Rozdíl mezi přátelákem a mistrákem byl vidět

20.01.2019 20:16:28 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Rozdíl mezi přátelákem a mistrákem byl vidět

Další přípravný zápas před blížícím se fotbalovým jarem, další vítězství jabloneckých fotbalistů. Tentokrát 2:1 nad pražskou Viktorkou.

FK Jablonec - FK Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)

Na hřišti se představili tito borci:

FK Jablonec: Hanuš - Holeš (46. Jankovič), Hovorka, 46. (Štěpánek), Sobol - Pleštil (46. Acosta), Kratochvíl (46. Fábry), Hübschman (46. Kubista), Považanec (46. Breda), Peřina (46. Jovovič) - Chramosta (46. Ikaunieks).

FK Viktoria Žižkov: Hrubeš - Antl, Rothe (73. Ippolito), Opluštil, Žužulka (46. Vitija) - Urbanec (46. Stříž), Batioja, Halgoš (65. Šustr), Frisoni- Cabaña (60. Vrána) - Dočekal (60. Zeman).

Mezinárodně složená Viktorka zřejmě citelně překvapila domácího favorita. Ti hráči hráli jako o život, chodili do soubojů na hranicí únosnosti, hodně běhali a občas si vypracovali nějakou šanci. Jablonecký celek uskakoval a „drbal" a fotbal zřejmě hodně bolel. Největší šanci přípravy měl v závěru první půle Chramosta, ale neproměnil, protože prostě do šance šel tak nějak „naměkko."

Po změně stran už góly padaly, v 65. Jovovič napřáhl z dobrých 25 metrů a Hrubeš zaregistroval balón až v síti - 1:0. Obraz hry se ani ve druhé půli nezměnil, hostující Viktorka dokonce srovnala hlavičkou Opluštila a zápas spěl k remízovému vyústění. Ale stalo se, že Dávis Ikaunieks dostal parádní kolmici do běhu, řekl bych, že snad první takový balón, co je v Jablonci a protože Opluštil neměl zástěru, tak mu Dávis zahrál na housličky a zápas rozhodl - 2:1. A tak v utkání, kde za němé píšťalky sudího Martínka to Viktoriáni mastili jako v mistráku, se obrátila štěstěna ve prospěch domácích a těm se do teplých krajů poletí určitě v dobré náladě.

Na place se neobjevil Trávník, jenž si v přípravě poranil koleno. Nad jeho startem v úvodu ligy visí otazník. Jinak na zmrzlé umělce to šlo o zranění a trenér Rada určitě na lavičce trnul a také na hráčích bylo vidět, že je takové maso před vrcholem zimní přípravy moc nebaví.

Branky: 65. Jovovič, 83. Ikaunieks - 68. Opluštil.
Rozhodčí: Martínek.
Diváci:
200.

Do Portugalska letí tým v úterý, jsou připraveny tři přípravné zápasy - 25. ledna s celkem SC Farense v 17 hodin, potom 28. ledna s AFF Aarhus ve 20 hodin a na závěr 1. února s Hebei Fortune. V sobotu 9. února začíná pro jablonecký tým Fortuna:liga v Olomouci, do které před pár dny přestoupila ještě nedávná jablonecká opora Vít Beneš.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Favorit ze Střelnice si zastřílel
Raz, dva, tři, a konečně Ikaunieks
Zase ta produktivita!
FK Jablonec má nového stopera
Fotbalový Jablonec vstoupil do jara
Andrej Fábry podepsal smlouvu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Ještě do 12. června bude v Jablonci částečně uzavřená ulice Březová od č.p. 4965/7 ke křižovatce s ulicí V Luzích kvůli rekonstrukci plynovodu a plynovodních přípojek; do 30. června bude na chodníku od domu s číslem 1711 v ulici Vysoká po objekt s číslem 723/1 v ulici Chelčického stát lešení; do 25. května zabere chodník a část ulice Smetanovy před domem s čp. 2402/1 výkop pro kanalizační přípojku; a do 6. července bude v ulici Pod Skalkou před domem s čp. 2403/1 stát na chodníku lešení.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu
Noc kostelů se koná i v kostele sv. Archanděla Michaela na Smržovce
Muzeum skla přinese dárek ke dni dětí

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn