Setkání nejsou možná, napište městu dotaz

03.11.2020 07:29:09 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Setkání nejsou možná, napište městu dotaz

Jablonec nad Nisou pořádá každý rok setkání s občany. Letos jejich konání dvakrát zmařila pandemie koronaviru a s ní související vládní opatření. Jelikož městu záleží na dobré komunikaci s občany, nabídlo náhradní řešení - zodpoví písemné dotazy, které měli občané připravené. Odpovědi zveřejní formou zápisu na městském webu v kapitole Setkání s občany.

Obvykle cyklus setkávání s veřejností zařazený do projektu MA21, kdy vedení města a tým odborníků z úřadu zajíždí do jednotlivých městských lokalit, pořádá Jablonec vždy v jarních měsících. Letos je však musel přeložit na podzim, kdy je musel opět kvůli nástupu další vlny šíření viru Covid-19 zrušit definitivně.

„Abychom však komunikaci s občany nepřerušili zcela, nabídli jsme občanům náhradní řešení. Připravené dotazy mohou zasílat na magistrát, odpovědi pak zveřejníme formou zápisu na webových stránkách města v kapitole Setkání s občany," vysvětlil Jan Štol z oddělení komunikace s veřejností jabloneckého magistrátu.

Dotazy lze posílat na adresu stol@mestojablonec.cz. „Každý dotaz je vždy třeba označit lokalitou, které se týká. Tedy například Šumava a Jablonecké Paseky, Kokonín a Vrkoslavice a podobně," přibližuje Štol s tím, že je lze zasílat vždy v souvislosti s plánovanými podzimními termíny setkání. „Dotazy se tedy zasílají vždy k datu setkání a po dalších deset dní," tvrdí Štol.

V současné době tak mohou Jablonečané posílat ještě dotazy pro lokality Šumava a Jablonecké Paseky (3. - 13. 11.), Proseč nad Nisou (5. - 15. 11.), Žižkův Vrch (10. - 20. 11.), Rýnovice a Lukášov (12. - 22. 11.).

Projekt Zlepšení strategického řízení a plánování udržitelného rozvoje v Jablonci nad Nisou je spolufinancován z EU z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonec je stále druhým nejlepším přívětivým úřadem v kraji
Dotazník ukáže, jak se Jablonečané cítí bezpečně
Pandemie a vládní opatření omezují provoz jabloneckého magistrátu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči vyprostili nákladní auto, které uvízlo u kolejí v Hrabačově

Hasiči vyprostili nákladní auto, které uvízlo u kolejí v Hrabačově Hasiči zasahovali od dnešního odpoledne u nákladního automobilu, který hrozil pádem na koleje v Jilemnici - Hrabačově. Automobil byl v 18.11 vyproštěn zpět na komunikaci a mohl být obnoven i provoz na trati. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Jablonecká tržnice se otevře 20. dubna

V neděli 11. dubna končí nouzový stav a v pondělí 12. dubna se mírně rozvolní některá opatření. Mezi ně patří také obnovení provozu farmářských trhů. Ty se začnou znovu pravidelně konat také v Jablonci nad Nisou, a to v městské tržnici u autobusového nádraží. Trhy začnou od 20. dubna, provozní doba je v úterý a v pátek od 6 do 14 hodin, v sobotu pak od 6 do 13 hodin. Více o provozu na www.tsj.cz/sluzby/provoz-trziste


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Uvolnění opatření přináší možnost návštěvy sychrovského areálu
Velkoobjemový odpad bude možné v Jablonci odložit 15. dubna
Sedmý ročník Odpadového Oskara zahájen
Řidič autobusu najel v Liberci do šesti zaparkovaných aut
Návrat dětí do škol byl v Jablonci bez problémů

Nejčtenější články

12.04.: Opilý řidič naboural jabloneckou zastávku U Balvanu
11.04.: Na Smržovce ujel řidič z místa nehody. Naboural přitom hned tři auta
11.04.: Policie hledá svědky nehody v jablonecké ulici Jateční

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn