Prosincová nabídka KC Kino Železný Brod

08.12.2017 10:27:18 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Železný Brod

Prosincová nabídka KC Kino Železný Brod

Prosincový program v KC Kino Železný Brod má několik jednoznačných taháků. Pro děti to bude určitě pokračování velmi úspěšného snímku Paddington o medvídkovi z pralesa, který se vydal do Londýna. Druhým dětským, nebo lépe řečeno rodinným snímkem bude v předvánočním čase nový český film Přání k mání.

Ve druhém pokračování se Paddington už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám své tety Lucy, začne pracovat...

Nadčasovým příběhem Přání k mání chtějí filmaři navázat na tradici českých hraných filmů pro celou rodinu, ve kterých je současné prostředí prošpikováno fantazií a ve kterých se může stát cokoliv. „Nejsou tu hrady, draci, princezny ani princové," upozorňuje ale režisér Vít Karas na to, že film není klasická pohádka. „Přání k mání je prostě vánoční příběh s trochou kouzel. Pro mě je to návrat k filmům, jakými byl třeba Pan Tau nebo Lucie postrach ulice." Oba tyto filmy uvedou v Železném Brodě hned dvakrát.

Stejně tak se dvakrát představí asi největší lákadlo konce roku, další pokračování série Star Wars: Poslední z Jediů. O ději v tuto chvíli víme pouze to, že pokračuje sága rodu Skywalkerů a že postavy předchozího filmu spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. Nicméně fanoušci série víc vědět ani nepotřebují... Film uvedou v brodském kině jednou v českém znění a podruhé v původním znění s titulky.

KC Kino v Železném Brodě uvádí v prosinci 2017:

pátek 1. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

7 ŽIVOTŮ (USA, GB 2017)
Přelidněný svět roku 2073 se řídí drastickým zákonem jednoho dítěte na rodinu. Pokud úřady objeví přestupek, mladší sourozenec je nesmlouvavě odebrán. V jednom bytě se ale už třicet let skrývá a žije sedm sester. Vypadají stejně, přesto je každá jiná a každá je svá. Všechny dohromady pak mají jednu identitu pro pohyb venku, kde vystupují jako jedna osoba a žijí jeden společný oficiální život. Dokud jedna z nich nezmizí.
Hrají: Noomi Rapace, Willem Dafoe, Glenn Close a další, režie: Tommy Wirkola, pro děti do 12 let nevhodné, 123 minut, 110 Kč.

sobota 2. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PADDINGTON 2 (GB, FRA 2017)
Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových v Londýně a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám své tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden...
Hrají: Ben Whishaw, Hugh Grant, Brendan Gleeson a další, režie: Paul King, 103 minut, 120 Kč.

sobota 2. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

HRÁČI SE SMRTÍ (USA 2017)
V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se proto dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň...
Hrají: Nina Dobrev, Ellen Page, Kiefer Sutherland a další, režie: Niels Arden Oplev, pro děti do 12 let nevhodné, 110 minut, 120 Kč.

úterý 5. 12. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

SBOHEM DĚCÁKU (ČR 2017)
Téměř celé své dětství vyrůstali v ústavu. Nemají domov, nemají rodinu, netuší, kde budou bydlet a jak si budou vydělávat. Lukáš chce být slavný hip hoper, Simona plánuje jít na operaci změny pohlaví, Jarda by chtěl mít velkou rodinu. Dokumentární film sleduje časosběrnou metodou příběhy tří dětí, které opustily „děcák" a staví se na vlastní nohy. Jak se sotva plnoletý člověk bez zkušenosti života
v rodině dokáže zařadit do společnosti?
Režie: Hana Ludvíková Muchová, pro děti do 12 let nevhodné, 92 minut, 90 Kč.

pátek 8. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

KVARTETO (ČR 2017)
Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Mezi hlavními hrdiny dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí.
Hrají: Barbora Poláková, Jaroslav Plesl, Lukáš Melník a další, režie: Miroslav Krobot, 93 minut, 120 Kč.

sobota 9. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PADDINGTON 2 (GB, FRA 2017)
Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových v Londýně. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám své tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden...
Hrají: Ben Whishaw, Hugh Grant, Brendan Gleeson a další, režie: Paul King, 103 minut, 120 Kč.

sobota 9. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

NA SHLEDANOU TAM NAHOŘE (FRA 2017)
Listopad 1918. Do konce světové války zbývá jen pár dní. Albert skončí po výbuchu zasypaný v zákopu, Édouard ho vyhrabe a zachrání. Hned nato jej ale zasáhne střepina granátu a on přijde o kus obličeje. Toto znetvoření ovlivní životní příběh obou vojáků i po demobilizaci. Albert se stane Édouardovým pečovatelem a jeho hlavní starostí je, kde pro znetvořeného přítele sežene další morfium. Édouard proto vymyslí monumentální podvod...
Hrají: Albert Dupontel, Laurent Lafitte, Nahuel Pérez Biscayart, režie: Albert Dupontel, pro děti do 12 let nevhodné, 117 minut, 110 Kč.

úterý 12. 12. - 10.30 hodin SENIORSKÉ KINO

ZAHRADNICTVÍ: DEZERTÉR (ČR, SR, POL 2017)
Druhá kapitola trilogie se odehrává na pozadí převratných událostí v letech 1947-1953. Hlavní roli zde hraje majitel noblesního kadeřnického salonu Valentino v centru Prahy Otto Bock a jeho rodina, kterou zde zaměstnává. Podnik je smyslem a naplněním jeho života, po všech válečných útrapách se sem vrací jako uznávaný šéf se svou manželkou Elou a jejími sestrami. Přichází však únor 1948...
Hrají: Jiří Macháček, Gabriela Míčová, Klára Melíšková a další, režie: Jan Hřebejk, 115 minut, 60 Kč.

úterý 12. 12. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

ROCK´N ROLL (FRA 2017)
Herec Guillaume Canet žije pohádkový život. Má všechno, o čem mohou muži pouze snít. A potom, přímo během natáčení, mu jeho dvacetiletá herecká kolegyně suše oznámí, „že už nejede rock´n´roll". A další uzemňovačky přijdou vzápětí.... Guillaume si umíní, že se musí radikálně změnit. Hned. Proměna ale zachází tak daleko, jak nikdo z přítomných nečekal.
Hrají: Guillaume Canet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche, režie: Guillaume Canet, 123 minut, 90 Kč.

pátek 15. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

TÁTA JE DOMA 2 (USA 2017)
Z testosteronem nabitého Dustyho a bačkorovitého packala Brada jsou teď kámoši. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Brzy totiž bude jasné „po kom to ty děti mají"!
Hrají: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson a další, režie: Sean Anders, 100 minut, 110 Kč.

sobota 16. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PŘÁNÍ K MÁNÍ (ČR 2017)
Laskavý, hravý a humorný příběh o trampotách kluka Alberta se odehrává v rozzářeném předvánočním lázeňském městě. Albert je zoufale zamilovaný do sestry svého kamaráda. Díky dobrému skutku získá od kouzelného dědečka jedno přání, a s ním přichází zapeklitá otázka - jak s ním co nejlépe naložit? Leckdo mu ho chce vyfouknout pro sebe a on sám ho nechce promarnit. Začíná cesta za poznáním a velkým rozhodnutím...
Hrají: Jitka Čadek Čvančarová, Martin Myšička, Vítězslav Jandák, režie: Vít Karas, 106 minut, 110 Kč.


sobota 16. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

MATKY NA TAHU O VÁNOCÍCH (USA 2017)
Amy, Carla a Kiki celý rok tvrdě pracují na tom, aby jejich rodiny žily v pohodlí a v pohodě. Opravdu se snaží, perou, vaří, uklízejí. A když přijdou Vánoce, své úsilí ještě znásobí. Od listopadu až do ledna skutečně makají na plné obrátky na tom, aby nekrásnější svátky v roce byly pro celou rodinu opravdu jedinečné. Ale jak dlouho se tohle tempo dá vydržet?
Hrají: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn a další, režie: Jon Lucas, Scott Moore, pro děti do 12 let nevhodné, 116 minut, 120 Kč.

úterý 19. 12. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

THELMA (NOR 2017)
Křehká Thelma právě nastoupila na vysokou školu. I přes urputnou snahu jejích rodičů kontrolovat každý její krok poprvé zakouší nezávislost a vír studentského života. Když se však zamiluje do krásné spolužačky Anji, začnou se v jejím okolí dít nevysvětlitelné a děsivé události a Thelma s hrůzou zjišťuje, že jejich příčinou je možná ona samotná.
Hrají: Eili Harboe, Kaya Wilkins, Henrik Rafaelsen a další, režie: Joachim Trier, pro děti do 12 let nevhodné, 116 minut, 90 Kč.

pátek 22. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

NÁDECH PRO LÁSKU (GB 2017)
Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni ale Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické. Láska mladých manželů je ale mnohem silnější než nepřízeň osudu. Rozhodnou se nepřežívat, ale žít naplno s každým nádechem. Začnou cestovat po světě a jejich odvaha, humor a vášeň mění životy dalším lidem.
Hrají: Andrew Garfield, Claire Foy, Diana Rigg a další, režie: Andy Serkis, pro děti do 12 let nevhodné, 117 minut, 100 Kč.

sobota 23. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PŘÁNÍ K MÁNÍ (ČR 2017)
Laskavý, hravý a humorný příběh o trampotách kluka Alberta se odehrává v rozzářeném předvánočním lázeňském městě.
Hrají: Jitka Čadek Čvančarová, Martin Myšička, Vítězslav Jandák, režie: Vít Karas, 106 minut, 110 Kč.

pátek 29. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

STAR WARS: POSLEDNÍ Z JEDIŮ (USA 2017)
Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.
Hrají: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver a další, film v původním znění s titulky, 150 minut, 120 Kč.

sobota 30. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

JUMANJI: VÍTEJTE V DŽUNGLI! (USA 2017)
Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili. Společně však záhy zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát - musíte ji přežít!
Hrají: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart a další, režie: Jake Kasdan, film v českém znění, 111 minut, 120 Kč.

sobota 30. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

STAR WARS: POSLEDNÍ Z JEDIŮ (USA 2017)
Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství.
Hrají: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver a další, film v českém znění, 150 minut, 120 Kč.

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v prosinci

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Liberecký kraj hledá nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích

Ředitel Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem Petr Pávek, který v říjnových volbách získal mandát v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, se kvůli práci poslance vzdal místa ředitele domova důchodců. Rada kraje proto v úterý 9. ledna odsouhlasila vyhlášení výběrového řízení na nového ředitele. Nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem by měla odborná komise vybrat a doporučit Radě Libereckého kraje ke schválení do 20. února tohoto roku.

ČEZ Distribuce přijala opatření pro zdárný průběh prezidentských voleb

ČEZ Distribuce ze Skupiny ČEZ, která působí na území 11 krajů, přijala opatření, díky kterým by měl být zajištěn zdárný a bezproblémový průběh voleb. Společnost zrušila v termínu voleb plánované odstávky elektřiny a posílila počty pracovníků jak v terénu, tak i na call centru a dispečinku pro nenadálé poruchy způsobené nepříznivým počasím. Na celém zásobovacím území společnosti ČEZ Distribuce nebudou v termínech od 12. ledna, 13 hodin do 13. ledna, 24 hodin (1. kolo prezidentských voleb) a od 26. ledna, 13 hodin do 27. ledna, 24 hodin (v případě konání 2. kola prezidentských voleb) prováděny plánované práce na distribučním zařízení, se kterými by bylo spojeno přerušení nebo omezení dodávky elektřiny.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení je pro kamiony opět uzavřena silnice na Harrachov
Na potírání drogové závislosti dá Liberecký kraj 3,8 milionu
Strhující závěr přinesl Veronice Vítkové bronz
Obrazem: První kolo prezidentských voleb v Tanvaldě
O finanční příspěvek v rámci grantu Stromy lze zažádat do konce ledna

Nejčtenější články

13.01.: Jablonečané se vyslovili pro zákaz hracích automatů
13.01.: Do druhého kola prezidentské volby jdou Zeman a Drahoš
13.01.: Obrazem: Občani Jablonce volí prezidenta

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT