Přehrada Art Fest přinese kromě hudby velkolepou večerní lightshow

20.07.2013 09:16:31 | Autor: pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Přehrada Art Fest přinese kromě hudby velkolepou večerní lightshow

Mezi běžnými letními hudebními akcemi a festivaly se bude určitě vymykat Přehrada Art Fest. Ten přináší jablonecká skupinka žonglérů a eskamotérů Fireshow JBC a kromě rozmanité hudby budete v sobotu 17. srpna svědky i několika výstupů určeným více zraku než sluchu.

Určitě se dočkáte i workshopu hula-hop od sdružení Polechicas. Prostor akce bude rozdělen na dvě pomyslné stage, jedna se bude věnovat především hudbě. A to poměrně pestrému spektru, uslyšíte africké bubny skupiny TutaBota, poslechnete si nadějné nováčky Depressive Code, razantní rock Street´n´banana a dále ostřílené crossoverové pardály F.A. King. K závěru večera přijde na řadu i trocha rapu v podání Zpoza rýmu a dj Shamanitoo.

Jak vlastně vznikla pořádající skupina Fireshow JBC? Citujme informace z jejich webu: Skupina byla založena 26. února 2012, kdy se pár zapálených nadšenců z Jablonce sešlo u stolu a řekli si: „Proč vystupovat individuálně, když můžeme vystupovat jako skupina a tvořit nevídané věci?" První vystoupení bylo s Danielem Vlčkem, Martinem Fáberou, Petrou Dohnalovou a Adamem Pošivačem. Záhy jsme se začali dostávat do povědomí a následovaly různé akce: Benátská noc ve Sloupu, Baškohrátky u Frýdku-Místku. Postupně jsme se rozrůstali o další členy, zkušené performery, kteří již prošli několikero ohnivými skupinami - Patrik Štrojsa a Jonáš Zelík.

FireshowJBC počalo organizovat pravidelné žonglovací workshopy ve spolupráci s klubem Woko, případně pod širým nebem, pravidelné tréninky a vystoupení. Své portfolio rozšířilo o UV aktivní prvky a LED light výrobky. Mezi největší úspěchy patří zdařilé vystoupení na prestižním festivalu ohnivých umění „Polná v plamenech".

Na Přehrada art fest (PAF) 2013 si skupina připraví informační stánek, kde bude zároveň i bezplatná žonglérská půjčovna, návštěvníci si budou moci i zakoupit některé výrobky určené k žonglování. Dále Fireshow JBC připraví několik žonglérských dílen a samozřejmě velkolepou večerní lightshow a fireshow s impozantním pozadím hladiny přehrady!

Přehrada Art Fest 2013 - 17. 8. 2013

Lokalita: Stánek u "Bažanta" - bílé písky, "U sauny"

1. stage
Tuta Bota (JBC)
Depressive code (JBC)
Street n´Banana (JBC)
F.A.KIng (ŽB)
Zpoza rýmu & DJ Shamanitoo (JBC)
Peklosonic force breakdance (JBC)
Wild Fire - břišní tanečnice (JBC)

2. stage
Poi workshop - FireshowJBC
Devilstick/Flowerstick workshop - FireshowJBC
Workshop žonglování s míčky - FireshowJBC
Devilstick contest/jolleystick - FireshowJBC
Hulahop workshop - Polechicas (LBC)
Žonglovací talíře - nenáročný workshop pro malé i dospělé s jednoduchou, ale zábavnou hračkou - FireshowJBC

Noční vystoupení
Ohnivé vystoupení skupiny WILD FIRE
Swing! Swing! Swing! - velkolepá ohnivá show s pyroefekty z dílny Fireshow JBC

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů na Jablonecku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tři body a fotbal bavil
V Jablonci pořádali Cykloodpoledne s městskou policií
Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
Komedie Stará láska nerezaví se představí v Železném Brodě

Nejčtenější články

25.09.: VIDEO: V jablonecké ulici Skřivánčí unikal v obytném domě plyn
27.09.: Akce Běhá celé Rádlo poosmé přispěla na dobrou věc
26.09.: Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn