Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

12.02.2018 16:32:04 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Honička s opilým řidičem i žena na balkóně

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v posledních dnech zasahovali v případech pohlídání psa, kontroly muže, který se nehlásil, zadržení opilého řidiče po běžeckém souboji, a pomoci nemocné ženě s dítětem, která si myslela, že ve jejím bytě hoří.

O pejska bude postaráno

V pátek 9. 2. po poledni požádali záchranáři městskou policii o asistenci. Potřebovali, aby se strážníci postarali o psa, jehož majitele odváželi do nemocnice. Jorkšírského teriéra si na služebně městské policie odpoledne vyzvedla pracovnice útulku Dášeňka.

Naštěstí jen tvrdě spal

Strážníky zalarmovala vyděšená maminka v pátek odpoledne. Měla domluvenou schůzku se svým synem, ten ale nepřišel, nebral telefon a ukázalo se, že se omluvil i v práci. Strážnici vyjeli na adresu, kde má syn pronajatý byt, ale na zvonění nikdo nereagoval. Nakonec vše dobře dopadlo. Syn se matce ozval s tím, že mu není dobře, a tak si vypnul telefon a spal. Neslyšel proto ani zvonění strážníků u domovních dveří.

Opilec za volant nepatří - pomohly kamery

Pomocí kamer hlídali v sobotu krátce po poledni strážníci tři podnapilé mladíky, kteří se z Dolního náměstí vydali na parkoviště na Horním náměstí. Sedli do auta a po chvíli se rozjeli. To už je ale zastavila hlídka městské policie. Řidič se snažil utéct a jako ve filmu přelézal ploty zahrad v Máchově ulici. Strážník prchajícího chytil v parku v Máchově ulici a musel použít i pouta, jelikož se mladý nezodpovědný řidič vzpouzel. Ukázalo se, že měl v dechu 1,7 promile alkoholu. K dalšímu řešení si výtečníka převzala Policie ČR.

Žena s dítětem na balkóně

O rozruch před domem v Liberecké ulici se postarala v neděli v noci žena, která i s dítětem stála na balkóně ve druhém patře domu a volala o pomoc. Tvrdila, že v bytě hoří. Na místě byli kromě strážníků i policisté a hasiči. Ti za asistence policie vstoupili do bytu, kde naštěstí nehořelo a pravděpodobně psychicky nemocnou ženu předali do péče záchranářů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky městské policie: Mrtvý soused, hledaný chlapec a vulgární malba
Jablonečtí strážníci zamířili ke středoškolákům
Střípky městské policie: Nezodpovědní hokejisté i zloděj, co byl majitel
Muž se pokusil o sebevraždu před jabloneckou poštou

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Druhý ročník soutěže Střípky z Ráje zakončilo vydání publikace

Turnovská knihovna a tiskárna Apromotion z Turnova znovu po roce vydaly publikaci! V sobotu 6. října se uskutečnilo slavnostní vyhlášení druhého ročníku literární soutěže Střípky z Ráje, kterou tyto dvě instituce pořádaly už podruhé. Akce proběhla v rámci Netradiční knihovny 2018. Více podrobností na Našem Pojizeří

Další seminář pro kronikáře obcí a měst Libereckého kraje

Pro kronikáře obcí a měst Libereckého kraje je připraven již 4. odborný seminář, tentokrát na téma Kronikářka - kronikář po volbách roku 2018. Pořádá jej Sdružení obcí Libereckého kraje pod záštitou radní Květy Vinklátové, pověřené řízením rezortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu Libereckého kraje, ve spolupráci s PhDr. Jiřím Bartoněm, spisovatelem, lektorem v oboru kronikářství, regionálním historikem - publicistou a kronikářem. Listopadový seminář je určen nejen pro kronikáře, ale i pro další zájemce z obcí a měst Libereckého kraje, zabývající se danou problematikou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od 21. října se bude zase jezdit z Brodu do Semil přes Mlýnský potok
I mamma je o vztazích mezi ženami všech generací
K 50. výročí CHKO Jizerské hory vysadí strom a pokřtí knihu
Policisté převzali na jablonecké radnici ocenění
Na hradech a zámcích připravují zakončení hlavní sezony

Nejčtenější články

18.10.: Po napadení před diskotékou v Koberovech leží mladý muž v nemocnici
19.10.: Motocyklista předjížděl v Jablonci na plné čáře a střetl se s náklaďákem
17.10.: Kandidáti Nové budoucnosti pro Jablonec se rozešli v názoru na koalici

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT