Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

23.06.2019 05:23:01 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

Nebývalý ruch na Střelnici tohoto léta nebere konce. Trenér Petr Rada o rok prodloužil s klubem v těchto dnech končící smlouvu a čeká ho skutečná fuška. Po hráčském zemětřesení si bude připadat jako jeho kolegové v Liberci, kteří staví mužstvo prakticky každé léto. Také počet hostujících hráčů je nebývalý a toto všechno sladit, vyladit, to rozhodně žádná legrace nebude.

Klubový prezident, zdá se, je ve formě už nyní, doplnění kádru probíhá smysluplně a tak by nastávající ligový ročník mohl na Střelnici přinést hodně radosti. Mínusem je krátká letní přestávka, takové hráčské zemětřesení by potřebovalo asi více času.

Já si dokonce myslím, že tým pro podzim ani neoslabil, byť z Jablonce po zimě odešli výborní fotbalisté, hlavně Trávník, Hovorka a Holeš, skutečně velké opory. O postavení tří hostujících slávistů stopera Jugase, podhrota Sýkory a hlavně štírka Matouška asi není pochyb, do hry by se měl konečně dostat slovenský reprezentant výběru 21 Fábry, zkušený Pilík svým skvělým trestňákem také naznačil, že určitě nepřišel do Jablonce na důchod. Věřme, že ve své střelecké formě bude pokračovat Martin Doležal, dlouhé přihrávky i více pohybu určitě předvede Považanec, na své lepší chvíle byl měl navázat Jovovič.

Zvědaví můžeme být na krajní beky Holíka či Tsurikova, neboť právě hra krajních beků bylo to, co Jablonec hodně zdobilo. Hovoří se o teplickém krajním bekovi Janu Krobovi. A to se proslýchá, že co do posílení týmu neřekl Pelta poslední slovo. Měl velký zájem o teplického Horu, ale žlutomodří na nabídnutých 10,5 milionu nekývli, ač hráči se do Jablonce docela chtělo. Tak si ještě počkejme

JUNIORKY KONČÍ, NASTUPUJÍ BÉČKA

Sotva fotbalisté Mšena oslavili postup do ČFL, tak změnili jmenovku a budou hrát pod hlavičkou FK Jablonec B. Hrát budou tam, kde jsou zvyklí - v Břízkách. Uvidíme, jak bude vypadat kádr, ale pokud bude spolupráce áčka s béčkem lepší než s juniorkou, bude to jenom ku prospěchu.

Svaz již nalosoval skupiny ČFL, jablonecký tým bude hrát ve skupině B a bude mít tyto zajímavé soupeře: Živanice, Zápy, Pardubice B, Brozany, Hradec Králové B, Chlumec nad Cidlinou, Ústí nad Orlicí, Velvary, Liberec B, Teplice B, Mladá Boleslav B, Bohemians 1905 B, Přepeře, Dukla B, Zbuzany a Jablonec B.

Takže nejen na Střelnici, ale i v Břízkách bude k vidění zajímavý fotbal se zajímavými soupeři.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Vilém Heckel - kouzlo hor je prodloužena do 14. března

Pro mimořádný zájem návštěvníků je v Domě národopisců Scheybalových v Jablonci nad Nisou prodloužena výstava: Vilém Heckel - kouzlo hor do 14. března. Výstavu navštívila i dcera horolezce a fotografa Helena Heckelová. Podrobnosti o výstavě http://www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/vystava-pripomene-fotografa-a-horolezce-vilema-heckela/?aktualitaId=62468

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lomničtí ochotníci předvedou v Josefově Dole Mnoho povyku pro nic
Schválené jsou také jedno a víceleté dotace z rozpočtu města Jablonec
Na namrzlé vozovce narazila řidička po smyku v Držkově do rozvaděče
Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela
V Maršovicích vletělo auto do zastávky

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
24.02.: V Maršovicích vletělo auto do zastávky
24.02.: Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn