Předjížděl na plné čáře na silnici z Jablonce do Liberce

20.05.2020 19:24:31 | Autor: pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj

Předjížděl na plné čáře na silnici z Jablonce do Liberce

Policisté pátrají po řidiči, který předjížděl na plné čáře ve směru z Jablonce nad Nisou po nové silnici č. I/14H do Liberce - Kunratic. Událost se stala ve čtvrtek 7. května v době od 6.00 do 6.10.

Řidič s vozidlem Ford Focus combi barvy světle modré nebo světle šedo modré, případně stříbrné barvy s dosud nezjištěnou registrační značkou předjížděl vozidla v úseku, kde je to zakázáno jak svislým, tak i vodorovným dopravním značením. Tímto způsobem jízdy tak ohrozil ostatní účastníky silničního provozu.

„Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedený případ šetří, žádají případné svědky, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz. Policisté přijmou především veškeré informace vedoucí ke zjištění totožnosti uvedeného neznámého řidiče a k ustanovení vozidla, které popsaným způsobem řídil," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

nová silnice z Jablonce nad Nisou do Liberce - Kunratic byla otevřena v červnu 2018, podrobnosti a fotografie najdete v článku zde: Obrazem: Nová silnice už oficiálně propojuje Liberec s Jabloncem

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Řidička v Líšném nedala přednost motocyklistovi
Řidička havarovala pod vlivem alkoholu v obci Bzí i s dítětem v autě
Silný vítr ničil střechy a lámal stromy i v Libereckém kraji
Jaká byla nehodovost v Libereckém kraji od ledna do dubna 2020?
V Jirkově hořelo osobní auto
Obrazem: Nová silnice už oficiálně propojuje Liberec s Jabloncem

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v červnu
Na vodě jezděte jen na zelenou. Zachráníte ryby i mihule
Děti šly zpátky do školy po Covidu, doprovázeli je policisté
Opět pokračuje rekonstrukce mostu na průtahu městem Turnov

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
04.06.: Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn