Sabina Šťovíčková vyhrála Jabloneckou perličku

25.04.2016 21:45:34 | Autor: Daniela Korunková,Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Sabina Šťovíčková vyhrála Jabloneckou perličku

Uplynulou sobotu uspořádal ve sportovní hale jablonecký aktivní oddíl moderní gymnastiky Sokola Jablonec Sportcentrum již tradiční závod Jablonecká perlička. Velmi dobře zorganizovaného závodu se zúčastnilo téměř 140 závodnic z 21 oddílů z celé České republiky a příjemným oživením byla účast několika závodnic z německého klubu SVNA Hamburg.

Děvčata závodila ve všech věkových kategoriích a divákům předvedla všechna náčiní moderních gymnastek. Bylo rozdáno osm sad medailí a pohárů pro kategorie od nejmladších nadějí až po nejzkušenější seniorky a dorostenky. Řada závodnic úspěšně reprezentovala oddíl gymnastky TJ Sokol Sportcentrum Jablonec nad Nisou a představila se i děvčata druhého jabloneckého oddílu TJ Bižuterie.

Nejúspěšnější byla Sabina Šťovíčková a odnesla si nejcennější kov za vítězství v kategorii kadetek mladších (mezi 24 závodnicemi), blízko k medailovému umístění měly i Karolína Syslová (5.) v kategorii kadetek starších i Nikola Vernerová (4.) a Barbora Moravcová (5.) v kategorii dorostenek. V první desítce svých kategorií se umístily i nejmladší Sofie Bienová, naděje mladší Natálie Majerová, Natálie Tylová, Sára Balatková a Kamila Cvrčková i dorostenka Blanka Manová.

Výsledky Jablonecké perličky:

Naděje nejmladší 2008/09: 23 závodnic
1. Kristýna Gutová ( Bohemians), 2. Karin Králová (Milevsko), Julie Antoňová (Chodov) - 14. Sofie Bienová, 17.-18. Johana Klimšová, 19. Kateřina Lorencová (všechny Sokol SC), 21. Veronika Kloubková (Bižuterie).

Naděje mladší 2007: 16 závodnic
1.-2. Iva Nejezchlebová (Královské Vinohrady), Anna Pomahačová (Žižkov I.), 3. Valentýna Petříková (Milevsko) - 7. Natálie Majerová, 9. Natálie Tylová, 14. Amálie Zbihlejová (všechny Sokol SC), 15. Eliška Kloubková (Bižuterie).

Naděje mladší 2006: 14 závodnic
1. Luisa Marie Kaufmann (SVNA Hamburg), 2. Tina Smějová (ŽižkovI.), 3. Karolína Havlíková (Hodkovičky) - 8. Sára Balatková, 10. Kamila Cvrčková (Sokol SC).

Naděje starší 2004/05: 15 závodnic
1. Sabrine Almargni (Sokol Žižkov), 2. Karolína Lipowská (Chodov), 3. Anna Khomko (Sokol Žižkov).

Seniorky: (4)
1. Daniela Němečková (Chodov), 2. Marie Jenzen (SVNA Hamburg), 3. Anna Tomková (Chodov).

Kadetky mladší 2004/05: 22 závodnic
1. Sabina Šťovíčková (Sokol SC), 2. Adéla Poláchová (Chomutov), 3. Sofie Ocelíková (Hodkovičky) - 19. Kateřina Knížková (Sokol SC), 22. Anna Richterová (Bižuterie).

Kadetky starší 2001-03: 19 závodnic
1. Anna Tretyachenko (Sokol Žižkov), 2. Kateřina Minksová (Hodkovičky), 3. Simona Bachmanová (Rumburk) - 5. Karolína Syslová (Sokol SC), 19. Martina Hovorková (Bižuterie).

Dorostenky: 18 závodnic
1. Julie Hoščálková (Chodov), 2. Kateřina Kocová (Plzeň), 3. Ludmila Korytová (Milevsko), 4. Nikola Vernerová, 5. Barbora Moravcová, 10. Blanka Manová, 14.-15. Šárka Málková, Šárka Chovancová (všechny Sokol SC).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 21 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Proběhla slavnostní ražba medaile na počest Rádiu Svobodná Evropa
Druhá etapa rekonstrukce Severočeského muzea v Liberci pokračuje
Od 2. června opravují chodník od Růžové hory na Sněžku
Hasiči radí, jak se zachovat při požáru dopravního prostředku
FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
30.05.: V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn