RunTour se již poosmé chystá do Liberce

10.07.2019 11:31:04 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

RunTour se již poosmé chystá do Liberce

Největší rodinný běžecký seriál v České republice - Česká Pojišťovna RunTour, se po měsíční pauze chystá na sever Čech. Už v sobotu 13. července zazní v Liberci nejenom startovní výstřely dospělých běhů - Nova RUN 5 KM a Česká Pojišťovna RUN 10 KM, ale nebude chybět ani Rákosníčkovy dětské běhy na 500 a 1000 metrů.

Tradičně nadupaný běžecký den pro celou rodinu odstartuje úderem půl desáté prvním dětským během a končit se bude bohatou tombolou v půl čtvrté odpoledne. Pokud se postavíte na start, přispějete padesáti korunou na dobrou věc. V rámci globální iniciativy The Human Safety Net poputují peníze na nákup monitorů pro novorozená miminka na podporu boje s asfyxií.

„V rámci startovného u nás běžci získávají tradičně bohatý servis jak pro velké, tak malé běžce. Mimo jiné vás čeká startovní batůžek RunTour, úžasná medaile, běžecké tkaničky, masážní gel, jméno na startovním čísle, RunTour speciál - brožurka se slevami od partnerů, novinkami a důležitými informacemi," dodala Nikola Mráčková z organizačního týmu RunTour.

Každý závod si navíc žádá i pořádnou dokumentaci! I ta nebude chybět. Jako jeden z mála běžeckých seriálů nabízí RunTour fotografie běžců z mnoha různých míst na trati zdarma! Do 24 hodin po skončení závodního dne. A pár hodin po závodě už se můžete těšit na skvělé imageové video ze závodu.

Vše vypukne u libereckých zvířátek. Konkrétně hned vedle ZOO Liberec v chládku Lidových sadů, u slonů, žiraf a zeber. Trasa pak vede nádhernými stezkami v okolí, kolem zmiňované ZOO Liberec nebo třeba okolo Labutího jezírka. Vše v příjemném stínu korun stromů.

RunTour je seriál městských závodů, který běžce zavede na krásná, zajímavá, mnohdy i netradiční místa v daném městě. Již sedm let patří mezi nejprestižnější tuzemské sportovní akce a na každém závodě dokazuje, že je radost běžet! Jsou to právě běžci, kteří na RunTour tvoří jedinečné běžecké příběhy a zážitky. RunTour je tady zkrátka pro každého, kdo miluje běh a chce si ho užít mezi dalšími nadšenými hobíky. A že běžet může opravdu každý, dokazuje celý koncept seriálu - panuje zde rodinná a přátelská atmosféra a trasa je připravena pro každého člena rodiny - od dětí až po veterány (500 m, 1000 m, 3 km, 5 km, 10 km). Více informací a přihlášky na www.run-tour.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Libereckou RunTour ovládli keňští běžci Biwot a Kácser
Libereckou RunTour ovládli Kocourek a Nývltová
V Liberci pokračoval seriál Run Tour

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci funguje projekt Nezakopni o paragraf

Jablonec získal účelovou dotaci přesahující 30 tisíc korun z Dotačního fondu Libereckého kraje. Finance jsou určené na projekt prevence kriminality nazvaný Nezakopni o paragraf 2019. „Prostřednictvím projektu Nezakopni o paragraf 2019 chceme pomoci dětem, které se dostaly do střetu se zákonem, těžko se začleňují, nebo mají problémy výchovné," řekl náměstek primátora pro oblast sociální, zdravotní a humanitní David Mánek a dodal, že projekt má vést ke snížení rizikového chování a recidivy dětí. Celkové náklady projektu jsou necelých 52 tisíc korun, dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje, z programu Prevence kriminality, činí 34 tisíc korun. Zbylých bezmála 18 tisíc zaplatí Jablonec z městské kasy. Projektu se v květnu zúčastnili žáci ze základní školy v Kamenné ulici.

Krakonošovy letní podvečery popatnácté na jilemnickém náměstí

V polovině července patří Masarykovo náměstí a nádvoří zámku v Jilemnici už pravidelně na čtyři dny velké regionální kulturní přehlídce nazvané Krakonošovy letní podvečery. Letos tuto akci již popatnácté pořádá Jilemnicko - svazek obcí od středy 17. do soboty 20. července. Podrobný článek na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Nejen o Rallye Dakar bude povídat Milan Engel
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Dobrodružství s přírodou
Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk

Nejčtenější články

14.07.: Obrazem: Letní hasičská country zábava v Tanvaldě
14.07.: Obrazem: Přípravné utkání FK Velké Hamry - FK Jablonec B
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn