Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

17.05.2018 21:22:40 | Autor: Zuzana Vrchovecká | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

Příležitost k vyskákání bude na 2. závodě ve skákání v pytli, který je součástí 1. Jarního poháru ve skákání v pytli v kategoriích děti / ženy / muži / mix v Jablonci nad Nisou, které pořádá uskupení partito.

Snad většina si pamatuje, jak za svých mladých let řádili s pytli nejen na sněhu, ale také jiných ročních obdobích. Kdy se babičkám či prababičkám vysypaly brambory z pytlů a šlo se v nich řádit po zahradě.

Abychom tento zážitek přiblížili i dalším generacím a nám pamětníkům si ho připomněli. Pořádá partito 1. jarní pohár ve skákání v pytli. Tento pohár se skládá ze tří závodů v průběhu jara a na samotném konci z něj jeden z Vás vyjde jako absolutní vítěz celého Jarního poháru ve skákání v pytli.

Kde nás najdete? Areál volnočasových aktivit F. L. Čelakovského (pod Zlatým jelenem). A kdy? 20. 5. 2018 od 14.30 do 19 hodin. Můžete se všichni těšit na spoustu zábavy, akce, skákání i občerstvení a v neposlední řadě, také na krásné ceny pro vítěze.

Přihlašovat se můžete pomocí emailu: partito@partito.cz či za pomoci zprávy na FB na profilu Partito -> vždy uveď jméno, příjmení, ročník a emailový kontakt.

Startovné činí 50 Kč, za které obdržíš startovní balíček, který obsahuje: startovní číslo, které již bude navždy tvé, zapůjčení skákacích pytlů, celodenní vstupné na skákací hrad, malou malinovku a sušenku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jaký objekt se stane Památkou roku Libereckého kraje za rok 2017?

Už jen pár dní je možné nominovat díla do soutěže Památka roku Libereckého kraje za rok 2017. Smyslem klání, které vyhlásil Liberecký kraj, je ocenit podařené stavební obnovy či restaurování nemovitých kulturních památek a zároveň tímto způsobem upozornit na zajímavosti našeho regionu. Návrhy jsou přijímány do 1. června 2018. Vítěz dostane 50 tisíc korun. Přihlásit do soutěže mohou uchazeči nemovitosti, u kterých byla dokončena obnova nebo etapa obnovy v kalendářním roce 2017. Podrobnější článek

Do konce května můžete podat přihlášky k soutěži Stavba roku 2018

Dne 31. května 2018 ve 12.00 máte poslední možnost podat přihlášku do soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Již čtrnáctý ročník události ocení nejlepší stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Přihlášky přijímá podatelna krajského úřadu. Soutěž Stavba roku Libereckého kraje vyhlásil letos už počtrnácté Liberecký kraj a partnerské organizace z oblasti stavebnictví. „V letošním roce je vyhlášeno celkem pět kategorií, do kterých je možné přihlásit stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Termín ukončení příjmu přihlášek se blíží, proto je nutné si pospíšit," upozorňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

BMW se v Jablonci střetlo s chodcem
Liberecký kraj se představil na oslavách Dne Evropy na Ukrajině
Absolventi Střední školy gastronomie a služeb ukázali své dovednosti
V derby potvrdily Hamry svoji pozici lídra
Malí umělci budou na ZUŠ Open rozdávat radost z umění

Nejčtenější články

20.05.: Obrazem: Prolínání aneb den Jizerskohorských jídel na Smržovce 2018
19.05.: Řidička se vyhýbala v Jablonci zajíci a po havárce je škoda 130 tisíc
19.05.: V Edenu vybuchla bomba

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT