Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

17.05.2018 21:22:40 | Autor: Zuzana Vrchovecká | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Seš už zase v pytli aneb závody ve skákání v Jablonci

Příležitost k vyskákání bude na 2. závodě ve skákání v pytli, který je součástí 1. Jarního poháru ve skákání v pytli v kategoriích děti / ženy / muži / mix v Jablonci nad Nisou, které pořádá uskupení partito.

Snad většina si pamatuje, jak za svých mladých let řádili s pytli nejen na sněhu, ale také jiných ročních obdobích. Kdy se babičkám či prababičkám vysypaly brambory z pytlů a šlo se v nich řádit po zahradě.

Abychom tento zážitek přiblížili i dalším generacím a nám pamětníkům si ho připomněli. Pořádá partito 1. jarní pohár ve skákání v pytli. Tento pohár se skládá ze tří závodů v průběhu jara a na samotném konci z něj jeden z Vás vyjde jako absolutní vítěz celého Jarního poháru ve skákání v pytli.

Kde nás najdete? Areál volnočasových aktivit F. L. Čelakovského (pod Zlatým jelenem). A kdy? 20. 5. 2018 od 14.30 do 19 hodin. Můžete se všichni těšit na spoustu zábavy, akce, skákání i občerstvení a v neposlední řadě, také na krásné ceny pro vítěze.

Přihlašovat se můžete pomocí emailu: partito@partito.cz či za pomoci zprávy na FB na profilu Partito -> vždy uveď jméno, příjmení, ročník a emailový kontakt.

Startovné činí 50 Kč, za které obdržíš startovní balíček, který obsahuje: startovní číslo, které již bude navždy tvé, zapůjčení skákacích pytlů, celodenní vstupné na skákací hrad, malou malinovku a sušenku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Druhý ročník soutěže Střípky z Ráje zakončilo vydání publikace

Turnovská knihovna a tiskárna Apromotion z Turnova znovu po roce vydaly publikaci! V sobotu 6. října se uskutečnilo slavnostní vyhlášení druhého ročníku literární soutěže Střípky z Ráje, kterou tyto dvě instituce pořádaly už podruhé. Akce proběhla v rámci Netradiční knihovny 2018. Více podrobností na Našem Pojizeří

Další seminář pro kronikáře obcí a měst Libereckého kraje

Pro kronikáře obcí a měst Libereckého kraje je připraven již 4. odborný seminář, tentokrát na téma Kronikářka - kronikář po volbách roku 2018. Pořádá jej Sdružení obcí Libereckého kraje pod záštitou radní Květy Vinklátové, pověřené řízením rezortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu Libereckého kraje, ve spolupráci s PhDr. Jiřím Bartoněm, spisovatelem, lektorem v oboru kronikářství, regionálním historikem - publicistou a kronikářem. Listopadový seminář je určen nejen pro kronikáře, ale i pro další zájemce z obcí a měst Libereckého kraje, zabývající se danou problematikou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hvězdy nad Ještědem zazářily podeváté v divadle
Divizionáři potvrdili příslušnost do špičky tabulky
Obrazem: Podzimní slavnost v MŠ Josefův Důl
Jablonecké oslavy ve znamení úcty, vlastenectví a pokory
Kraj pomůže organizacím překlenout začátek roku 10 miliony korun

Nejčtenější články

21.10.: Obrazem: Sportovní zábava v Tanvaldě se opravdu vydařila
22.10.: Pod vlivem alkoholu řidič ve Velkých Hamrech nezvládl řízení
22.10.: Při manipulaci se sluneční clonou přejel v Josefově Dole do protisměru

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT