RunTour se již poosmé chystá do Liberce

10.07.2019 11:31:04 | Autor: redakce | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj

RunTour se již poosmé chystá do Liberce

Největší rodinný běžecký seriál v České republice - Česká Pojišťovna RunTour, se po měsíční pauze chystá na sever Čech. Už v sobotu 13. července zazní v Liberci nejenom startovní výstřely dospělých běhů - Nova RUN 5 KM a Česká Pojišťovna RUN 10 KM, ale nebude chybět ani Rákosníčkovy dětské běhy na 500 a 1000 metrů.

Tradičně nadupaný běžecký den pro celou rodinu odstartuje úderem půl desáté prvním dětským během a končit se bude bohatou tombolou v půl čtvrté odpoledne. Pokud se postavíte na start, přispějete padesáti korunou na dobrou věc. V rámci globální iniciativy The Human Safety Net poputují peníze na nákup monitorů pro novorozená miminka na podporu boje s asfyxií.

„V rámci startovného u nás běžci získávají tradičně bohatý servis jak pro velké, tak malé běžce. Mimo jiné vás čeká startovní batůžek RunTour, úžasná medaile, běžecké tkaničky, masážní gel, jméno na startovním čísle, RunTour speciál - brožurka se slevami od partnerů, novinkami a důležitými informacemi," dodala Nikola Mráčková z organizačního týmu RunTour.

Každý závod si navíc žádá i pořádnou dokumentaci! I ta nebude chybět. Jako jeden z mála běžeckých seriálů nabízí RunTour fotografie běžců z mnoha různých míst na trati zdarma! Do 24 hodin po skončení závodního dne. A pár hodin po závodě už se můžete těšit na skvělé imageové video ze závodu.

Vše vypukne u libereckých zvířátek. Konkrétně hned vedle ZOO Liberec v chládku Lidových sadů, u slonů, žiraf a zeber. Trasa pak vede nádhernými stezkami v okolí, kolem zmiňované ZOO Liberec nebo třeba okolo Labutího jezírka. Vše v příjemném stínu korun stromů.

RunTour je seriál městských závodů, který běžce zavede na krásná, zajímavá, mnohdy i netradiční místa v daném městě. Již sedm let patří mezi nejprestižnější tuzemské sportovní akce a na každém závodě dokazuje, že je radost běžet! Jsou to právě běžci, kteří na RunTour tvoří jedinečné běžecké příběhy a zážitky. RunTour je tady zkrátka pro každého, kdo miluje běh a chce si ho užít mezi dalšími nadšenými hobíky. A že běžet může opravdu každý, dokazuje celý koncept seriálu - panuje zde rodinná a přátelská atmosféra a trasa je připravena pro každého člena rodiny - od dětí až po veterány (500 m, 1000 m, 3 km, 5 km, 10 km). Více informací a přihlášky na www.run-tour.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Libereckou RunTour ovládli keňští běžci Biwot a Kácser
Libereckou RunTour ovládli Kocourek a Nývltová
V Liberci pokračoval seriál Run Tour

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn