Remízový úspěch jabloneckých házenkářů

16.05.2019 20:09:47 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Remízový úspěch jabloneckých házenkářů

Jablonečtí házenkáři vybojovali remízu v těžkém domácím střetnutí se Sokolem Libčice, který bojuje o první místo v tabulce 2. ligy.

ELP Jablonec - Sokol Libčice 25:25 (11:11)

Sobota v městské hale patřila házené, dopolední turnaj přípravek a minižáků, za účasti Liberce, Jičína, Náchoda a domácích, představil více než 100 nadějí tohoto sportu. Slavnostního zahájení se ujal jablonecký náměstek pro ekonomiku Štěpán Matek. Po turnaji žactva, nastoupili k vítěznému utkání jablonečtí dorostenci, kteří porazili Loko Vršovice, poté od 17.00 vybojovalo důležitý bod jablonecké áčko v boji s Libčicemi a nakonec se představilo i jablonecké béčko v derby se Železným Brodem, které sice prohrálo, ale podařený „Den s házenou" to narušit nemohlo.

Samotný zápas byl vyrovnaný, Libčice dobrou obranou likvidovaly útočné nájezdy jabloneckých a trestali sebemenší chybičky domácích. Hostující Hora to ovšem s obranou za stavu 4:9 přehnal a za velmi tvrdý faul na Krčku dostal přímou červenou. Jablonečtí též přidali v obraně, konečně se začali prosazovat z rychlých přechodů. Jabloneckým se podařilo dohnat ztrátu za poslední tři minuty, kdy ve 27. minutě první půle prohrávali 7:11 a podařilo se jim srovnat na 11:11. Do druhé půle ovšem opět lépe vstoupili hosté a získali zpět 3 brankové vedení během chvilky. Zkušený Standa Svoboda vzal na sebe zodpovědnost a čtyřmi brankami v řadě poslal Jablonecké zpět do vedení 15:14. Poté se obě družstva již střídaly ve vedení a ani jeden z týmů nezískal větší náskok. Škoda posledních minut, kdy nejdříve domácí v rychlém přechodu vytvořili úplně zbytečnou chybu a ve 30. minutě Svoboda orazítkoval pouze břevno.

Sestava a branky: Hlinka - P. Trejbal 8, S.Svoboda 7, Říha 3, Šatava 2, Krčka 1, T. Svoboda 1, Smrček 1, R. Hlinka 1, Novotný 1, Žák, Jandera, D. Trejbal, Radosta.

Hodnocení utkání: Libčice jsou velmi zkušený a sehraný tým, který má výborné individuality, právem bojují o první místo, takže bod je pro nás asi zisk, ale kdybychom v určitých situacích byli trošku chytřejší tak jsme mohli mít 2 body, jinak se celý „den s házenou" povedl a chtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na jeho průběhu, teď áčko čeká poslední utkání sezóny, derby v Liberci v sobotu od 17.00, přímý souboj o 9. místo v tabulce.

Zápas B týmu:

ELP Jablonec B - Železný Brod  17:32 (9:15) 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku
Ministerstvo kultury určilo Jablonci 1,4 miliony korun na památky

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů
02.06.: Záchranáři ZZS Libereckého kraje děkují za pomoc i podporu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn