Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

23.06.2019 05:23:01 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

Nebývalý ruch na Střelnici tohoto léta nebere konce. Trenér Petr Rada o rok prodloužil s klubem v těchto dnech končící smlouvu a čeká ho skutečná fuška. Po hráčském zemětřesení si bude připadat jako jeho kolegové v Liberci, kteří staví mužstvo prakticky každé léto. Také počet hostujících hráčů je nebývalý a toto všechno sladit, vyladit, to rozhodně žádná legrace nebude.

Klubový prezident, zdá se, je ve formě už nyní, doplnění kádru probíhá smysluplně a tak by nastávající ligový ročník mohl na Střelnici přinést hodně radosti. Mínusem je krátká letní přestávka, takové hráčské zemětřesení by potřebovalo asi více času.

Já si dokonce myslím, že tým pro podzim ani neoslabil, byť z Jablonce po zimě odešli výborní fotbalisté, hlavně Trávník, Hovorka a Holeš, skutečně velké opory. O postavení tří hostujících slávistů stopera Jugase, podhrota Sýkory a hlavně štírka Matouška asi není pochyb, do hry by se měl konečně dostat slovenský reprezentant výběru 21 Fábry, zkušený Pilík svým skvělým trestňákem také naznačil, že určitě nepřišel do Jablonce na důchod. Věřme, že ve své střelecké formě bude pokračovat Martin Doležal, dlouhé přihrávky i více pohybu určitě předvede Považanec, na své lepší chvíle byl měl navázat Jovovič.

Zvědaví můžeme být na krajní beky Holíka či Tsurikova, neboť právě hra krajních beků bylo to, co Jablonec hodně zdobilo. Hovoří se o teplickém krajním bekovi Janu Krobovi. A to se proslýchá, že co do posílení týmu neřekl Pelta poslední slovo. Měl velký zájem o teplického Horu, ale žlutomodří na nabídnutých 10,5 milionu nekývli, ač hráči se do Jablonce docela chtělo. Tak si ještě počkejme

JUNIORKY KONČÍ, NASTUPUJÍ BÉČKA

Sotva fotbalisté Mšena oslavili postup do ČFL, tak změnili jmenovku a budou hrát pod hlavičkou FK Jablonec B. Hrát budou tam, kde jsou zvyklí - v Břízkách. Uvidíme, jak bude vypadat kádr, ale pokud bude spolupráce áčka s béčkem lepší než s juniorkou, bude to jenom ku prospěchu.

Svaz již nalosoval skupiny ČFL, jablonecký tým bude hrát ve skupině B a bude mít tyto zajímavé soupeře: Živanice, Zápy, Pardubice B, Brozany, Hradec Králové B, Chlumec nad Cidlinou, Ústí nad Orlicí, Velvary, Liberec B, Teplice B, Mladá Boleslav B, Bohemians 1905 B, Přepeře, Dukla B, Zbuzany a Jablonec B.

Takže nejen na Střelnici, ale i v Břízkách bude k vidění zajímavý fotbal se zajímavými soupeři.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?
Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům
V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
30.05.: Obrazem: Fotbalisté Smržovky podlehli Lučanům

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn