Ragbisté sbírali zkušenosti v Praze

23.11.2016 12:25:41 | Autor: Jiří Bártl | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj,Jablonecko

Ragbisté sbírali zkušenosti v Praze

Na státní svátek dne 17. listopadu 2016 se v Praze na stadionu Markéta uskutečnil ragbyový turnaj mužů v rámci 2. české sedmičkové série. Výběr hráčů z Rugby Club Liberec a Rugby Club Griffins Jablonec nad Nisou se účastnil turnaje jako hostující tým ve společné sestavě.

Celkem na turnaji hrálo 11 ragbyových klubů, a to České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň, Poděbrady, Rakovník, Sedlčany, Rakety a Sokoli Petrovice, Lions Rumburk, Olymp Praha a Griffins Jablonec.

Pro většinu účastníků to byl opravdový ragbyový svátek! Všichni hráči zde sbírali především další zápasové zkušenosti. Přes maximální nasazení všech borců z Liberce a Jablonce, kteří podávali skvělé sportovní výkony nejen ve vlastním týmu, ale i   jako záskok v oslabených týmech protihráčů, se nepodařilo pokořit nasazené týmy konkurenčních ragbyových klubů. Přesto však všichni opouštěli hřiště se vtyčenou hlavou a s úsměvem na rtech.

Domů  toho večera nepřijel nikdo jako poražený. Ten den hráli sice hráči ze dvou různých klubů, Liberce a Jablonce, avšak společně jako jeden tým! Velké uznání a  poděkování patří nejen jim, ale i organizátorům celé akce.

Celý turnaj proběhl v přátelské atmosféře a hlavním cílem všech bylo pořádně si celý den užít, zasportovat si a setkat se s přáteli. O tom jsou takovéto akce především. Člověk zde opravdu pochopí a zažije, co jsou to ty pravé ragbyové hodnoty: „čestnost, nadšení, soudržnost, disciplína a respekt!"

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FK Jablonec pojede do Arménie či Severní Makedonie
Rod Walderode má dostat zpět svůj majetek nejen na Turnovsku
Kraj chce vybudovat na libereckém letišti nový heliport pro záchranáře
Další kandidát na Památku roku: kostel Povýšení sv. Kříže v Jablonci
V Loužnici budou putovat za pohádkou

Nejčtenější články

18.06.: Tituly Pečovatelka roku 2019 opět předali v městském divadle
19.06.: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
18.06.: Primátor Jablonce předal ocenění dárcům krve

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn