Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

12.02.2018 16:32:04 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v posledních dnech zasahovali v případech pohlídání psa, kontroly muže, který se nehlásil, zadržení opilého řidiče po běžeckém souboji, a pomoci nemocné ženě s dítětem, která si myslela, že ve jejím bytě hoří.

O pejska bude postaráno

V pátek 9. 2. po poledni požádali záchranáři městskou policii o asistenci. Potřebovali, aby se strážníci postarali o psa, jehož majitele odváželi do nemocnice. Jorkšírského teriéra si na služebně městské policie odpoledne vyzvedla pracovnice útulku Dášeňka.

Naštěstí jen tvrdě spal

Strážníky zalarmovala vyděšená maminka v pátek odpoledne. Měla domluvenou schůzku se svým synem, ten ale nepřišel, nebral telefon a ukázalo se, že se omluvil i v práci. Strážnici vyjeli na adresu, kde má syn pronajatý byt, ale na zvonění nikdo nereagoval. Nakonec vše dobře dopadlo. Syn se matce ozval s tím, že mu není dobře, a tak si vypnul telefon a spal. Neslyšel proto ani zvonění strážníků u domovních dveří.

Opilec za volant nepatří - pomohly kamery

Pomocí kamer hlídali v sobotu krátce po poledni strážníci tři podnapilé mladíky, kteří se z Dolního náměstí vydali na parkoviště na Horním náměstí. Sedli do auta a po chvíli se rozjeli. To už je ale zastavila hlídka městské policie. Řidič se snažil utéct a jako ve filmu přelézal ploty zahrad v Máchově ulici. Strážník prchajícího chytil v parku v Máchově ulici a musel použít i pouta, jelikož se mladý nezodpovědný řidič vzpouzel. Ukázalo se, že měl v dechu 1,7 promile alkoholu. K dalšímu řešení si výtečníka převzala Policie ČR.

Žena s dítětem na balkóně

O rozruch před domem v Liberecké ulici se postarala v neděli v noci žena, která i s dítětem stála na balkóně ve druhém patře domu a volala o pomoc. Tvrdila, že v bytě hoří. Na místě byli kromě strážníků i policisté a hasiči. Ti za asistence policie vstoupili do bytu, kde naštěstí nehořelo a pravděpodobně psychicky nemocnou ženu předali do péče záchranářů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky městské policie: Mrtvý soused, hledaný chlapec a vulgární malba
Jablonečtí strážníci zamířili ke středoškolákům
Střípky městské policie: Nezodpovědní hokejisté i zloděj, co byl majitel
Muž se pokusil o sebevraždu před jabloneckou poštou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

S lomnickým výtvarníkem Jaroslavem Dlouhým se rozloučí výstavou

V předvánočním čase dorazila do lomnického muzea smutná a těžko uvěřitelná zpráva, že nás navždy opustil výtvarník a dobrý kamarád Jarda Dlouhý. „O to neuvěřitelnější se zdá, že jsme se ještě měsíc před jeho odchodem u něho doma v podkrovním ateliéru definitivně domluvili na termínu a podrobnostech konání výstavy v naší instituci," uvedl ředitel muzea Jan Drahoňovský. Prodejní výstava obrazů výtvarníka Jaroslava Dlouhého bude otevřena ve dnech 19. 2. - 19. 3. 2018 ve vstupní hale muzea. Více podrobností na Našem Pojizeří

Mládežnické turnaje v Semilech vyhrály domácí Semily a Železný Brod

Ve dnech 10. a 11. února pokračoval seriál turnajů ve fotbale v semilské hale. V sobotu se hrál turnaj ročníků 2007, tedy starších přípravek, kde vybojovalo prvenství semilské družstvo. V neděli v kategorii ročníků 2009 z toho byl pro domácí Semily nakonec bronz po porážce od Železného Brodu, který tento turnaj vyhrál. Více podrobností a fotografie na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči ze všech krajů republiky chystají rekordní hasičskou fontánu
Vyšší výkonnostní třídy pro páry TK Koškovi
Hořela garáž v Liberci, škoda je přes půl milionu
Leif de Leeuw Band zahraje v Klubu Na Rampě
Občané Tanvaldu mohou diskutovat s hejtmanem Libereckého kraje

Nejčtenější články

17.02.: Ester Ledecká šokovala sjezdařský svět a má olympijské zlato!
18.02.: Fotoohlédnutí za maturitním plesem tanvaldského gymnázia 2018
17.02.: Obrazem: Novoveský masopust 2018

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT