Program Mateřského centra Jablíčko v červnu

04.06.2018 16:22:30 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Program Mateřského centra Jablíčko v červnu

Přinášíme vám program Mateřského centra Jablíčko v Jablonci nad Nisou v červnu 2018. Běžný provoz centra je pondělí až pátek od 9 do 12 hodin. V centru obvykle odpoledne probíhají kroužky, besedy, semináře a výtvarné dílny.

1. 6. - 29. 6. /každý všední den/ 9.00 - 12.00

HRAVÉ DOPOLEDNE
Hravé dopoledne v herně. Určeno pro děti od 3 měsíců s doprovodem.

3. 6. /neděle/ 9.00 - 12.00

POHÁDKOVÁ PŘEHRADA
Pochod kolem druhé a třetí přehrady, který bude plný zábavných úkolů a pohádkových postav. Na startu vás přivítají tři prasátka s vlkem, po cestě 14 stanovišť, v cíli poníci a rytířská vesnice. Start s doprovodným programem bude U Prutu, cíl tradičně na Tajvanu.

5. 6. a 19. 6. /úterý/ 10.00 - 12.00

DĚTSKÁ PSYCHOLOŽKA *
Máte problémy a nevíte si rady? Do poradny se vám nechce jít? Přijďte se poradit k nám. Individuální poradenství zdarma.

6. 6. / středa/ 10.00 - 12.00

SCHŮZE AKTIVNÍCH ČLENŮ
Chcete se stát aktivním členem Jablíčka? Přijďte se zúčastnit naší pravidelné schůzky. Rádi vás přivítáme mezi námi :).

8. 6. /pátek/ 18.00 - 20.00

SEXUALITA VE VZTAHU - INTIMITA A SEXUALITA
Jak se můžete napojit na životní energii? Jak funguje sexuální síla v těle muže a jak v těle ženy? Téma intimity a sexuality nás jednoduše stále oslovuje. Citlivým přístupem objevíte vnitřní nastavení a užijete si více radosti a uvolnění.

11. 6. /pondělí/ 10.00 - 11.00

JAK NAUČIT DĚTI JÍST ZELENINU
V přednášce se dozvíte užitečné tipy na zavedení zeleniny do jídelníčku, co dělat, když dítě zeleninu odmítá, jakou zvolit taktiku a jak projít procesem zvykání na nové zeleninové chutě. Rodiče i děti budou tvořivě zapojeni a užijí si možná i trochu legrace s hravým aranžováním zeleniny na talířky.

13. 6. /středa/ 10.00 - 12.00

FYZIOTERAPEUTKA V JABLÍČKU
Přijďte se zdarma poradit o zdravém pohybovém vývoji svých dětí s fyzioterapeutkou Mgr. Markétou Matějčkovou.

14. 6. /čtvrtek/ 10.00 - 11.00

PÉČE O DÍTĚ PO ROZCHODU
Řešíte budoucí úpravu péče o dítě s druhým rodičem? Zajímá Vás, jak bude probíhat předávání dítěte po rozchodu rodičů? Zvažujete, jaká forma péče bude vhodná pro Vaše dítě při rozchodu s druhým rodičem? O tom všem si budeme povídat s vedoucí sociálně právní ochrany dětí, Bc. Radkou Němečkovou.

15. 6. /pátek/ 17.00- 19.00

ONE BRAIN*
Různé bloky je možné si nést už z prenatálního období. Touto metodou si je můžete odstranit. A také psychické i fyzické problémy. Neoficiálně je tato metoda nazývána kineziologie. Během prezentace bude možné prožít si i ukázky na dobrovolnících.

16. 6. /sobota/ od 10.00

VÍTÁME LÉTO SPORTEM*
Přijďte s námi aktivně přivítat léto turnajem ve volejbale. Vítáme amatéry i profíky. Hrajeme na hřišti na „Slunkách" a na závěr dne jste zváni na after párty. Čekají na vás zajímavé ceny a originální zážitky. Svá tříčlenná družstva můžete přihlásit nejpozději do středy 30. 5. na telefonu 605 733 540 nebo na emailu k.brazova@centrumjablicko.cz

18. 6. /pondělí/ 14.00 - 16.00

MAMINKY PODNIKATELKY - BUDUJEME SPOLUPRÁCI S OBCHODNÍMI PARTNERY*
V poslední přednášce před prázdninami se zaměříme na partnery a budování spolupráce s nimi, abychom si boj na trhu usnadnili a získali tím i nové možnosti. Často se zaměřujeme na konkurenci, místo toho, abychom se s ní "spojili" a získali pak mnoho dalších výhod.

20. 6. /středa/ 10.00 - 12.00

ZÁVODY NA MOTORKÁCH A ODRÁŽEDLECH *
Zveme všechny závodníky na motorkách a odrážedlech ve věku 1 - 5 let na in-line dráhu u tramvaje. Hlaste se předem na tel.: 702 081 615, nebo na e- mail: z.novotna@centrumjablicko.cz

22. 6. /pátek/ 18.00 - 20.00

TANEČNÍ CVIČENÍ POD MODROU OBLOHOU *
Cvičení s tancem - jen tak pro RADOST. Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro maminky s dětmi. Cvičení bude probíhat před budovou Spolkového domu, za nepříznivého počasí přímo v Jablíčku. Cena 70 Kč, rezervace na telefonu 728 162 972.

28. 6. /čtvrtek/ 15.00 - 17.00

PODPŮRNÁ KOJÍCÍ SKUPINA*
Setkávání těhotných a kojících maminek v příjemném prostředí Jablíčka s laktační poradkyní Eleonorou Kočí. Přijďte se na kojení připravit a získat cenné informace od odborníka. Hlásit se můžete na tel. 777 102 614.

* na tyto akce je nutné se hlásit předem na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V obci Bohumileč u Turnova narazilo auto do sloupu

K čelnímu nárazu osobního automobilu do sloupu došlo v sobotu 23. ledna odpoledne v obci Bohumileč. Na místě zasahovali hasiči ze stanice Turnov a zbrojnice Český Dub. Z místa nehody byla jedna zraněná osoba převezena do nemocnice k dalšímu ošetření. Další informace

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od 1. února vyjedou na Jablonecku nové autobusy Umbrella
Hasiči se v Libereckém kraji zapojili do trasování
Řidič skútru útočil na strážce KRNAP, policie řeší trestní oznámení
Prohlášení hejtmana Půty k účasti Vladislava Husáka na akci v Teplicích
Firma TGK - Technika oblékla do skleněných šatů oceněné sídlo Lasvitu

Nejčtenější články

24.01.: Sněhuláci vyrostli za mateřskou školkou v ulici Arbesova
24.01.: Miloš Kratochvíl: Oba góly jubilejní
25.01.: Horská služba zachraňovala zraněného muže pod ledopádem

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn