Pytlačit se nevyplácí ani na jablonecké přehradě

03.07.2019 15:50:46 | Autor: Jana Hajná | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Pytlačit se nevyplácí ani na jablonecké přehradě

Jablonecká městská policie doprovází při kontrolách okolo přehrady Rybářskou stráž. Společné hlídky by se měly namátkově objevovat u vody minimálně do konce prázdnin.

„Zatím proběhly dvě kontroly, obě bez závad a zbytečných incidentů. Po vzájemné dohodě budou strážníci ve spolupráci pokračovat i během letních prázdnin," vysvětlil Miloslav Lejsek z Oddělení prevence kriminality a vzdělávání MP Jablonec nad Nisou. Podle jeho slov se kontroly rybářů a jejich rybářských lístků plánují jak během dne, tak i ve večerních hodinách.

Strážníci na místě zatím fungují jako podpora členů Rybářské stráže, zjištěné přestupky jsou v kompetenci kontrolorů. „V případě, že rybář odmítne nebo nemůže prokázat svou totožnost, předvedou ho strážníci na Obvodní oddělení Policie ČR. Pokud bude rybář podezřelý ze spáchání přečinu pytláctví, skončí rovněž v rukách Policie ČR," komentoval společnou práci Rybářské stráže a hlídek MP ředitel jabloneckých strážníků Roman Šípek.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Strážníci jezdí po Jablonci na kolech
Děti se učily bezpečnému chování na silnici
Ředitel městské policie Jablonec získá více pravomocí
Jablonečtí strážníci zřejmě zabránili sebevraždě mladé ženy

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn