Skvělý vstup kadetek Bižuterie do finále basketbalové ligy

07.02.2020 12:36:08 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Skvělý vstup kadetek Bižuterie do finále basketbalové ligy

Do šestičlenného finále se probojovaly basketbalistky - kadetky U 17 Bižuterie. V soutěži startují děvčata jako Severočesko, které tvoří spolu s jabloneckými hráčky Varnsdorfu. Je to zásluhou i jejich působnosti na Sportovním gymnaziu v Jablonci, kterých ve víkendových zápasech nastoupilo dokonce osm! Těsné výhry jsou skvělým vstupem pro případnou kvalifikaci o extraligu, když dalšími týmy jsou BaK Plzeň, Sluneta Ústí n. L. a Basketbalová škola Tygři Praha.

Severočesko - Sokol Hradec Králové B 75:74 (25:16, 39:32, 59:52)

Úvodní zápas sehrály hráčky Severočeska doma Jablonci, což bylo rozhodující pro jeho vývoj. Domácí hráčky byly celý zápas ve vedení a odolaly i závěrečnému náporu basketbalistek Sokola z Hradce, který má velmi širokou základnu a Áčko v extralize, jehož hráčky hrály i v tomto zápase.

Sestava a body: Zirmová 17, L. Jirchářová 14, K. Jirchářová 13, Bendová 12, Michalinová 10, Juricová 7, Divišová, Dvořáková, Ježková a Polachová 2, Haiblíková.

Severočesko - K2 Prostějov 69:64 (15:12, 34:29, 54:40)

Nedělní zápas měl podobný průběh, ale k vítězství bylo zapotřebí ještě lepší než v sobotu. Prostějovské basketbalistky totiž v letošní soutěži ještě neprohrály. Zvítězily bez porážky v A skupině ligy kadetek a sebevědomí jim rozhodně nechybělo. Domácí hráčky mohutně podporované diváky si zajistily rozhodující vedení ve třetí čtvrtině a v té poslední si zaslouženou výhru udržely.

Sestava a body: L. Jirchářová 21, Bendová 12, Juricová 11, K. Jirchářová 10, Zirmová 9, Ježková 4, Haiblíková, Divišová, Michalinová, Polachová po 2, Dvořáková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy
Těsné prohry basketbalistek s týmy z čela tabulky
Juniorky TJ Bižuterie jsou stále neporaženy

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 36 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Letní turistické autobusy Český ráj

Již 22. sezonu mají návštěvníci Českého ráje od května do září možnost využívat letní turistické autobusy. Ty se letos rozjedou na osmi linkách. „Návštěvníkům bychom určitě doporučili, aby autobusy upřednostňovali před individuální dopravou a vyhnuli se tak přetrvávajícím problémům s parkováním v nejzatíženějších místech regionu," apeluje Lucie Podařilová ze Sdružení Český ráj. Jízdní řády turistických autobusů najdou zájemci v samostatných letácích (kapesní jízdní řády), na plakátech a v turistických novinách. Turistické autobusy Český ráj jsou projektem Mikroregionu Český ráj ve spolupráci s městy a obcemi turistického regionu. Sdružení Český ráj zajišťuje propagaci projektu. Provoz autobusů je podpořen finančními prostředky Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Projekt Objevuj památky má program Třetí za polovic, sedmá zdarma

Nový program Třetí za polovic, sedmá zdarma je součástí celorepublikového projektu Objevuj památky. Na vybraných památkách, které se do programu zapojily, můžete čerpat výše uvedené slevy a zároveň se zapojit do slosování o hodnotné ceny, mezi kterými jsou i pobyty v zámeckých či hradních areálech. Na Turnovsku jsou zapojeny hned čtyři objekty (hrad Valdštejn, Zámek Svijany, Synagoga Turnov a Dlaskův statek), další objekty jsou v Českém ráji a blízkém okolí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jak řešit dopravu v Jablonci? Napoví studie klíčových bodů
Překvapení pod papírem. Návštěvu Českého ráje kazí výkaly po lesích
FOTO: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2020 získalo sedm oceněných
První příspěvky z nově vytvořené rezervy Covid kultura
Horská služba zachraňovala turisty pod Frýdlantským cimbuřím

Nejčtenější články

18.06.: Bohuš Matuš sundal šátek a ukázal, že Slavíka získal právem
19.06.: Oprava plynovodu si vyžádá razantní omezení dopravy v Jablonci
18.06.: Méně vyhodíš, méně zaplatíš, vyzývá k třídění jablonecký magistrát

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn