Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

17.05.2018 21:22:40 | Autor: Zuzana Vrchovecká | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

Příležitost k vyskákání bude na 2. závodě ve skákání v pytli, který je součástí 1. Jarního poháru ve skákání v pytli v kategoriích děti / ženy / muži / mix v Jablonci nad Nisou, které pořádá uskupení partito.

Snad většina si pamatuje, jak za svých mladých let řádili s pytli nejen na sněhu, ale také jiných ročních obdobích. Kdy se babičkám či prababičkám vysypaly brambory z pytlů a šlo se v nich řádit po zahradě.

Abychom tento zážitek přiblížili i dalším generacím a nám pamětníkům si ho připomněli. Pořádá partito 1. jarní pohár ve skákání v pytli. Tento pohár se skládá ze tří závodů v průběhu jara a na samotném konci z něj jeden z Vás vyjde jako absolutní vítěz celého Jarního poháru ve skákání v pytli.

Kde nás najdete? Areál volnočasových aktivit F. L. Čelakovského (pod Zlatým jelenem). A kdy? 20. 5. 2018 od 14.30 do 19 hodin. Můžete se všichni těšit na spoustu zábavy, akce, skákání i občerstvení a v neposlední řadě, také na krásné ceny pro vítěze.

Přihlašovat se můžete pomocí emailu: partito@partito.cz či za pomoci zprávy na FB na profilu Partito -> vždy uveď jméno, příjmení, ročník a emailový kontakt.

Startovné činí 50 Kč, za které obdržíš startovní balíček, který obsahuje: startovní číslo, které již bude navždy tvé, zapůjčení skákacích pytlů, celodenní vstupné na skákací hrad, malou malinovku a sušenku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí strážníci se vypořádali s agresívním zlodějíčkem

S fyzicky i verbálně agresivním zlodějíčkem si poradili strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou ve středu odpoledne v prodejně Billa v Jehlářské ulici. Neplatícího zákazníka zajistila ostraha prodejny, zpacifikovat se ho ale podařilo až strážníkům, kteří ho předali Policii ČR k dořešení. Další krimi zprávy z Jablonecka

Političtí vězni získají od kraje symbolický šek jako vyjádření úcty

Částku 32 500 korun věnuje Liberecký kraj dosud žijícím politickým vězňům Libereckého kraje. Slavnostní předání finančního příspěvku se bude konat ve čtvrtek 16. srpna od 11 hodin v budově Krajského úřadu Libereckého kraje, 3. patro, sál č. 326. Každý ze členů Českého svazu bojovníků za svobodu dostane z celkové částky 2500 korun jako přilepšení na léky nebo jiné potřeby. Symbolický šek je zejména vyjádřením úcty k jejich někdejšímu utrpení, které zažívali v koncentračních táborech.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Festival ZasTenRock posedmé přivítá fanoušky v Zásadě
Ke střetu dvou aut došlo v Železném Brodě, jeden z řidičů před jízdou pil
Vandal přes noc poškodil ve Velkých Hamrech osmnáct aut!
Obnova jablonecké radnice pokračuje venku i uvnitř
O prázdninách se vydejte za kozím sýrem či výrobou papíru

Nejčtenější články

14.08.: U Malé Skály havarovala dodávka, řidič se nechtěl přiznat, že řídil
13.08.: Požár na Ještědu zaměstnal hasiče, povolali další jednotky i vrtulníky
15.08.: Festival ZasTenRock posedmé přivítá fanoušky v Zásadě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT