Silničáři rozhodli o opětovném uzavření silnice z Tanvaldu do Harrachova

28.01.2015 17:54:49 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: Zprávy | Obce: Desná v Jizerských horách,Kořenov,Tanvald,Harrachov,Jablonecko

Silničáři rozhodli o opětovném uzavření silnice z Tanvaldu do Harrachova

Na základě meteorologické předpovědi a konzultace s ČHMU v Ústí nad Labem, bude ve středu 28. ledna od 20.00 vzhledem k hlášenému intenzivnímu sněžení a větru, uzavřen z preventivních důvodů provoz na silnici I/10 z Tanvaldu do Harrachova a dále na hraniční přechod s Polskem a I/14 z Hrabačova do Harrachova  pro nákladní vozidla nad 3,5 t (s výjimkou autobusů). 

Dle sdělení Michala Hanče, vedoucího provozně-technického oddělení společnosti SILNICE LK bude od 20.00 hodin aktivováno veškeré sklopné dopravní značení ohlašující výše uvedenou skutečnost.

Uzavírka je platná až do odvolání a otevření úseku pro kamionovou dopravu bude závislé na aktuálním stavu vozovky v ranních hodinách 29. 1. 2015. Informace o aktuálním stavu můžete získat i na nepřetržitém dispečerském pracovišti Nová Ves tel.: 724 535 034. 

Aktualizace 29. 1. 10.00

Ve čtvrtek 29. 1. 2015 od 10.00 je opět plně zprovozněna komunikace I/10 z Tanvaldu a I/14 z Vrchlabí a Jilemnice ve směru na Harrachov - hraniční přechod s Polskem. Silnice jsou holé a mokré, místy zbytky rozbředlého sněhu. Dle meteorologické předpovědi potvrzené u ČHMÚ v Ústí nad Labem mají srážky 10 - 15 cm přijít zítra (30. 1.) okolo 0.30, proto očekávejte opětovné uzavření vozovky pro nákladní dopravu nad 3,5 t s výjimkou autobusové dopravy, a to zhruba ve 22.00.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Silnice na Harrachov je pro kamiony opět průjezdná
Pochvala silničářům za včasnou uzavírku silnice Tanvald - Harrachov
Silničáři uzavřou silnici I/10 v úseku Tanvald - Harrachov, Na Mýtě
Starostové Tanvaldska opětovně diskutovali o zimní údržbě

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Profesor Suchomel získal Poctu České komory architektů

Muž, který před pětadvaceti lety založil Fakultu umění a architektury TUL a vedl ji jako první děkan, převzal 10. června v Praze prestižní uznání od členů své profesní komory. „Letos si připomínáme 25. výročí založení FUA a založení zcela nové školy architektury je jistě významnou součástí právě uděleného ocenění profesora Jiřího Suchomela za celoživotní dílo a přínos k rozvoji architektonického oboru," uvedl k ocenění děkan Osamu Okamura. Zásluhou Jiřího Suchomela vznikla liberecká fakulta k 1. prosinci 1994 inspirována školou architektury Michiganské univerzity v americkém Ann Arbor, na které Jiří Suchomel počátkem 90. let působil. Jejímu založení předcházelo několik ročníků letní školy architektury, kterou profesor Suchomel v Liberci organizoval.

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Čtyři góly v pařáku
Na otevření Letního kina v Jablonci dorazilo téměř tisíc návštěvníků
Liberecký hasič posbíral cenné kovy v závodě Championships FireFit
Douglaska tisolistá z Lomnice se uchází o titul Strom roku 2019
Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Nejčtenější články

24.06.: Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
25.06.: Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi
26.06.: Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn