Se psím spřežením až do nebe!

24.12.2015 09:31:22 | Autor: FK Zásada | Rubrika: Volný čas | Obce: Zásada

Se psím spřežením až do nebe!

Další sportovně poznávací akce proběhla v útulné zásadské fotbalové hospůdce v místním sportovním areálu v sobotu 12. prosince 2015.

Fotbalovým klubem Zásada byl pozván Aleš Picl, úspěšný český musher, který se zúčastnil se svým psím spřežením akce La Grande Odyssée 2014 ve francouských Alpách. Etapy tohoto prestižního mezinárodního závodu psích spřežení stoupají až do nadmořské výšky přes 2 800 metrů. Aleš Picl se umístil na 9. místě z 18 zúčastněných týmů.

V mimořádně srdečné atmosféře besedy, které se zúčastnilo 45 osob ve věkovém rozpětí 8 -65 let, dokázal pan Aleš Picl zaujmout všechny posluchače a to nejen působivým vyprávěním o průběhu a atmosféře závodu, ale i kvalitními diapozitivy a krátkými reportážemi. Neuvěřitelné zaujetí pro tuto sportovní disciplínu přenesl přednášející doslova na všechny účastníky besedy.

Budeme se těšit na datum 6. - 7. února 2016, kdy v případě přiměřených sněhových podmínek, proběhne na úpatí Jizerských hor v městysu Zásada druhý ročník tohoto královského závodu psích spřežení. Trať je vedena po loukách a lesních cestách a její větší část je možné sledovat z místa startu a cíle. V letošním roce je závod vyhlášen jako mistrovství ČR pro kategorii MU - tedy kategorii, ve které soutěží nepočetnější spřežení na nejdelší trati. Ředitelem trati by měl být právě Aleš Picl, ředitelem závodu je Miroslav Princ a hlavním rozhodčím je Karel Vlček.

Srdečně zveme všechny závodníky i diváky. Sníh je objednán :o). Více informací najdete na našich stránkách http://zasadskymid.webnode.cz/.

Aktuální doplnění 1. 2. 2016: Z důvodu nedostatku sněhu jsou závody psích spřežení Zásadský mid zrušeny!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Aleš Pícl při besedě v Zásadě prozradí více o závodech psích spřežení
Závod psích spřežení přilákal do Zásady jezdce i nadšené diváky

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Vilém Heckel - kouzlo hor je prodloužena do 14. března

Pro mimořádný zájem návštěvníků je v Domě národopisců Scheybalových v Jablonci nad Nisou prodloužena výstava: Vilém Heckel - kouzlo hor do 14. března. Výstavu navštívila i dcera horolezce a fotografa Helena Heckelová. Podrobnosti o výstavě http://www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/vystava-pripomene-fotografa-a-horolezce-vilema-heckela/?aktualitaId=62468

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na namrzlé vozovce narazila řidička po smyku v Držkově do rozvaděče
Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela
V Maršovicích vletělo auto do zastávky
Již 15. benefiční ples hejtmana vynesl pro pečující organizace 588 tisíc
Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
24.02.: V Maršovicích vletělo auto do zastávky
24.02.: Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn