Program Mateřského centra Jablíčko v únoru

05.02.2018 19:09:25 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Program Mateřského centra Jablíčko v únoru

Přinášíme vám program Mateřského centra Jablíčko v Jablonci nad Nisou v únoru 2018. Běžný provoz centra je pondělí až pátek od 9 do 12 hodin. V centru obvykle odpoledne probíhají kroužky, besedy, semináře a výtvarné dílny

1. 2. - 28. 2. /každý všední den/ 9.00 - 12.00

HRAVÉ DOPOLEDNE
Hravé dopoledne v herně. Určeno pro děti od 3 měsíců s doprovodem.

4. 2. /neděle/ sraz 9.30 - 9:45

NAHORU PĚŠKY, DOLŮ NA SANÍCH
Připojte se k nám, vyšlápneme si spolu na Černou studnici a pak sjedeme dolů na saních. Sraz mezi 9:30 - 9:45 na Dolní Černé studnici. Více informací na webu.

5. 2. a 19. 2. /pondělí/ 10.00 - 12.00

DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA V JABLÍČKU *
Řešíte problémy s dětmi, v rodině, ale do poradny se vám ještě nechce jít? Přijďte se poradit do Jablíčka.

7. 2. / středa/ 10.00 - 11.00

POMOCNÉ RUCE, z. s.
Máte obavy z návratu do zaměstnání? Hledáte své první zaměstnání? Máte malé pracovní zkušenosti? Rádi Vám dáme na tyto otázky odpovědi při společném setkání.

8. 2. /středa/ 10.00 - 11.00

KAŽDODENNÍ SKLADBA VAŠEHO TALÍŘE
Beseda v rámci klubu zdraví s výživovou poradkyní Romanou Davidovou, kde si ukážeme jednoduchý návod pro udržení zdravého režimu stravování a to i když jste na cestách nebo máte hektický den.

12. 2. - 16. 2.

NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ
Během úterý a středy nabízí jeho zakladatel v ČR Petr Činčala PhD. poradenství pro páry zdarma. Objednat se můžete na telefonu 773 270 271.

13. 2. /úterý/ odchod průvodu v 16.00

MASOPUST
Tradice a zábava pro každého. Vítáme jednotlivce i celé skupiny. Sraz na parkovišti spolkového domu v maskách. Fantazii se meze nekladou. Čeká vás průvod městem v maskách s živou muzikou, tanec, hry, občerstvení.

13. 2. /úterý/ 10.00 - 11.00

MANŽELSTVÍ A JEHO SMYSL V DNEŠNÍ DOBĚ
Má smysl manželství? Výhody a nevýhody, jak se vyrovnat s nesnázemi, které přináší naše doba. Beseda s psychologem a dlouholetým manželským poradcem Miroslavem Schovancem.

14. 2. /středa/ 9.00 - 16:00

VALENTÝNSKÉ VÝTVARNÉ DÍLNY PRO DOSPĚLÉ*
Přijďte si vyrobit osobní dárek pro své nejbližší, nebo udělat radost sami sobě. Vybírat můžete ze třech workshopů: tvorba obrázků a krabičky stylem mixmedií, výroba originálních flísových náhrdelníků, zdobení textilu. Více info na webu.

16. 2. /pátek/ 10.00 - 11.00

VALENTÝNSKÁ DÍLNA PRO NEJMENŠÍ
Tvoření výrobků pro tatínky, maminky, babičky, dědečky a vůbec pro všechny koho máme rádi. Dílnička bude probíhat v rámci hudebně výtvarného kroužku.

17. 2. /sobota/ 16.00 - 18.00

VALENTÝNSKÝ MAŠKARNÍ BÁL*
Program pro celou rodinu, děti vstup v maskách. Čeká vás dětská diskotéka, bonbónový déšť a tombola. Koná se ve velkém sále Spolkového domu. Na akci se hlaste předem.

17. 2. /sobota - neděle/ 19.00 - 9.00

PYŽAMOVÁ PÁRTY V JABLÍČKU*
Večer plný her, zábavy a pohádek, spaní v mateřském centru mezi hračkami. Jen pro děti - rodičům vstup zakázán. Cena po předložení vstupenky na Salsa night: 100 Kč/dítě.
Cena pro ostatní: 500 Kč/dítě. Hlaste se do 11.2.

21. 2. /středa/ 10.00 - 11.30

BEAUTY SHOW
Akce o kráse a sebevědomí. Proč je sebevědomí důležité? Známe svoji pleť? Je potřeba dekorativní kosmetika? Poradí nám Renata Bažacká.

21. 2. /středa/ 17.30 - 19.30

JAK ODPOUŠTĚT A JÍT DÁL
Je možné odpustit neodpustitelné a je správné odpouštět? Přednáška o tom, jak nám porozumnění vlastní mysli pomůže překonat naše trápení, těžkou minulost i bolestné vztahy a začít opět naplno žít.

26. 2. - 2. 3. /pondělí - pátek/ 7.00 - 16.00

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S JABLÍČKEM*
Pro děti 6 - 11 let. Každé dopoledne pobyt venku, každé odpoledne výtvarné dílny s využitím různých výtvarných technik. Více informací najdete na webu.

* na tyto akce je nutné se hlásit předem na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz. Jedná se především o jednorázové akce. Více o těchto akcích, zájmových kroužcích a stálém programu centra najdete na www.CENTRUMJABLICKO.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons
U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
Bezpečně na silnice se zimními pneumatikami
Zlepšení béčka Bižuterie i v krajském přeboru
Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí
19.11.: Pozvánka na již devátý ročník Charitativního zumba maratonu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn