Skiareál Ještěd startuje sezonu večerním lyžováním

13.12.2018 21:26:07 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Skiareál Ještěd startuje sezonu večerním lyžováním

Přírodní nadílka doplnila základ z technického sněhu, který sněžná děla ve Skiareálu Ještěd vyráběla průběžně dle klimatických podmínek již od poloviny listopadu. První lyžařskou sezónu pod taktovkou TMR Ještěd tak zahájí večerní lyžování na osvětlené sjezdovce F10 v pátek 14. prosince.

O víkendu se také otevírá nová lyžařská škola, která využije dětské cvičiště Maxiland se dvěma pojízdnými pásy. Zázemí pro Ještěd Ski School poskytne nová multifunkční budova přímo u centrálního parkoviště a konečné stanice tramvaje.

První fáze modernizace nejdostupnějšího střediska v ČR, která zahrnovala zejména služby, skončila a lyžaři i snowboardisté pocítí komfort v rámci sjednocení služeb do jednoho místa díky novému multifunkčnímu objektu s info centrem, půjčovnou lyží Sporten, obchodem se sportovním zbožím, pokladnami a hlavně s lyžařskou školou.

Aktuální fotografie ze Skiareálu Ještěd<br />Autor: Archiv Skiareál Ještěd „Rozšířená výuková zóna bude sloužit k privátním i skupinovým lekcím s našimi instruktory z Ještěd Ski School. Bude otevřena od soboty 15. prosince denně od 8 do 15 hodin, stejně jako je provozní doba sjezdovek. K výuce poslouží dva pojízdné pásy v délkách 32 a 42 m a také pohádkové slalomy a další atrakce," k nabídce doplňuje Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

Po skončení denního provozu mezi 15:30 až 16:30 hod. nabízí sjezdovky další zábavu, a to formou Rolba tracku, třiceti minutové zážitkové jízdy rolbou na sjezdové trati F10 a Pod lany. Průvodcem po ještědských svazích je vždy zkušený rolbař.

„Pokud chcete Rolba Track věnovat svým blízkým k Vánocům, máme připraven i dárkový voucher. Cena tohoto originálního produktu je 999 Kč," dodává k nabídce ve skiareálu Ještěd Balašová. Jakmile zmizí rolby ze sjezdovek, otevírá se oblíbené večerní lyžování, které aktuální sezónu odstartuje již tento pátek 14. 12. v 17 hodin. Nová provozní doba večerního lyžování od 17 do 20 hodin reflektuje přání rodin s dětmi. Sjezdovka F10 bude dále v provozu i na víkendové denní lyžování.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rokytničtí záchranáři budou od příštího roku v novém
Basketbalistky oslavily sedmdesátku výhrou nad Spartou
Žitavská úzkokolejka dá Čechům dárek ke státnímu svátku
Velké Hamry přivezly bod po prohraných penaltách
Jablonecká firma dostala za znečišťování ovzduší pokutu 200 tisíc korun

Nejčtenější články

21.10.: Neznámá šelma se stále pohybuje u Jablonce, vydali povolení k odlovu
22.10.: Jablonecká firma dostala za znečišťování ovzduší pokutu 200 tisíc korun
21.10.: Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn