Senioři přivítali v Liberci jaro společně s předškoláky

11.05.2016 23:17:19 | Autor: CZ a SP | Rubrika: Společnost | Obce: Liberecký kraj

Senioři přivítali v Liberci jaro společně s předškoláky

První květnový pátek, kdy teploměr i u nás na severu Čech ukazoval krásných devatenáct stupňů, oslavili klienti Centra zdravotní a sociální péče Liberec příchod jara. Setkání se uskutečnily ve venkovních zahradách při domech s pečovatelskou službou jak v ulici Krejčího a Burianově, tak v ulici Borový vrch v Ruprechticích.

V okrsku, který se nachází v Krejčího ulici nedaleko sídliště Broumovská se o pozitivní naladění účastníků postaraly děti z mateřské školy Lísteček ve Vratislavicích společně s dětmi z pěveckého sboru Poštolky z mateřské školy v Poštovní ulici. Malí zpěváčci pod vedením paní učitelky Ivany Hrubé mimo jiné přednesli píseň Voláme jaro a sehráli půvabné představení o berušce. Hravé a veselé písničky v dobrém slova smyslu nakazily přítomné klienty centra dobrou náladou.

Senioři ubytovaní v Burianově ulici v části Zelené Údolí si zase oslavu zpestřili hrou na harmoniku a na kytaru.

K prvnímu jarnímu posezení na čerstvém vzduchu patří i něco dobrého na zub. Na všech třech uvedených místech, kde se každoroční akce Vítání jara konala, se podávaly domácí buchty, koláčky, grilovaly se uzenky a nechybělo ani pivo. Obyvatelé domu v ulici Borový vrch si velmi pochvalovali špekáčky připravené na novém grilu. Klienti Centra zdravotní a sociální péče Liberec tak přivítali jaro tím nejpříjemnějším možným způsobem.

Zaměstnanci CZaSP

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn