Pro zraněného motorkáře v Jirkově u Železného Brodu letěl vrtulník

05.04.2020 11:39:52 | Autor: rk, pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Železný Brod,Liberecký kraj

Pro zraněného motorkáře v Jirkově u Železného Brodu letěl vrtulník

Aktualizováno - policisté hledají svědky! V Libereckém kraji havarovali v sobotu večer ve stejnou dobu dva motorkáři. Krátce po půl osmé večer havaroval v obci Jirkov u Železného Brodu řidič na čtyřkolce, který byl následně předán leteckým záchranářům a transportovali ho se středně těžkým zraněním do Krajské nemocnice Liberec.

„Na silnici mezi Jirkovem a Střevelnou 32letý řidič pravděpodobně nezvládl řízení při projíždění pravotočivé zatáčky a havaroval. Při této havárii utrpěl těžké zranění, se kterým byl z místa letecky transportován do liberecké nemocnice. Předběžná výše způsobené škody činí částku 20 tisíc korun. Celou události nyní šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří také žádají o informace případné svědky," sdělila za Policii ČR mluvčí Dagmar Sochorová.

Při havárii řidič, kterému první pomoc přivolal kolemjdoucí, utrpěl těžké zranění a z místa události ho do liberecké nemocnice musela transportovat posádka s vrtulníkem Letecké záchranné služby Libereckého kraje. Ke zjištění alkoholu v krvi zraněného řidiče byl s ohledem na jeho zdravotní stav vyžádán odběr krve v nemocnici.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz. Policisté přijmou především veškeré informace vedoucí ke zjištění všech okolností, za kterých k uvedené havárii došlo.

K další nehodě došlo v Dětřichově

Druhá dopravní nehoda se pak stala v katastru obce Dětřichov na Liberecku. Řidič se čtyřkolkou značky Suzuki jel po silnici třetí třídy ve směru od Jeřmanic, kde při projíždění ostré levotočivé zatáčky vlivem nepřiměřené rychlosti vyjel vpravo mimo komunikaci a střetl se směrovým sloupkem. Následně se se čtyřkolkou přetočil přes řídítka a skončil v klesání mimo silnici.

„Tento 61letý řidič při havárii utrpěl předběžně lehké zranění, se kterým byl z místa nehody převezen vozem Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje do nemocnice v Liberci. Ke zjištění alkoholu u zraněného řidiče byl vyžádán odběr krve v nemocnici. Předběžná výše způsobené škody činí částku 63 tisíc korun. Veškeré okolnosti této dopravní nehody nyní šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Liberci," upřesnila Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Skútry řádily v první zóně Krkonošského národního parku
Policisté v kraji kontrolují řidiče i přes nouzový stav
Hasiči vyprošťovali v Janově kamion
Opilý řidič vyjel u Koberov mimo silnici a převrátil se na střechu
Dvě auta se srazila na Anenském náměstí v Jablonci

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na jablonecký úřad můžete zajít i v sobotu 6. června

První červnovou sobotu, 6. 6., bude otevřená budova jabloneckého magistrátu v ulici Komenského 8. Zájemci si od 8 do 12 hodin mohou vyřídit občanské průkazy, cestovní pasy, otevřené budou i přepážky evidence obyvatel, registr řidičů a vozidel.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 už pouze sedm lidí, uvolňují se hranice
Sedmihorské léto 2020 bude!
V Zásadě zahraje kapela Vohon
Kittelův dům ožije v červnu pohádkou i svatojánskými slavnostmi
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
04.06.: Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn