Speciální olympiády v Brně se účastnil i jablonecký SK Sluníčko

23.05.2016 17:20:11 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Speciální olympiády v Brně se účastnil i jablonecký SK Sluníčko

V Brně se dne 10. května uskutečnil již druhý ročník regionálních her Speciálních olympiád, kterého se účastnili uživatelé Centra denních služeb Jablonec nad Nisou, členové SK Sluníčko.

Z pověření Českého hnutí speciálních olympiád akci uspořádala skupina studentů managementu Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Na celé přípravě akce se podílelo takřka osmdesát lidí. Garantem byla prof. Hana Válková. Zahájení se zúčastnil i PhDr. Michal Charvát, CSc., proděkan pro celoživotní vzdělávání a materiálně technickou základnu. Zasportovali jsme si na největším atletickém mítinku. Celá akce byla velmi vydařená a to včetně doprovodného programu v olympijské vesničce - kde proběhla autogramiáda našich reprezentantů. Vrcholem byla návštěva mistryně světa v trojskoku Šárky Kašpárkové. O dobrou zábavu se starala dvojice maskotů Hop a Trop.

Výsledkový servis:

Finále 150g míček muži: Marek Litera - výkon: 7,03, 19. místo.
Finále 200m muži + ženy: Jiří Truhlář - výkon: 32,56, 4. místo, Ondra Nikodým - výkon: 42,43, 7. místo, Dita Anderová - výkon: 56,64, 9. místo.
Chůze muži: Marek Litera - výkon: 31,76, 1. místo, Martin Habr - výkon 33,09, 2. místo.
Koule ženy: Dita Anderová - výkon: 420, 5. místo.
Koule muži: Martin Habr - výkon: 743, 5. místo, Ondra Nikodým - výkon: 720, 6. místo, Jiří Truhlář - výkon: 620, 10. místo.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Dm rodinný minimaraton absolvovali i klienti Centra denních služeb

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Ještě do 12. června bude v Jablonci částečně uzavřená ulice Březová od č.p. 4965/7 ke křižovatce s ulicí V Luzích kvůli rekonstrukci plynovodu a plynovodních přípojek; do 30. června bude na chodníku od domu s číslem 1711 v ulici Vysoká po objekt s číslem 723/1 v ulici Chelčického stát lešení; do 25. května zabere chodník a část ulice Smetanovy před domem s čp. 2402/1 výkop pro kanalizační přípojku; a do 6. července bude v ulici Pod Skalkou před domem s čp. 2403/1 stát na chodníku lešení.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu
Noc kostelů se koná i v kostele sv. Archanděla Michaela na Smržovce
Muzeum skla přinese dárek ke dni dětí

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn