Starostové pro Liberecký kraj se setkají s veřejností

23.05.2016 11:46:29 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj

Starostové pro Liberecký kraj se setkají s veřejností

Během května a června 2016 uspořádají Starostové pro Liberecký kraj nejméně šest setkání s veřejností, kterých se vždy zúčastní hejtman Martin Půta, předseda SLK Marek Pieter, starostové a další osobnosti z příslušného regionu.

„Účelem těchto setkání je především diskuze s občany nad místními problémy, které nás zajímají a chceme je řešit. Naším cílem je lepší život obyvatel Libereckého kraje, a proto se chceme setkat s obyvateli všech regionů a naslouchat jejich názorům. Plán pro náš kraj chceme hledat společně," uvedl hejtman Martin Půta.

„Na podzim se konají krajské volby a obyvatelé jednotlivých měst a obcí nejlépe vědí, co je ještě potřeba zlepšit. Rádi si s nimi popovídáme o tom, co jsme za uplynulé čtyři roky ve vedení kraje zvládli a na co je potřeba se zaměřit v budoucnu," doplnil Marek Pieter, předseda SLK.

První setkání v Semilech se koná v pondělí 23. května od 17 hodin v KC Golf (restaurace), přítomni budou i starostka Semil Lena Mlejnková, poslanec PČR Jan Farský, starosta Studence Jiří Ulvr, radní pro dopravu LK Vladimír Mastník a další.

Setkání v Jablonci nad Nisou se koná v úterý 24. května od 18:30 v Centru sociálních služeb - Spolkovém domě, přítomni budou například radní pro zdravotnictví LK Petr Tulpa, starosta Janova nad Nisou Daniel David, starosta Železného Brodu František Lufinka, starostka Harrachova Eva Zbrojová a další.

Přijďte nám říct svůj názor - na vašem názoru záleží!

Další setkání se uskuteční:

30. května - Česká Lípa - KD Crystal od 17:00

7. června - Liberec - Imperial Pytloun - od 18:00

20. června - Frýdlant - restaurace Beseda od 18:30

22. června - Turnov od 18:00 (místo bude upřesněno)

Pro bližší informace sledujte http://www.starostoveprolibereckykraj.cz/ nebo facebook Starostové pro Liberecký kraj.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turistické autobusy s přepravou kol jezdí v Českém ráji i v roce 2020
Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn