Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč

25.06.2020 22:00:49 | Autor: Proseč C. F. a Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Železný Brod

Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč

Za zpočátku velice nepříznivého počasí se v Železném Brodě v sobotu 20. června konal 6. ročník fotbalového turnaje O Pelechovský pohár, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Do turnaje se přihlásilo osm družstev, přičemž jedno družstvo nedorazilo.

„Turnaj se dopoledne odehrával za mírného a občasného mrholení, ale nakonec se počasí umoudřilo a nijak do průběhu turnaje nezasáhlo. Sedm týmů si to rozdalo v systému každý s každým, načež po odehrání skupinových zápasů začaly vyřazovací boje, do kterých postoupily všechna mužstva. Hlad hráči zaháněli výbornými klobáskami a výtečnou vepřovou kýtou z místního řeznictví. Žízeň se chladila pivem z nedalekého pivovaru ze Zásady," sdělil Zdeněk Hloušek.

Celkem se do hry zapojilo zhruba 50 hráčů. Zápasy trvaly 12 minut a hrálo se systémem 4+1. Dohromady v 28 zápasech padlo 73 branek, což jsou téměř 3 branky na zápas. K penaltovým rozstřelům došlo pouze jednou, a to v semifinále mezi vítězem skupiny týmem Pan Sinsky 714 a Pivním Baletem.

Hráči pořadatelského domácího týmu z Proseče nastoupili po dlouhé době konečně ve své nejsilnější sestavě, přesto se zápasy ve skupině nezdařily podle představ vedení klubu. „Nikdo nás ve skupině vyloženě nepřehrával, ale ani my jsme příliš nevynikali a po jedné výhře, jedné prohře a čtyř remízách jsme skončili na 6. místě ve skupině," prozradil za pořádající tým Zdeněk Hloušek.

To ovšem domácím příliš nevadilo, protože věděli, že postupuje každý a tak skupinovou fázi pojali formou přípravy na následující těžké vyřazovací boje. Ovšem toto umístění v sobě neslo velikou nevýhodu v tom, že kvůli postupovému klíči zbývalo pro vítězství na turnaji odehrát ještě další 4 zápasy. Vyřazovací boje vyšly i s pořádným štěstíčkem pro pořádající mužstvo jak nejlépe mohly. Pokaždé se rychle ujali jedno až dvoubrankového vedení a následně tomu přizpůsobili i průběh zápasu. Vždy s perfektní obranou a obětováním dokázali zápasy dovést do vítězného konce.

Finále tak poskytlo souboj loňských vítězů s týmem Proseče. Zápas se musel líbit i divákům neboť konečný stav 3:2 pro Proseč mluví za vše. Výhra - veliký skleněný pohár a množství dalších cen tak putovalo na Proseč, která tento turnaj, který pořádá již 6 let, vyhrála letos poprvé.

Turnaj O Pelechovský pohár 2020<br />Autor: Proseč C. F. Nejlepší střelec turnaje byl již po několikáté vyhlášen Petr Matzelt z Haribo Jablonec s 10 brankami a nejlepší brankář byl hráč Zdeněk Tkacz z Pan Sinsky 714 s obdrženými 6 brankami. Oba dostali skleněné půllitry s vypískovaným obrázkem hráče a brankáře.

Konečné pořadí O Pelechovský pohár 2020:
1. Proseč C. F.
2. Pan Sinsky 714
3. Haribo Jablonec
4. Pivní Balet
5. SK Brod
6. Odpadlíci
7. Da Giorgio
8. Atlantik (nedorazili)

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Frýdlant opět láká návštěvníky
Parní vlaky o prázdninách opět vyjíždí na koleje v Českém ráji
Jablonec přistoupí ke druhému kolu restrikcí. Chce uspořit 50 milionů
V Desné pořádají HusFest
Tomáš Hübschman pokračuje!

Nejčtenější články

09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
08.07.: Skvrna na Mšenském potoce je zatím stále neznámého původu
08.07.: Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn