Stříbro z atletického víceboje vybojoval Roman Kadavý

10.02.2020 14:41:27 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Stříbro z atletického víceboje vybojoval Roman Kadavý

Skupina pěti závodníků z atletického oddílu TJ LIAZ bojovala o víkendu v Praze ve Stromovce o medaile z Mistrovství České republiky ve vícebojích všech kategorií. Nejlepšího výsledku v sedmiboji žáků dosáhl Roman Kadavý, který svou pozici z prvního dne udržel a s celkovým součtem bodů 4034 v osobním rekordu skončil na druhém místě.

Nejúspěšnější disciplínou Romana Kadavého byl běh na 60 metrů překážek, kterou vyhrál ve skvělém čase 8.39. V běhu na 60 metrů byl druhý /7.55/ a stejnou pozici vybojoval ve skoku dalekém /604/. Dosažené výkony v ostatních disciplínách - koule 10,46, výška 156, tyč 290, 1000 metrů 3:09.33.

Na jeho výsledky navázala jeho sestra dorostenka Kateřina Kadavá, když vybojovala šesté místo v pětiboji celkovým součtem 3336 bodů. Ve všech disciplínách si vytvořila osobní rekordy. Vlastní rekord v pětiboji překonala o 240 bodů. Nejlepšího výkonu dosáhla v běhu na 60 metrů překážek časem 8.85 a v této disciplíně byla třetí nejlepší závodnicí. Další dosažené výkony v pětiboji - koule 11,15 m, dálka 541 cm, výška 147 cm, 800 metrů 2:41.33 min. Další účastnice pětiboje Vendula Štanclová víceboj nedokončila.

V kategorii žákyň vybojovala Pavla Kumstátová sedmé místo v pětiboji také v osobním rekordu výkonem 3134 bodů. Její nejsilnější disciplínou byl závod na 800 metrů, který vyhrála časem 2:22.31 min. Z dalších výsledků pětiboje - skok daleký 471 cm, výška 144 cm, 60 metrů překážek 9.69 s. Další závodníkem v kategorii mužů byl v sedmiboji Tomáš Pulíček  po prvním dni byl na osmém místě a ve druhém pokračování ho zradila tyč kde neskočil svůj základ a tím jeho cesta vícebojem skončila. 

Součástí Mistrovství ve vícebojích byly také závody v chůzi na 3000 metrů. V této disciplíně vybojovala v osobním rekordu čtvrté místo dorostenka Rozálie Drobníková výkonem 17:23.15 s.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Vilém Heckel - kouzlo hor je prodloužena do 14. března

Pro mimořádný zájem návštěvníků je v Domě národopisců Scheybalových v Jablonci nad Nisou prodloužena výstava: Vilém Heckel - kouzlo hor do 14. března. Výstavu navštívila i dcera horolezce a fotografa Helena Heckelová. Podrobnosti o výstavě http://www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/vystava-pripomene-fotografa-a-horolezce-vilema-heckela/?aktualitaId=62468

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lomničtí ochotníci předvedou v Josefově Dole Mnoho povyku pro nic
Schválené jsou také jedno a víceleté dotace z rozpočtu města Jablonec
Na namrzlé vozovce narazila řidička po smyku v Držkově do rozvaděče
Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela
V Maršovicích vletělo auto do zastávky

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
24.02.: V Maršovicích vletělo auto do zastávky
24.02.: Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn