Střípky z městské policie: Bolest zubu a uvěznění v bankomatu

10.09.2018 18:22:01 | Autor: mh, pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z městské policie: Bolest zubu a uvěznění v bankomatu

Strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v posledních dnech zasahovali v případu ženy, kterou na ulici bolel zub až si musela lehnout, vráceného nákupního vozíku a uzavřených mužů v prostoru u bankomatu.

Potřebovala si jen chvilku odpočinout a zahnat bolest

„V ulici Vysoká, Spojovací na dětském hřišti se nachází silně podnapilá žena, která leží na lavičce a u sebe má malé dítě v kočárku a další dvě děti, které se pohybují vedle ní a snaží se jí probudit," tak znělo oznámení, na něž reagovala hlídka městské policie v pátek dopoledne.

Na místě skutečně našli ženu se třemi dětmi, byla ale bez známek opilosti Na dotaz strážníků odpověděla, že jí od rána bolí zub, proto si vzala léky proti bolesti a na chvíli si lehla na lavičku. Alkohol nepožila. To ostatně potvrdila i orientační dechová zkouška, s níž mladá maminka souhlasila.

Chlapci vraceli nalezený vozík

Na dva mladíky s nákupním vozíkem v Průběžné ulici upozornil pohoršený volající na linku 156 v pátek odpoledne. Hlídce, která vyjela na místo oba chlapci shodně řekli, že při procházce kolem přehrady nalezli košík a pohoršeni nad tímto nálezem, vezou ho zpátky k obchodnímu domu Tesco. Strážníci kluky pochválili a doprovodili je až k obchodnímu domu, kde se přátelsky rozloučili.

Chtěli si vybrat peníze, ale ven se již nedostali

Dva muži zůstali v sobotu večer uvěznění v prostoru bankomatu v bývalém Albertu ve Mšeně. Strážníci se žádostí o odemknutí kontaktovali obsluhu tamního obchodu. Prostor nejevil známky násilného vniknutí ani jiného poškození.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky z městské policie: Pomoc muži při záchvatu i chytání zlodějů
Kamera zachytila zloděje na střeše Kauflandu ve Mšeně
Střípky z městské policie: Poštolka, opilé ženy a pokusy o sebevraždu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT