Střípky z jablonecké městské policie na konci června

02.07.2015 16:40:40 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Střípky z jablonecké městské policie na konci června

Několik nových případů řešili jablonečtí strážníci na konci června. Mezi nimi bylo například nalezení opilého muže, který se chtěl oběsit, zajištění nabouraného auta, které zasahovalo do vozovky a předání státní policii řidiče, který jezdil bez řidičského průkazu.

Muž byl nakonec nalezen včas

Třicetiletý muž se rozhodl, že se oběsí. Svůj záměr sdělil osobně i přes SMS zprávu několika lidem. Ti kontaktovali městskou policii a strážníci o situaci informovali kolegy z Policie ČR. Hlídka městské policie začala po muži pátrat nejprve kolem přehrady a strážníci se mu pokoušeli také dovolat. To se nakonec podařilo, muže našli a předvedli na obvodní oddělení Policie ČR ve Mšeně, kde mu provedli dechovou zkoušku, podle níž měl 4,05 promile alkoholu v dechu.

Mastná skvrna

Na olejovou skvrnu, která se táhla z Podhorské přes Palackou ulici až do ulice Pražského povstání upozornil městskou policii v neděli 19. června ráno řidič autobusu. Uvedl, že by to mohlo být zřejmě z provrtané - proražené  nádrže nějakého osobního vozidla. Hlídka městské policie vyjela na místo situaci prověřit a informovala hasiče. Skvrna končila až na parkovišti pod bývalým Elitexem. Pohonné hmoty vytékaly z červeného Volva. Veškeré informace strážníci předali Hasičskému záchrannému sboru Libereckého kraje k dořešení.

Nabourané auto

Řidič autobusu ve středu 22. června po čtvrté hodině ranní upozornil městskou policii na nabouraný VW Golf za kruhovým objezdem v Pasekách ve směru na Lučany. Auto nabouralo do betonového sloupu pouličního osvětlení,  uvnitř ani okolo nikdo nebyl a Golf zasahoval necelý metr do vozovky. Na místo dorazila také hlídka Policie ČR, která si záležitost převzala.

Řidič měl zákaz řízení

Strážníkům se opět osvědčila znalost místních poměrů, když v sobotu 27. června v noci zastavili černý skútr se zahraniční poznávací značkou v ulici Boženy Němcové. Když řidiče zkontrolovali, systém skutečně potvrdil jejich domněnku, že má zabavený řidičský průkaz a až do poloviny roku 2017 nesmí řídit. Neukázněného řidiče proto předali Policii ČR.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Zvířecí střípky z jablonecké městské policie
Městská policie v Jablonci se zaměřila na dětské kuřáky
Muž chtěl skočit z hráze přehrady, zachránili ho svědci a policisté
Jablonecký strážník Michal Křemen zachránil lidský život

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na jablonecké radnici rozjedou po opravě páternoster

Ve středu 12. srpna po 15. hodině se znovu na radnici města Jablonec nad Nisou slavnostně rozjede po roční generální opravě páternoster.

Fotbalisté FC Lomnice jsou s přípravou na sezonu spokojení

V přípravě hráli fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou většinou s týmy z krajského přeboru. Ze všech devíti přípravných zápasů zaznamenali jedinou prohru, proto vládne spokojenost s výsledky i celou přípravou. Cílem do nové sezony je umístění do 3. místa a postup do krajského přeboru. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

No sláva! Jovo dorazil na Střelnici
Aneta Langerová zazpívá v Harrachově
Nový páternoster na jablonecké radnici voní dřevem a leskne se mosazí
USAR tým je zpět, jaké jsou dojmy z jejich první zahraniční mise?
Bára Hůlková byla v dálce dva centimetry od bronzové medaile

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
10.08.: Obrazem: Fotbalisté Jiskry Mšeno zvítězili v Pěnčíně

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn