Skvělý vstup kadetek Bižuterie do finále basketbalové ligy

07.02.2020 12:36:08 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Skvělý vstup kadetek Bižuterie do finále basketbalové ligy

Do šestičlenného finále se probojovaly basketbalistky - kadetky U 17 Bižuterie. V soutěži startují děvčata jako Severočesko, které tvoří spolu s jabloneckými hráčky Varnsdorfu. Je to zásluhou i jejich působnosti na Sportovním gymnaziu v Jablonci, kterých ve víkendových zápasech nastoupilo dokonce osm! Těsné výhry jsou skvělým vstupem pro případnou kvalifikaci o extraligu, když dalšími týmy jsou BaK Plzeň, Sluneta Ústí n. L. a Basketbalová škola Tygři Praha.

Severočesko - Sokol Hradec Králové B 75:74 (25:16, 39:32, 59:52)

Úvodní zápas sehrály hráčky Severočeska doma Jablonci, což bylo rozhodující pro jeho vývoj. Domácí hráčky byly celý zápas ve vedení a odolaly i závěrečnému náporu basketbalistek Sokola z Hradce, který má velmi širokou základnu a Áčko v extralize, jehož hráčky hrály i v tomto zápase.

Sestava a body: Zirmová 17, L. Jirchářová 14, K. Jirchářová 13, Bendová 12, Michalinová 10, Juricová 7, Divišová, Dvořáková, Ježková a Polachová 2, Haiblíková.

Severočesko - K2 Prostějov 69:64 (15:12, 34:29, 54:40)

Nedělní zápas měl podobný průběh, ale k vítězství bylo zapotřebí ještě lepší než v sobotu. Prostějovské basketbalistky totiž v letošní soutěži ještě neprohrály. Zvítězily bez porážky v A skupině ligy kadetek a sebevědomí jim rozhodně nechybělo. Domácí hráčky mohutně podporované diváky si zajistily rozhodující vedení ve třetí čtvrtině a v té poslední si zaslouženou výhru udržely.

Sestava a body: L. Jirchářová 21, Bendová 12, Juricová 11, K. Jirchářová 10, Zirmová 9, Ježková 4, Haiblíková, Divišová, Michalinová, Polachová po 2, Dvořáková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy
Těsné prohry basketbalistek s týmy z čela tabulky
Juniorky TJ Bižuterie jsou stále neporaženy

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 36 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pět lékáren v našem kraji bude mít opět otevřeno i v neděli

Vláda České republiky zakázala nedělní prodej v maloobchodech. V souvislosti s tím budou uzavřena obchodní centra, a tedy i lékárny v těchto zařízeních. Proto se lékárny a Oblastní lékárnická komora dohodly na tom, jak a které provozovny budou pro ty, kteří tuto službu potřebují, otevřeny. V Libereckém kraji bude otevřeno 5 lékařských pohotovostí. Jedna provozovna v Liberci, dvě v České Lípě a po jedné v Turnově i Jablonci nad Nisou. V sousedních krajích budou otevřeny lékárny ve městech Mladá Boleslav, Jičín a Vrchlabí. Tento přehled platí pro neděli 29. listopadu 2020.

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ Téměř 12 milionů návštěvníků se ročně vystřídá v Krkonošském národním parku, a letos to bude ještě více. Na strážce přírody jsou tak kladeny stále vyšší nároky, protože ne všichni návštěvníci se chovají tak, jak by měli. Nadace ČEZ Správě KRNAP přispěla částkou 455 500 korun na zajištění mobility strážní služby a částkou 302 500 korun na vybavení informační a strážní služby. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krkonošský výlet nabídne výhledy, lezení ve stromech i závody motokár
Jízdou v protisměru u Turnova ohrozil 13 aut, nyní mu hrozí vězení
V Jablonci se komunitně plánuje jedenáct let
Zasněžené Benecko objektivem Zdeňka Horáka
V našem kraji dále klesl počet aktuálně nakažených za týden o 1582

Nejčtenější články

25.11.: Policisté vyslyšeli výzvu a zařadili se do seznamu dárců krevní plazmy
27.11.: Provoz v dolním centru Jablonce je už obnovený
26.11.: Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn