Prosincový program ve Vikýři

02.12.2019 07:11:45 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Prosincový program ve Vikýři

Ve středisku volného času DDM Vikýř v Jablonci nad Nisou se v prosinci 2019 koná mnoho zajímavých akcí určených především dětem.

1. 12. neděle

ADVENT S VIKÝŘEM
Od 13 do 17.00 hodin, již tradiční adventní akce pro celou rodinu a pro všechny věkové kategorie, čekají na Vás různé dílničky, budete mít možnost si zakoupit drobné dárky, je pro Vás připraven kulturní program, čeká na vás trh výrobků z chráněných dílen. Na akci navazuje slavnostní rozsvěcení Vánočního stromečku na Mírovém náměstí. Informace: Andrea Tauchmanová.

7. 12. sobota

VÁNOCE S NISANKOU
tradiční akce folklorního souboru Nisanka. Vánoční vystoupení všech pěti Malých Nisanek a Nisanky plus v městském divadle, informace: Alena Francová.

8. 12. neděle

MIKULÁŠSKÉ POHLAZENÍ V EUROCENTRU
14.30 - 17.00 hodin, Mikulášská besídka pořádána DDM Vikýř ve spolupráci se SM Jablonec nad Nisou. Předprodej vstupenek od 18.11.2019 (nutno koupit předem). Informace: Pavel Dostál.

ZA ZVÍŘÁTKY DO OHRÁDKY, EKOCENTRUM MLADÁ BOLESLAV
9:00 - 17:00 Návštěva a krmení zvířat v ohradě, teráriu a voliéře, chování a hlazení povoleno. Program zahrnuje prostor pro volnou hru v Ekocentru uvnitř nebo venku na zahradě. Bližší informace: Jana Zajícová.

13. 12. pátek

Povídání s porodní asistentkou II.
16:00 - 17:30. Kojení, péče o dítě, správná manipulace s novorozencem. Bližší informace: Martina Šípková.

14. 12. sobota

BRUSLENÍ S VIKÝŘEM
14.30-16.00 hodin, Sportovní akce pro děti i dospělé; vstupné 40,- Kč/ osoba, do 15 let zdarma. Akce se koná ve spolupráci Sport Jablonec s.r.o., Informace: Pavel Dostál

14. 12. sobota

Vánoční turnaj v integrované boccie
14:00 - 18:00. Předvánoční sportovní odpoledne pro soutěžní týmy rodin nebo přátel. Přihlášky a více informací: Ilona Literová, tel.: 731 615 621, e-mail: literova@vikyr.cz Akce se koná za finanční podpory Libereckého kraje v rámci projektu Výživa zábavou i klíčem ke zdraví.

20. 12. pátek

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ
Od 16.00 hodin tradiční vánoční setkání s externisty a dobrovolníky, jako poděkování za jejich celoroční práci s dětmi v DDM Vikýř, součástí posezení bude i tvořivá dílnička. Bližší informace: Martina Šípková.

16. 12. 2019 - 5. 1. 2020 prázdniny

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Program kin v Jablonci nad Nisou od 9. do 22. července
Obrazem: Rally Bohemia 2020
Bratři Ebenové poprvé zahrají na Sedmihorském létě
Dny lidové architektury opět představí tradiční řemeslnou výrobu

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn