Předčasná nadílka Vlkům v Klatovech

04.12.2018 09:17:50 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Předčasná nadílka Vlkům v Klatovech

Pro jablonecké hokejisty skončila dlouhá vlna výher, na které se Vlci vezli od 20. října, kdy prohráli ve Vrchlabí. Osm výher ukončila porážka v Klatovech a byla to porážka krutá. Nic netrvá věčně a platí to i v hokeji.

SHC Klatovy - HC Vlci Jablonec 10:3 (3:1, 4:2, 3:0)

Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě berou všechny body a posouvají se na druhé místo tabulky skupiny Sever. Jablonečtí hokejisté přes porážku jsou i nadále ve vedení skupiny střed. Vlci si z utkání z Klatov přivezli nečekanou předvánoční nadílku. Deset gólů v jejich síti rozhodně nesvědčí o jejich kvalitní obranné činnosti z předchozích utkání. Přitom v úvodu zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k takovéto brankové úrodě. Domácí se ujali vedení, ale vzápětí Vlci vyrovnali. Ve 14. minutě využili Klatovští svoji druhou přesilovku, kterých využili v zápase celkem šest! Pro nezaujatého diváka se na ledě odehrával pěkný, útočný hokej. Pro fandu Jablonce, bohužel, s tragickým vývojem skóre. Volání domácích fanoušků po „desítce" pak vyslyšel v 52. minutě Vavřička a debakl Vlků byl dokonán.

Branky: 2. Roubal (Rubner, Rohla), 15. Rubner (Vavřička, Hanzlík), 16. Leština (Michel, Rohla), 24. Uhlík (Kristl, Tulačka), 25. Matiášek, 30.Hanzlík (Vavřička, J. Roubal), 34. Uhlík (Kristl, Houfek), 44.Tulačka (Michel), 48. Houfek (Tulačka, Michel), 52. Vavřička (Matiášek, Beran) - 3. Tondr (Bříška), 21. Bříška (Tondr), 38. Pavlů (Brokeš, Maďar). Vyloučení: 6:13, navíc Homolka 10min. OT (nesp). Využití: 6:1 . V oslabení: 1:0. Diváků: 245. Sestava Vlci: Jelínek (25. Hrstka) - Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů, Čechura, Abraham, Havelka, Švík - Nezbeda, Frk, Homolka - Babec, Tondr, Brokeš - Plíhal, Mulač, Maďar - Bříška.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vítězná šňůra Vlků pokračuje
Jablonečtí hokejisté si v Nymburce připsali další body
Pátá výhra v řadě: Kolín dostal bůra

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn