Remízový úspěch jabloneckých házenkářů

16.05.2019 20:09:47 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Remízový úspěch jabloneckých házenkářů

Jablonečtí házenkáři vybojovali remízu v těžkém domácím střetnutí se Sokolem Libčice, který bojuje o první místo v tabulce 2. ligy.

ELP Jablonec - Sokol Libčice 25:25 (11:11)

Sobota v městské hale patřila házené, dopolední turnaj přípravek a minižáků, za účasti Liberce, Jičína, Náchoda a domácích, představil více než 100 nadějí tohoto sportu. Slavnostního zahájení se ujal jablonecký náměstek pro ekonomiku Štěpán Matek. Po turnaji žactva, nastoupili k vítěznému utkání jablonečtí dorostenci, kteří porazili Loko Vršovice, poté od 17.00 vybojovalo důležitý bod jablonecké áčko v boji s Libčicemi a nakonec se představilo i jablonecké béčko v derby se Železným Brodem, které sice prohrálo, ale podařený „Den s házenou" to narušit nemohlo.

Samotný zápas byl vyrovnaný, Libčice dobrou obranou likvidovaly útočné nájezdy jabloneckých a trestali sebemenší chybičky domácích. Hostující Hora to ovšem s obranou za stavu 4:9 přehnal a za velmi tvrdý faul na Krčku dostal přímou červenou. Jablonečtí též přidali v obraně, konečně se začali prosazovat z rychlých přechodů. Jabloneckým se podařilo dohnat ztrátu za poslední tři minuty, kdy ve 27. minutě první půle prohrávali 7:11 a podařilo se jim srovnat na 11:11. Do druhé půle ovšem opět lépe vstoupili hosté a získali zpět 3 brankové vedení během chvilky. Zkušený Standa Svoboda vzal na sebe zodpovědnost a čtyřmi brankami v řadě poslal Jablonecké zpět do vedení 15:14. Poté se obě družstva již střídaly ve vedení a ani jeden z týmů nezískal větší náskok. Škoda posledních minut, kdy nejdříve domácí v rychlém přechodu vytvořili úplně zbytečnou chybu a ve 30. minutě Svoboda orazítkoval pouze břevno.

Sestava a branky: Hlinka - P. Trejbal 8, S.Svoboda 7, Říha 3, Šatava 2, Krčka 1, T. Svoboda 1, Smrček 1, R. Hlinka 1, Novotný 1, Žák, Jandera, D. Trejbal, Radosta.

Hodnocení utkání: Libčice jsou velmi zkušený a sehraný tým, který má výborné individuality, právem bojují o první místo, takže bod je pro nás asi zisk, ale kdybychom v určitých situacích byli trošku chytřejší tak jsme mohli mít 2 body, jinak se celý „den s házenou" povedl a chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na jeho průběhu, teď áčko čeká poslední utkání sezóny, derby v Liberci v sobotu od 17.00, přímý souboj o 9. místo v tabulce.

Zápas B týmu:

ELP Jablonec B - Železný Brod  17:32 (9:15) 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších

Jak se chovat při zdravotním omezení v silničním provozu bezpečně

Třicítka osob se zdravotním hendikepem se v Centru denních služeb v ulici U Balvanu zúčastnila besedy s preventistou a okrskářem městské policie. Téma besedy se soustředilo především na bezpečnost v dopravě. Městští strážníci se věnovali v krátké přednášce především oblasti dopravy, a to zvláště chodcům, cyklistům a dopravnímu značení. „Součástí byla i ukázka používání donucovacích prostředků, pout, zastavovacího terče a reflexních vest," popsal setkání v centru preventista jablonecké městské policie Miloslav Lejsek a dodal: „Seniorům a občanům se zdravotním postiženým se městská policie věnuje soustavně již několik let, aktivně spolupracujeme s kluby a svazem seniorů, Českým červeným křížem nebo Jablonecký klubem onkologických pacientů (JAKOP)."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
Z rokytnického náměstí se opět poběží na Dvoračky
Tradiční hudební happening u Jizery opět pořádají v Dolánkách
Za pohádkou na zubačku do Kořenova
Letní kino Harrachov uvádí Ženy v běhu

Nejčtenější články

17.07.: V Jablonci obnovili park v ulici Pod Baštou
18.07.: Cyklisté nedbají na výbavu svých kol, zjistili jablonečtí strážníci
17.07.: Jablonecký primátor navštívil slavnosti v partnerském městě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn