Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

23.06.2019 05:23:01 | Autor: Jaroslav Hrabák | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Rada prodloužil, exodus pokračuje: Lischka je Sparťanem

Nebývalý ruch na Střelnici tohoto léta nebere konce. Trenér Petr Rada o rok prodloužil s klubem v těchto dnech končící smlouvu a čeká ho skutečná fuška. Po hráčském zemětřesení si bude připadat jako jeho kolegové v Liberci, kteří staví mužstvo prakticky každé léto. Také počet hostujících hráčů je nebývalý a toto všechno sladit, vyladit, to rozhodně žádná legrace nebude.

Klubový prezident, zdá se, je ve formě už nyní, doplnění kádru probíhá smysluplně a tak by nastávající ligový ročník mohl na Střelnici přinést hodně radosti. Mínusem je krátká letní přestávka, takové hráčské zemětřesení by potřebovalo asi více času.

Já si dokonce myslím, že tým pro podzim ani neoslabil, byť z Jablonce po zimě odešli výborní fotbalisté, hlavně Trávník, Hovorka a Holeš, skutečně velké opory. O postavení tří hostujících slávistů stopera Jugase, podhrota Sýkory a hlavně štírka Matouška asi není pochyb, do hry by se měl konečně dostat slovenský reprezentant výběru 21 Fábry, zkušený Pilík svým skvělým trestňákem také naznačil, že určitě nepřišel do Jablonce na důchod. Věřme, že ve své střelecké formě bude pokračovat Martin Doležal, dlouhé přihrávky i více pohybu určitě předvede Považanec, na své lepší chvíle byl měl navázat Jovovič.

Zvědaví můžeme být na krajní beky Holíka či Tsurikova, neboť právě hra krajních beků bylo to, co Jablonec hodně zdobilo. Hovoří se o teplickém krajním bekovi Janu Krobovi. A to se proslýchá, že co do posílení týmu neřekl Pelta poslední slovo. Měl velký zájem o teplického Horu, ale žlutomodří na nabídnutých 10,5 milionu nekývli, ač hráči se do Jablonce docela chtělo. Tak si ještě počkejme

JUNIORKY KONČÍ, NASTUPUJÍ BÉČKA

Sotva fotbalisté Mšena oslavili postup do ČFL, tak změnili jmenovku a budou hrát pod hlavičkou FK Jablonec B. Hrát budou tam, kde jsou zvyklí - v Břízkách. Uvidíme, jak bude vypadat kádr, ale pokud bude spolupráce áčka s béčkem lepší než s juniorkou, bude to jenom ku prospěchu.

Svaz již nalosoval skupiny ČFL, jablonecký tým bude hrát ve skupině B a bude mít tyto zajímavé soupeře: Živanice, Zápy, Pardubice B, Brozany, Hradec Králové B, Chlumec nad Cidlinou, Ústí nad Orlicí, Velvary, Liberec B, Teplice B, Mladá Boleslav B, Bohemians 1905 B, Přepeře, Dukla B, Zbuzany a Jablonec B.

Takže nejen na Střelnici, ale i v Břízkách bude k vidění zajímavý fotbal se zajímavými soupeři.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Obnovení dvou zastávek autobusů v Jablonci

Od čtvrtka 29. října budou obnovené v Jablonci nad Nisou zastávky MHD pro linku č. 109 jedoucí na trase nádr. Jablonecké Paseky přes Mšeno do Rýnovic. Konkrétně jde o zastávky Jeronýmova a Březová, náhradní zastávka Paseky, linka č. 109 se vrací na standardní trasu a náhradní zastávka ElektroPraga se ruší.

Další oranžové hřiště vyrostlo ve Vrchlabí, otevřeno bylo virtuálně

Další oranžové hřiště vyrostlo ve Vrchlabí, otevřeno bylo virtuálně V prostoru fotbalového areálu Vejsplachy ve Vrchlabí vyrostlo další oranžové hřiště. Konkrétně se jedná o skatepark, po kterém již řadu let toužili místní, hlavně mladí příznivci skatu. Nadace ČEZ podpořila výstavbu částkou 750 tisíc korun. Jeho otevření bylo díky opatřením proti šíření epidemie koronaviru virtuální. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ohlédnutí za podzimními závody ve sportovním aerobiku
Z místa nehody ve Velkých Hamrech ujel, díky svědkovi jej vypátrali
Největší rekonstrukce silnic na Turnovsku je hotová!
Klienti kvitovali redukci vstupu do budovy v Komenského ulici kladně
Národní titul pečovatelky putoval do Jablonce pro Janu Pácaltovou

Nejčtenější články

26.10.: Zlodějka ukradla v Jablonci ořechy a hrozí jí až osm let za mřížemi
26.10.: Řídil dodávku po Loužnici a měl v dechu 2,73 promile
25.10.: Na trati do Harrachova bude v úseku Dolní Polubný - Kořenov výluka

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn