Sabina Šťovíčková vyhrála Jabloneckou perličku

25.04.2016 21:45:34 | Autor: Daniela Korunková,Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Sabina Šťovíčková vyhrála Jabloneckou perličku

Uplynulou sobotu uspořádal ve sportovní hale jablonecký aktivní oddíl moderní gymnastiky Sokola Jablonec Sportcentrum již tradiční závod Jablonecká perlička. Velmi dobře zorganizovaného závodu se zúčastnilo téměř 140 závodnic z 21 oddílů z celé České republiky a příjemným oživením byla účast několika závodnic z německého klubu SVNA Hamburg.

Děvčata závodila ve všech věkových kategoriích a divákům předvedla všechna náčiní moderních gymnastek. Bylo rozdáno osm sad medailí a pohárů pro kategorie od nejmladších nadějí až po nejzkušenější seniorky a dorostenky. Řada závodnic úspěšně reprezentovala oddíl gymnastky TJ Sokol Sportcentrum Jablonec nad Nisou a představila se i děvčata druhého jabloneckého oddílu TJ Bižuterie.

Nejúspěšnější byla Sabina Šťovíčková a odnesla si nejcennější kov za vítězství v kategorii kadetek mladších (mezi 24 závodnicemi), blízko k medailovému umístění měly i Karolína Syslová (5.) v kategorii kadetek starších i Nikola Vernerová (4.) a Barbora Moravcová (5.) v kategorii dorostenek. V první desítce svých kategorií se umístily i nejmladší Sofie Bienová, naděje mladší Natálie Majerová, Natálie Tylová, Sára Balatková a Kamila Cvrčková i dorostenka Blanka Manová.

Výsledky Jablonecké perličky:

Naděje nejmladší 2008/09: 23 závodnic
1. Kristýna Gutová ( Bohemians), 2. Karin Králová (Milevsko), Julie Antoňová (Chodov) - 14. Sofie Bienová, 17.-18. Johana Klimšová, 19. Kateřina Lorencová (všechny Sokol SC), 21. Veronika Kloubková (Bižuterie).

Naděje mladší 2007: 16 závodnic
1.-2. Iva Nejezchlebová (Královské Vinohrady), Anna Pomahačová (Žižkov I.), 3. Valentýna Petříková (Milevsko) - 7. Natálie Majerová, 9. Natálie Tylová, 14. Amálie Zbihlejová (všechny Sokol SC), 15. Eliška Kloubková (Bižuterie).

Naděje mladší 2006: 14 závodnic
1. Luisa Marie Kaufmann (SVNA Hamburg), 2. Tina Smějová (ŽižkovI.), 3. Karolína Havlíková (Hodkovičky) - 8. Sára Balatková, 10. Kamila Cvrčková (Sokol SC).

Naděje starší 2004/05: 15 závodnic
1. Sabrine Almargni (Sokol Žižkov), 2. Karolína Lipowská (Chodov), 3. Anna Khomko (Sokol Žižkov).

Seniorky: (4)
1. Daniela Němečková (Chodov), 2. Marie Jenzen (SVNA Hamburg), 3. Anna Tomková (Chodov).

Kadetky mladší 2004/05: 22 závodnic
1. Sabina Šťovíčková (Sokol SC), 2. Adéla Poláchová (Chomutov), 3. Sofie Ocelíková (Hodkovičky) - 19. Kateřina Knížková (Sokol SC), 22. Anna Richterová (Bižuterie).

Kadetky starší 2001-03: 19 závodnic
1. Anna Tretyachenko (Sokol Žižkov), 2. Kateřina Minksová (Hodkovičky), 3. Simona Bachmanová (Rumburk) - 5. Karolína Syslová (Sokol SC), 19. Martina Hovorková (Bižuterie).

Dorostenky: 18 závodnic
1. Julie Hoščálková (Chodov), 2. Kateřina Kocová (Plzeň), 3. Ludmila Korytová (Milevsko), 4. Nikola Vernerová, 5. Barbora Moravcová, 10. Blanka Manová, 14.-15. Šárka Málková, Šárka Chovancová (všechny Sokol SC).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 21 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších

Jak se chovat při zdravotním omezení v silničním provozu bezpečně

Třicítka osob se zdravotním hendikepem se v Centru denních služeb v ulici U Balvanu zúčastnila besedy s preventistou a okrskářem městské policie. Téma besedy se soustředilo především na bezpečnost v dopravě. Městští strážníci se věnovali v krátké přednášce především oblasti dopravy, a to zvláště chodcům, cyklistům a dopravnímu značení. „Součástí byla i ukázka používání donucovacích prostředků, pout, zastavovacího terče a reflexních vest," popsal setkání v centru preventista jablonecké městské policie Miloslav Lejsek a dodal: „Seniorům a občanům se zdravotním postiženým se městská policie věnuje soustavně již několik let, aktivně spolupracujeme s kluby a svazem seniorů, Českým červeným křížem nebo Jablonecký klubem onkologických pacientů (JAKOP)."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový odbavovací systém Opuscard má přinést cestujícím víc pohodlí
Areál firmy Kitl ožil díky ochutnávkám a křtu knihy
Obhájí Tomáš Slavík vítězství ve finále JBC 4X Revelations?
Rybářské povolenky cizinci zakoupí v turistickém infocentru v Jablonci
Agroturistika funguje v Libereckém kraji na farmě Vysoká u Chrastavy

Nejčtenější články

18.07.: Cyklisté nedbají na výbavu svých kol, zjistili jablonečtí strážníci
19.07.: Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
19.07.: Vlaky Arriva se v pátek a sobotu představí v Libereckém kraji

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn