Program Mateřského centra Jablíčko v únoru

05.02.2018 19:09:25 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Program Mateřského centra Jablíčko v únoru

Přinášíme vám program Mateřského centra Jablíčko v Jablonci nad Nisou v únoru 2018. Běžný provoz centra je pondělí až pátek od 9 do 12 hodin. V centru obvykle odpoledne probíhají kroužky, besedy, semináře a výtvarné dílny

1. 2. - 28. 2. /každý všední den/ 9.00 - 12.00

HRAVÉ DOPOLEDNE
Hravé dopoledne v herně. Určeno pro děti od 3 měsíců s doprovodem.

4. 2. /neděle/ sraz 9.30 - 9:45

NAHORU PĚŠKY, DOLŮ NA SANÍCH
Připojte se k nám, vyšlápneme si spolu na Černou studnici a pak sjedeme dolů na saních. Sraz mezi 9:30 - 9:45 na Dolní Černé studnici. Více informací na webu.

5. 2. a 19. 2. /pondělí/ 10.00 - 12.00

DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA V JABLÍČKU *
Řešíte problémy s dětmi, v rodině, ale do poradny se vám ještě nechce jít? Přijďte se poradit do Jablíčka.

7. 2. / středa/ 10.00 - 11.00

POMOCNÉ RUCE, z. s.
Máte obavy z návratu do zaměstnání? Hledáte své první zaměstnání? Máte malé pracovní zkušenosti? Rádi Vám dáme na tyto otázky odpovědi při společném setkání.

8. 2. /středa/ 10.00 - 11.00

KAŽDODENNÍ SKLADBA VAŠEHO TALÍŘE
Beseda v rámci klubu zdraví s výživovou poradkyní Romanou Davidovou, kde si ukážeme jednoduchý návod pro udržení zdravého režimu stravování a to i když jste na cestách nebo máte hektický den.

12. 2. - 16. 2.

NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ
Během úterý a středy nabízí jeho zakladatel v ČR Petr Činčala PhD. poradenství pro páry zdarma. Objednat se můžete na telefonu 773 270 271.

13. 2. /úterý/ odchod průvodu v 16.00

MASOPUST
Tradice a zábava pro každého. Vítáme jednotlivce i celé skupiny. Sraz na parkovišti spolkového domu v maskách. Fantazii se meze nekladou. Čeká vás průvod městem v maskách s živou muzikou, tanec, hry, občerstvení.

13. 2. /úterý/ 10.00 - 11.00

MANŽELSTVÍ A JEHO SMYSL V DNEŠNÍ DOBĚ
Má smysl manželství? Výhody a nevýhody, jak se vyrovnat s nesnázemi, které přináší naše doba. Beseda s psychologem a dlouholetým manželským poradcem Miroslavem Schovancem.

14. 2. /středa/ 9.00 - 16:00

VALENTÝNSKÉ VÝTVARNÉ DÍLNY PRO DOSPĚLÉ*
Přijďte si vyrobit osobní dárek pro své nejbližší, nebo udělat radost sami sobě. Vybírat můžete ze třech workshopů: tvorba obrázků a krabičky stylem mixmedií, výroba originálních flísových náhrdelníků, zdobení textilu. Více info na webu.

16. 2. /pátek/ 10.00 - 11.00

VALENTÝNSKÁ DÍLNA PRO NEJMENŠÍ
Tvoření výrobků pro tatínky, maminky, babičky, dědečky a vůbec pro všechny koho máme rádi. Dílnička bude probíhat v rámci hudebně výtvarného kroužku.

17. 2. /sobota/ 16.00 - 18.00

VALENTÝNSKÝ MAŠKARNÍ BÁL*
Program pro celou rodinu, děti vstup v maskách. Čeká vás dětská diskotéka, bonbónový déšť a tombola. Koná se ve velkém sále Spolkového domu. Na akci se hlaste předem.

17. 2. /sobota - neděle/ 19.00 - 9.00

PYŽAMOVÁ PÁRTY V JABLÍČKU*
Večer plný her, zábavy a pohádek, spaní v mateřském centru mezi hračkami. Jen pro děti - rodičům vstup zakázán. Cena po předložení vstupenky na Salsa night: 100 Kč/dítě.
Cena pro ostatní: 500 Kč/dítě. Hlaste se do 11.2.

21. 2. /středa/ 10.00 - 11.30

BEAUTY SHOW
Akce o kráse a sebevědomí. Proč je sebevědomí důležité? Známe svoji pleť? Je potřeba dekorativní kosmetika? Poradí nám Renata Bažacká.

21. 2. /středa/ 17.30 - 19.30

JAK ODPOUŠTĚT A JÍT DÁL
Je možné odpustit neodpustitelné a je správné odpouštět? Přednáška o tom, jak nám porozumnění vlastní mysli pomůže překonat naše trápení, těžkou minulost i bolestné vztahy a začít opět naplno žít.

26. 2. - 2. 3. /pondělí - pátek/ 7.00 - 16.00

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S JABLÍČKEM*
Pro děti 6 - 11 let. Každé dopoledne pobyt venku, každé odpoledne výtvarné dílny s využitím různých výtvarných technik. Více informací najdete na webu.

* na tyto akce je nutné se hlásit předem na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz. Jedná se především o jednorázové akce. Více o těchto akcích, zájmových kroužcích a stálém programu centra najdete na www.CENTRUMJABLICKO.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.

Upozornění pro cestující a veřejnost

Od úterý 21. ledna od 8 hodiny ranní se v jablonecké ulici Jarní přesunuje zastávka městské hromadné dopravy, a to v obou směrech. Nově ji až do odvolání najdete o 150 metrů dále v ulici Růžová u domu s číslem popisným 15. Důvodem přesunu je havárie plynovodu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tomáš Slavík byl do třetice vítězný v Brazílii
André Rieu slaví 70 let koncertním přenosem do kin
Program kin v Jablonci nad Nisou od 24. ledna do 5. února
Silnice LK mají nově certifikaci v oblasti životního prostředí
Závod O dřevěného Krakonoše v Rokytnici oslaví dvacetiny

Nejčtenější články

23.01.: Hejtman Libereckého kraje navštívil Desnou
23.01.: Třídenní fotbalová show proběhla v jablonecké hale
22.01.: Zlodějka kradla peněženky pacientkám v nemocničních pokojích

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn