Starší žákyně Liazu Jablonec obhájily zlato

12.09.2018 14:58:16 | Autor: Dana Jandová | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Starší žákyně Liazu Jablonec obhájily zlato

Děvčata Liazu Jablonec ve středu 5. září ovládly liberecký atletický stadion na finále krajského přeboru družstev, kde zvítězily o parník, a vybojovaly tak opět postup do finále MČR družstev, které se bude konat 15. září v Praze.

Největší oporou byla Sára Dočekalová, která vyhrála tři vrhačské disciplíny a do týmu přinesla 33 bodů. Nejlepší hodnotu má výkon v kouli 12,38.

Tým má ale ve svém kolektivu další atletické hvězdičky, jako jsou Adélka Novotná, která opět neměla konkurenci ve sprintu na 60 a 150 metrů 7,91 a 18,62, což je Adélky letošní nejlepší výkon na dráze a ještě zaznamenala vítězství se štafetou 4x 60 metrůa přidala týmu 24,75 b.

O nějaký bodík více přidala vícebojařka Vendy Štanclová, která zvítězila na 200 metrů překážek 31,05 a dvakrát byla druhá a to ve skoku o tyči 250 cm a na krátkých překážkách 15,23.

Překvapivé vítězství přidala týmu stále se lepšící Barča Kučerová, která skočila osobní rekord v dálce 503cm a ještě přidala osobáček na 60 metrové trati 8,46.

Další vítězná disciplína byl skok o tyči v podání Hristiany Atanasové, která si vyrovnala své maximum a skočila 260 cm.

Třetí nejlépe bodující v týmu byla vrhačka Barča Štejfová, která vyhrála hod kladivem 37,36 a dvakrát byla 2. a to v disku 27,22 a kouli 10,97.

Mile překvapily chodkyně, Deniska Jégrová zašla svůj letošní nejlepší čas na 3 km 18:09,85 a ten ji hned řadí na 3. místo statistických tabulek ČR a vybojovala 2. místo, poprvé se na tuto trať postavila Adélka Sochorová, která zašla 21:43,54 a ještě si stihla vylepšit osobní rekord na 150 metrů 21,26.

Ve výškařském sektoru si vytvořila nový osobní rekord talentovaná Lucka Všetečková, ač je ještě věkem mladší žákyně, tak 147 cm je výborný výkon.

Nečekané vítězství vybojovala až v závěrečné rovince na trati 800 metrů Terka Simonová, která zaběhla 2:34,44.

O tyto děvčata se bude tým opírat v finále Čech a doufám, že se zdravotně dá do kupy i Františka Rappová a Kačka Richterová, protože děvčata budou jistě chtít obhájit zlaté medaile z loňského velmi úspěšného roku. 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Ostravě byla z Jabloneckých nejlepší Leona Vokálová
Obrazem: Atletický souboj Severní Čechy - Sasko - Dolní Slezsko
Druhé a páté místo LIAZu v první atletické lize
Obrazem: Čtvrté kolo I. ligy atletických družstev mužů a žen

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
Pozvánka na Pelechovské hry
Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Nejčtenější články

23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
21.06.: Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu
21.06.: V Bělé po duelu se Smržovkou převzali pohár pro Mistra I.B třídy!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn