Předčasná nadílka Vlkům v Klatovech

04.12.2018 09:17:50 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Předčasná nadílka Vlkům v Klatovech

Pro jablonecké hokejisty skončila dlouhá vlna výher, na které se Vlci vezli od 20. října, kdy prohráli ve Vrchlabí. Osm výher ukončila porážka v Klatovech a byla to porážka krutá. Nic netrvá věčně a platí to i v hokeji.

SHC Klatovy - HC Vlci Jablonec 10:3 (3:1, 4:2, 3:0)

Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě berou všechny body a posouvají se na druhé místo tabulky skupiny Sever. Jablonečtí hokejisté přes porážku jsou i nadále ve vedení skupiny střed. Vlci si z utkání z Klatov přivezli nečekanou předvánoční nadílku. Deset gólů v jejich síti rozhodně nesvědčí o jejich kvalitní obranné činnosti z předchozích utkání. Přitom v úvodu zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k takovéto brankové úrodě. Domácí se ujali vedení, ale vzápětí Vlci vyrovnali. Ve 14. minutě využili Klatovští svoji druhou přesilovku, kterých využili v zápase celkem šest! Pro nezaujatého diváka se na ledě odehrával pěkný, útočný hokej. Pro fandu Jablonce, bohužel, s tragickým vývojem skóre. Volání domácích fanoušků po „desítce" pak vyslyšel v 52. minutě Vavřička a debakl Vlků byl dokonán.

Branky: 2. Roubal (Rubner, Rohla), 15. Rubner (Vavřička, Hanzlík), 16. Leština (Michel, Rohla), 24. Uhlík (Kristl, Tulačka), 25. Matiášek, 30.Hanzlík (Vavřička, J. Roubal), 34. Uhlík (Kristl, Houfek), 44.Tulačka (Michel), 48. Houfek (Tulačka, Michel), 52. Vavřička (Matiášek, Beran) - 3. Tondr (Bříška), 21. Bříška (Tondr), 38. Pavlů (Brokeš, Maďar). Vyloučení: 6:13, navíc Homolka 10min. OT (nesp). Využití: 6:1 . V oslabení: 1:0. Diváků: 245. Sestava Vlci: Jelínek (25. Hrstka) - Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů, Čechura, Abraham, Havelka, Švík - Nezbeda, Frk, Homolka - Babec, Tondr, Brokeš - Plíhal, Mulač, Maďar - Bříška.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vítězná šňůra Vlků pokračuje
Jablonečtí hokejisté si v Nymburce připsali další body
Pátá výhra v řadě: Kolín dostal bůra

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách oživí tradiční masopust
Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkami
Zkušený Tomáš Pilík posílil Jablonec
Ve Vysokém pořádají 22. ročník závodů postaru
Kvalitní výprava atletů jede do Prahy na Gigant

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
21.02.: Řidička skončila po smyku u Jablonce s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT