Proti Bučovicím baseballisté smírně

16.06.2020 14:17:52 | Autor: Matyáš Fous, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Proti Bučovicím baseballisté smírně

Jablonecký Blesk v neděli poprvé v sezoně prohrál, ale v tabulce je stále na děleném prvním místě.

Blesk Jablonec - Bučovice 13:4 a 5:6

V sobotu v Jablonci pršelo, padaly kroupy a celou noc se nad městem držela bouřka. Druhý den ráno tak bylo hřiště velmi podmáčené a v dugoutech stála voda. Jedinou nadějí pro odehrání zápasů bylo, že už nesmí spadnout ani kapka. To naštěstí vyšlo a i díky nasazení celého týmu při sušení se tak mohlo s mírným zpožděním začít hrát.

Soupeř z jižní Moravy před nedělním doubleheaderem držel bilanci dvou vítězství a dvou porážek. Do Jablonce navíc Pelikans přijel s velmi širokým kádrem, což dopředu naznačovalo, že pro Blesk nepůjde o jednoduchá utkání.

První zápas byl ze začátku ofenzivně velmi chudý, když na konci čtvrté směny vyrovnali domácí na 1:1. V dalším inningu však došlo na lámání chleba a Blesk konečně demonstroval svou sílu na pálce, když Bučovicím uštědřil hned šest doběhů. Pro hostující tým to byla rána, ze které se již nedokázal vzpamatovat. Na nadhazovacím kopci se za Jablonec představil mladý Jiří Hikl, který soupeři neumožnil realizovat žádné větší ofenzivní choutky a připsal si již třetí vítězství v letošní sezóně. V jeho snažení mu pomohla i dobře fungující obrana domácích, která se vyvarovala velkého množství chyb. K vítězství homeruny pomohli Michal Kubina, Lukáš Roubíček a Tomáš Zikmunda. Utkání na nadhozu zakončil další mladík, Adam Brenner, který Bučovicím neumožnil jediný hit a připsal si i jeden strike out. Konečné skóre prvního zápasu tak bylo 13:4.

Druhý zápas měl ze strany Blesku opět velmi pomalý rozjezd na pálce, avšak na rozdíl od prvního klání se tentokrát nepodařilo útok našlápnout a v klíčových momentech se domácím nedařilo stahovat běžce. Bučovický Jan Svoboda předvedl na nadhozu velmi kvalitní výkon a v šesti směnách si připsal deset strike outů. Obrana Blesku navíc nedokázala navázat na výkon z prvního utkání a v poli se dopustila několika zbytečných chyb. V poslední směně domácí nedokázali využít závěrečný tlak a Pelikans si tak pohlídali vítězství 6:5.

65208/prev_1592311450_Blesk_2020_event_cover-2.png „Dnešní prohra nás velmi mrzí. Jsme sice rádi, že i přes nepřízeň počasí jsme vůbec mohli hrát, ale na tom, že jsme dnes rozhodně chtěli dvakrát vyhrát, to nic nemění. V druhém zápase jsme nedokázali navázat na výkon z druhé poloviny prvního utkání a měl jsem i pocit, jako by na nás padla nějaká únava a my se nedokázali plně koncentrovat. Každopádně chci poděkovat fanouškům, kteří se zatím letos na naše domácí zápasy schází v hojném počtu a vždy nás podporují až do posledního outu," glosoval nedělní zápasy Zdeněk Machačka.

Blesk se na domácím Ash Fieldu představí již třetí týden v řadě, a to sice v neděli 21. června proti Sokolu Hluboká nad Vltavou. S tímto tradičním soupeřem hrají jablonečtí baseballisté vždy kvalitní utkání, proto si je nenechte ujít a ve 13:00 přijďte fandit.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesku vyšla letošní domácí premiéra na výbornou
Blesk do sezony vstoupil vítězně

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Lokalita Přírodního divadla v Rokytnici po čase opět ožije!

Letní příroďák je zábavnou akci pro všechny, která se uskuteční už v sobotu 15. srpna od 15 hodin v areálu Přírodního divadla v Rokytnici nad Jizerou. Pobaví vás dva koncerty, letní kino i společná zábava. Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení, výběr nápojů i možnost opečení si špekáčků na ohni. Vstupné je dobrovolné. Podrobná pozvánka

S rehabilitací znovu do Krkonoš

Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny jablonecké nemocnice zve všechny zájemce o své zdraví na tradiční podzimní seminář v Krkonoších s pestrým programem. Seminář z cyklu Cesty ke zdraví se tentokrát bude zabývat klouby a vším, co s nimi souvisí, nese název Jak ochránit a uzdravit bolavé klouby. „Náš seminář vám dá příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci sobě či svým blízkým. Vyslechnete si přednášky, zažijete tematická cvičení, chůzi s holemi Nordic Walking a nahlédnutí do svého nitra. To vše v krásné krkonošské přírodě," zve na seminář primářka oddělení MUDr. Alena Svárovská. Termín konání je 10. 9. - 13. 9. 2020. Bližší informace o akci včetně způsobu přihlášení jsou zveřejněny na webových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz nebo k doptání na svarovska@nemjbc.cz, případně na telefonu 483 345 811.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku od 14. do 16. srpna
V předkole poháru Zásada vyřadila Albrechtice, další utkání už o víkendu
Díky penězům státu a EU se opraví silnice v Jablonném i Sklenařicích
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020
Situace s Covidem je v kraji pod kontrolou, aktuálně 123 nakažených

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
11.08.: FOTO: Na Křehkou krásu si našly cestu tisíce návštěvníků

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn