Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

30.01.2020 18:58:36 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

U příležitosti 20 let působení HZS ČR se ve středu 29. ledna konal zahajovací koncert Hudby Hradní stráže a Policie. Při této příležitosti byl řediteli Nadace policistů a hasičů Vladimíru Šuterovi předán výtěžek z prodeje nadačního kalendáře Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje, a to formou šeku na 142 750 korun. Ten mu společně předali ředitel HZS LK Luděk Prudil, Michaela Derflová a fotograf a grafik celého kalendáře Pavel Havel.

„Celá společenská událost se uskutečnila v krásných prostorách Betlémské kaple v Praze za účasti významných hostů, mezi kterými byli ministryně financí Alena Schillerová, generální ředitel HZS ČR Drahoslav Ryba, jeho Eminence Dominik kardinál Duka, Prezident HaZZ Slovenské republiky Pavol Nereča. Za Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje byli přítomni ředitel HZS LK Luděk Prudil a patronka kalendáře Michaela Derflová (KOPIS)," uvedla tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Lucie Hložková.

Předání šeku nadačního kalendáře HZS Libereckého kraje<br />Autor: HZS České republiky Nadační kalendář HZS Libereckého kraje byl vytvořen v limitované edici 500 kusů a bylo možné ho získat na různých společenských i sportovních akcích po celé České republice (například na Mistrovství ČR v požárním sportu v Ústí nad Labem, na Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA v Plzni, na Krajské soutěži ve vyprošťování v Jablonci nad Nisou, Memoriálu JUDr. Františka Kohouta v Praze, MČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování v Olomouci). Minimální hodnota příspěvku (daru) pro získání Nadačního kalendáře činila 290 Kč.

„Částka ve výši 142 750 Kč, která byla vybrána, je určena nadaci, jejímž cílem je pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby nebo v přímé souvislosti s ní a také policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění, utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby," prozradila Lucie Hložková.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

HZS Libereckého kraje vydává nadační kalendář 2020

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Vilém Heckel - kouzlo hor je prodloužena do 14. března

Pro mimořádný zájem návštěvníků je v Domě národopisců Scheybalových v Jablonci nad Nisou prodloužena výstava: Vilém Heckel - kouzlo hor do 14. března. Výstavu navštívila i dcera horolezce a fotografa Helena Heckelová. Podrobnosti o výstavě http://www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/vystava-pripomene-fotografa-a-horolezce-vilema-heckela/?aktualitaId=62468

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Schválené jsou také jedno a víceleté dotace z rozpočtu města Jablonec
Na namrzlé vozovce narazila řidička po smyku v Držkově do rozvaděče
Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela
V Maršovicích vletělo auto do zastávky
Již 15. benefiční ples hejtmana vynesl pro pečující organizace 588 tisíc

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
24.02.: V Maršovicích vletělo auto do zastávky
24.02.: Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn