záchranářů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky městské policie: Mrtvý soused, hledaný chlapec a vulgární malba
Jablonečtí strážníci zamířili ke středoškolákům
Střípky městské policie: Nezodpovědní hokejisté i zloděj, co byl majitel
Muž se pokusil o sebevraždu před jabloneckou poštou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jaký objekt se stane Památkou roku Libereckého kraje za rok 2017?

Už jen pár dní je možné nominovat díla do soutěže Památka roku Libereckého kraje za rok 2017. Smyslem klání, které vyhlásil Liberecký kraj, je ocenit podařené stavební obnovy či restaurování nemovitých kulturních památek a zároveň tímto způsobem upozornit na zajímavosti našeho regionu. Návrhy jsou přijímány do 1. června 2018. Vítěz dostane 50 tisíc korun. Přihlásit do soutěže mohou uchazeči nemovitosti, u kterých byla dokončena obnova nebo etapa obnovy v kalendářním roce 2017. Podrobnější článek

Do konce května můžete podat přihlášky k soutěži Stavba roku 2018

Dne 31. května 2018 ve 12.00 máte poslední možnost podat přihlášku do soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Již čtrnáctý ročník události ocení nejlepší stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Přihlášky přijímá podatelna krajského úřadu. Soutěž Stavba roku Libereckého kraje vyhlásil letos už počtrnácté Liberecký kraj a partnerské organizace z oblasti stavebnictví. „V letošním roce je vyhlášeno celkem pět kategorií, do kterých je možné přihlásit stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Termín ukončení příjmu přihlášek se blíží, proto je nutné si pospíšit," upozorňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na Jablonecku proběhla policejní akce Korbič proti prodeji anabolik
BMW se v Jablonci střetlo s chodcem
Liberecký kraj se představil na oslavách Dne Evropy na Ukrajině
Absolventi Střední školy gastronomie a služeb ukázali své dovednosti
V derby potvrdily Hamry svoji pozici lídra

Nejčtenější články

20.05.: Obrazem: Prolínání aneb den Jizerskohorských jídel na Smržovce 2018
19.05.: Řidička se vyhýbala v Jablonci zajíci a po havárce je škoda 130 tisíc
19.05.: V Edenu vybuchla bomba

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

termodynamické a solární systémy pro ohřev teplé vody

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT