Před tanvaldskou sportovkou se tančilo, zpívalo a z oblohy létali andělé

18.12.2019 09:17:13 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Kultura | Obce: Tanvald

Před tanvaldskou sportovkou se tančilo, zpívalo a z oblohy létali andělé

Když paní ředitelka Ivana Stěhulová v úterý 17. prosince v 16 hodin zahajovala tradiční vánoční zpívání na schodech tanvaldské ZŠ Sportovní, nikdo netušil, s jakým úspěchem se tato předvánoční akce dětí a učitelů setká.

Děti zúročily vše, co pilně během adventu secvičily. Některé třídy zpívaly, jiné tančily, hrály na hudební nástroje. A nejenom děti. Dokonce jsme do programu zapojili pár šikovných rodičů, kteří odhodili stud a vystoupili na podium, aby ukázali dětem, že i oni s chutí a rádi zpívají.

Když se setmělo a zazněly tóny písně „Let it go", tak z nebe, respektive z oken horního patra létali nasvícení roztomilí andílci. Odvážné malé školačky převlečené za nádherné anděly byly opravdu dojemné.

Závěr programu patřil těm nejstarším. Veliký potlesk sklidila děvčata z devítky, která vzdala hold mistru Karlu Gottovi a nazpívala píseň „Srdce nehasnou". Rodiče a diváci aplaudovali, tleskali, svítili mobily. Přetěžký úkol pak měli učitelé, aby se se svým vystoupením aspoň zčásti holkám vyrovnali. Tady si přišli na své lingvisti. Učitelé si společně zazpívali píseň „Tichá noc" anglicky, německy, maďarsky, slovensky a na závěr svou rodnou češtinou.

Děkujeme vám všem, kteří jste se přišli na zpívání podívat a potleskem ocenili snahu, píli a odvahu dětí. Závěrem velmi děkujeme všem, kteří přispěli k povedené předvánoční akci. Jmenovitě technickým službám města Tanvald, panu školníkovi, zvukaři, všem pedagogickým pracovníkům, kteří s dětmi nacvičovali, vyráběli, prodávali vánoční pochutiny a keramiku. Výtěžek z celé akce, úctyhodných 14 700 Kč poputuje na transparentní účet „Pro Elišku". Děkujeme... Přejeme poklidné vánoční svátky a v novém roce hodně zdraví, úspěchů v osobním i pracovním životě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku
Kino Jas Járy Cimrmana Tanvald v prosinci

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 96 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020
Microsoft ocenil systém na hlídání statiky mostů z Jablonce
Asistenti pomáhali v Jablonci i v době koronavirové
Zlatá popelnice 2019: nejlíp třídí odpady v Albrechticích a Jablonečku
Památkou Libereckého kraje 2019 je sídlo sklářské společnosti Lasvit

Nejčtenější články

03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, pět přibylo i v okrese Jablonec
02.07.: Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném
03.07.: Pozitivní test na koronavirus zavřel jabloneckou školku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn