Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

12.02.2018 16:32:04 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v posledních dnech zasahovali v případech pohlídání psa, kontroly muže, který se nehlásil, zadržení opilého řidiče po běžeckém souboji, a pomoci nemocné ženě s dítětem, která si myslela, že ve jejím bytě hoří.

O pejska bude postaráno

V pátek 9. 2. po poledni požádali záchranáři městskou policii o asistenci. Potřebovali, aby se strážníci postarali o psa, jehož majitele odváželi do nemocnice. Jorkšírského teriéra si na služebně městské policie odpoledne vyzvedla pracovnice útulku Dášeňka.

Naštěstí jen tvrdě spal

Strážníky zalarmovala vyděšená maminka v pátek odpoledne. Měla domluvenou schůzku se svým synem, ten ale nepřišel, nebral telefon a ukázalo se, že se omluvil i v práci. Strážnici vyjeli na adresu, kde má syn pronajatý byt, ale na zvonění nikdo nereagoval. Nakonec vše dobře dopadlo. Syn se matce ozval s tím, že mu není dobře, a tak si vypnul telefon a spal. Neslyšel proto ani zvonění strážníků u domovních dveří.

Opilec za volant nepatří - pomohly kamery

Pomocí kamer hlídali v sobotu krátce po poledni strážníci tři podnapilé mladíky, kteří se z Dolního náměstí vydali na parkoviště na Horním náměstí. Sedli do auta a po chvíli se rozjeli. To už je ale zastavila hlídka městské policie. Řidič se snažil utéct a jako ve filmu přelézal ploty zahrad v Máchově ulici. Strážník prchajícího chytil v parku v Máchově ulici a musel použít i pouta, jelikož se mladý nezodpovědný řidič vzpouzel. Ukázalo se, že měl v dechu 1,7 promile alkoholu. K dalšímu řešení si výtečníka převzala Policie ČR.

Žena s dítětem na balkóně

O rozruch před domem v Liberecké ulici se postarala v neděli v noci žena, která i s dítětem stála na balkóně ve druhém patře domu a volala o pomoc. Tvrdila, že v bytě hoří. Na místě byli kromě strážníků i policisté a hasiči. Ti za asistence policie vstoupili do bytu, kde naštěstí nehořelo a pravděpodobně psychicky nemocnou ženu předali do péče záchranářů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky městské policie: Mrtvý soused, hledaný chlapec a vulgární malba
Jablonečtí strážníci zamířili ke středoškolákům
Střípky městské policie: Nezodpovědní hokejisté i zloděj, co byl majitel
Muž se pokusil o sebevraždu před jabloneckou poštou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Členové horské služby uctí na Sněžce tragicky zesnulé kolegy

Jako každý rok členové české a polské horské služby i její příznivci ve středu 16. ledna vystoupají na úbočí Sněžky. Zde si připomenou tragédii z roku 1975, při níž zahynuli dva členové HS Štefan Spusta a Jan Messner. Záchranáři z České republiky a Polska se sejdou v horské boudě Slezský dům a poté se vypraví na úbočí. Zde položí věnec ke křížku, který tragickou událost připomíná. Další informace

Správa KRNAP varuje před nebezpečím pohybu v horách

Vzhledem k vývoji počasí v posledních hodinách varuje Správa KRNAP před nebezpečím při pohybu po Krkonoších. Mokrý sníh na mnoha místech způsobil vrcholové zlomy stromů, na řadě míst jsou stromy polovyvrácené a nahrnuté. Nejvíce postižené jsou západní Krkonoše. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozdíl mezi přátelákem a mistrákem byl vidět
Vzniká nový katalog ubytování pro Jablonec a Jizerské hory
Kraj řeší stav budovy Střední školy řemesel a služeb v Jablonci
V maršovické roubence vystavují 52 betlémů
Děti ze sedmi jabloneckých ZŠ sbírají hlasy na podporu svých nápadů

Nejčtenější články

18.01.: Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů
19.01.: První ročník NERROX cupu se v Tanvaldě povedl
19.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT