Stříbro z atletického víceboje vybojoval Roman Kadavý

10.02.2020 14:41:27 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Stříbro z atletického víceboje vybojoval Roman Kadavý

Skupina pěti závodníků z atletického oddílu TJ LIAZ bojovala o víkendu v Praze ve Stromovce o medaile z Mistrovství České republiky ve vícebojích všech kategorií. Nejlepšího výsledku v sedmiboji žáků dosáhl Roman Kadavý, který svou pozici z prvního dne udržel a s celkovým součtem bodů 4034 v osobním rekordu skončil na druhém místě.

Nejúspěšnější disciplínou Romana Kadavého byl běh na 60 metrů překážek, kterou vyhrál ve skvělém čase 8.39. V běhu na 60 metrů byl druhý /7.55/ a stejnou pozici vybojoval ve skoku dalekém /604/. Dosažené výkony v ostatních disciplínách - koule 10,46, výška 156, tyč 290, 1000 metrů 3:09.33.

Na jeho výsledky navázala jeho sestra dorostenka Kateřina Kadavá, když vybojovala šesté místo v pětiboji celkovým součtem 3336 bodů. Ve všech disciplínách si vytvořila osobní rekordy. Vlastní rekord v pětiboji překonala o 240 bodů. Nejlepšího výkonu dosáhla v běhu na 60 metrů překážek časem 8.85 a v této disciplíně byla třetí nejlepší závodnicí. Další dosažené výkony v pětiboji - koule 11,15 m, dálka 541 cm, výška 147 cm, 800 metrů 2:41.33 min. Další účastnice pětiboje Vendula Štanclová víceboj nedokončila.

V kategorii žákyň vybojovala Pavla Kumstátová sedmé místo v pětiboji také v osobním rekordu výkonem 3134 bodů. Její nejsilnější disciplínou byl závod na 800 metrů, který vyhrála časem 2:22.31 min. Z dalších výsledků pětiboje - skok daleký 471 cm, výška 144 cm, 60 metrů překážek 9.69 s. Další závodníkem v kategorii mužů byl v sedmiboji Tomáš Pulíček  po prvním dni byl na osmém místě a ve druhém pokračování ho zradila tyč kde neskočil svůj základ a tím jeho cesta vícebojem skončila. 

Součástí Mistrovství ve vícebojích byly také závody v chůzi na 3000 metrů. V této disciplíně vybojovala v osobním rekordu čtvrté místo dorostenka Rozálie Drobníková výkonem 17:23.15 s.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tip na výlet v našem kraji, tentokrát na Čertovy kameny u Josefova Dolu
Na led vyjedou jablonečtí hokejisté až v polovině srpna
Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
Z radniční věže v Jablonci se letos turisté rozhlédnou až 13. července
Hrad Valdštejn si připomíná rod Valdštejnů

Nejčtenější články

09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
09.07.: Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn