Šestý ročník Pomáháme fotbalem přinesl handicapovaným sto tisíc

07.06.2017 21:50:33 | Autor: Martin Soukup | Rubrika: Sport | Obce: Harrachov

Šestý ročník Pomáháme fotbalem přinesl handicapovaným sto tisíc

Ke spokojenosti pořadatelů, sponzorů, partnerů, hráčů, dětských účastníků a v neposlední řadě samotných diváků, proběhl 6. ročník benefiční akce pod názvem Pomáháme fotbalem. Ta byla tradičně obohacena o dětský den, který souběžně provázel fotbalová klání a pozdější večerní koncert. To vše na fotbalovém hřišti v Harrachově v sobotu 3. června 2017.

Pan Krakonoš společně s Trautenberkem požehnal 6. ročníku harrachovské fotbalové dobročinné akce nejen svou přítomností, ale i převážně příznivým počasím. Nejen díky tomu celá akce dopadla na jedničku, výborně byl totiž připraven dětský den se spoustou atrakcí (jen namátkou: jízda po laně, střílení na terče z vzduchovky, malování na obličej, kopy na branku). Děti se skvěle bavily a při splnění všech disciplín si odnesly i hodnotné dárky.

V rámci miniturnaje se proti sobě ve dvou skupinách střetly tyto týmy. Stará garda Harrachov, AFK Vetrusy SG, OREA resort Sklář team, Lyžaři (legendy českého lyžování), All stars team, polští fotbalisté z týmu Tatra Krzeniów Nowy Kosciol a třešničkou byla účast týmu HC Olymp, se kterým osobně přijel si zahrát jeho zakladatel Martin Dejdar. Vítěz turnaje OREA resort Sklář team si pak za odměnu postavil v superfinále proti All Stars teamu- výběr hvězd, jenž do Harrachova přivezl legendy české kopané Ladislava Vízka a Tomáše Poštulku či olympionika Aleše Valentu. Hvězdný tým porazil turnajového vítěze v zápase 5:0, a též i závěrečném exhibičním penaltovém rozstřelu.

„Třešničkou na dortu bylo předání šeku ve výši 100 000 Kč k rozdělení mezi harrachovské rodiny pečující o dítě s handicapem. Ten symbolicky z rukou Aleše Valenty převzala neslyšící úspěšná česká lyžařka Tereza Kmochová společně tuzemskou biatlonovou reprezentantkou Evou Puskarčíkovou," informoval Tomáš Ploc, jenž je jedním ze zakladatelů projektu Pomáháme fotbalem. Nicméně konečná výše rozdělované částky může ještě vyšší! Započte se do ní následně také tržba z prodeje občerstvení a také příspěvky od návštěvníků, kteří se hojně kupovali odznáčky a magnetky s emblémy akce.

Součástí dobročinné akce bylo také večerní hudební vystoupení harrachovské kapely VHS. „Velmi nás těší opakovaný kladný přístup všech našich sponzorů, přispěvatelů a partnerů. Bez nich by tato benefiční akce neměla každý rok kvalitativní růst. Velké poděkování zúčastněným týmům, též malým i velkým divákům a všem pomocníkům při tomto počinu," sdělil spolupořadatel tohoto benefičního počinu Tomáš Vašíček.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 8 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Akce Pomáháme fotbalem proběhne v Harrachově pošesté
Pátý ročník Pomáháme fotbalem přinesl pro handicapované děti 80 tisíc
Fotbalisté v Harrachově pomohli vybrat pro handicapované 109 tisíc

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace

Překážky na jabloneckých ulicích

Tři dny, od 3. do 6. dubna, bude v jablonecké ulici Křížová stát lešení, které zabere zhruba metr široký a 12 metrů dlouhý pás. Od 6. do 9. dubna se budou v ulici Zlatá stavebníci provádět čtyři metry dlouhý výkop pro položení kabelu nízkého napětí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Některá opatření v kontextu s koronavirem vláda zmírnila
Poslanec Beitl daroval školám a školkám v kraji více jak 860 respirátorů
Střední školy v kraji vyučují na dálku online i v klasické papírové podobě
FAČR ukončil amatérské soutěže, platí samozřejmě i pro Jablonecko
Nákup seniorům v Jablonci přivezou pod heslem Zůstaňte doma!

Nejčtenější články

06.04.: Hasiči zasahují při požáru lesa v Horské Kamenici u Železného Brodu
05.04.: Pro zraněného motorkáře v Jirkově u Železného Brodu letěl vrtulník
05.04.: Nakažených koronavirem je v Libereckém kraji 147 osob, přibylo sedm

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn