Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

17.05.2018 21:22:40 | Autor: Zuzana Vrchovecká | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

Příležitost k vyskákání bude na 2. závodě ve skákání v pytli, který je součástí 1. Jarního poháru ve skákání v pytli v kategoriích děti / ženy / muži / mix v Jablonci nad Nisou, které pořádá uskupení partito.

Snad většina si pamatuje, jak za svých mladých let řádili s pytli nejen na sněhu, ale také jiných ročních obdobích. Kdy se babičkám či prababičkám vysypaly brambory z pytlů a šlo se v nich řádit po zahradě.

Abychom tento zážitek přiblížili i dalším generacím a nám pamětníkům si ho připomněli. Pořádá partito 1. jarní pohár ve skákání v pytli. Tento pohár se skládá ze tří závodů v průběhu jara a na samotném konci z něj jeden z Vás vyjde jako absolutní vítěz celého Jarního poháru ve skákání v pytli.

Kde nás najdete? Areál volnočasových aktivit F. L. Čelakovského (pod Zlatým jelenem). A kdy? 20. 5. 2018 od 14.30 do 19 hodin. Můžete se všichni těšit na spoustu zábavy, akce, skákání i občerstvení a v neposlední řadě, také na krásné ceny pro vítěze.

Přihlašovat se můžete pomocí emailu: partito@partito.cz či za pomoci zprávy na FB na profilu Partito -> vždy uveď jméno, příjmení, ročník a emailový kontakt.

Startovné činí 50 Kč, za které obdržíš startovní balíček, který obsahuje: startovní číslo, které již bude navždy tvé, zapůjčení skákacích pytlů, celodenní vstupné na skákací hrad, malou malinovku a sušenku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Členové horské služby uctí na Sněžce tragicky zesnulé kolegy

Jako každý rok členové české a polské horské služby i její příznivci ve středu 16. ledna vystoupají na úbočí Sněžky. Zde si připomenou tragédii z roku 1975, při níž zahynuli dva členové HS Štefan Spusta a Jan Messner. Záchranáři z České republiky a Polska se sejdou v horské boudě Slezský dům a poté se vypraví na úbočí. Zde položí věnec ke křížku, který tragickou událost připomíná. Další informace

Správa KRNAP varuje před nebezpečím pohybu v horách

Vzhledem k vývoji počasí v posledních hodinách varuje Správa KRNAP před nebezpečím při pohybu po Krkonoších. Mokrý sníh na mnoha místech způsobil vrcholové zlomy stromů, na řadě míst jsou stromy polovyvrácené a nahrnuté. Nejvíce postižené jsou západní Krkonoše. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vysavač zafungoval na jedničku
U Spálova sjelo auto z prudkého srázu až k řece Kamenici
Jablonec pokračuje v úklidu sněhu
Soutěžte s námi o vstupenky na operu Rusalka
Alejí roku 2018 se stala Alej přátelství na Karlovarsku

Nejčtenější články

15.01.: Jak viděli sněhovou kalamitu naši čtenáři
14.01.: VIDEO: Jízda vlakem z Jablonce do Szklarske Poreby
13.01.: Hasiči vyjížděli k popadaným stromům, znovu vypadává elektřina

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT