Prázdninový program akcí v jabloneckém Eurocentru

04.07.2017 16:31:30 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Prázdninový program akcí v jabloneckém Eurocentru

Červencový a srpnový program jabloneckého Eurocentra nabízí koncerty, divadla i výstavy. Zajímavou akcí je Léto tančí a koncerty zahraničních kapel na letní scéně, kde se představí kromě hudby i divadla. Vrcholnou akcí měsíce srpna pak bude výstava Křehká krása 2017.

3. - 8. 7. /pondělí-sobota/, areál Eurocentra

LÉTO TANČÍ 2017
19. ročník Letní dílny pohybu, tance a rytmu. Bollywoodský tanec/ Lucie Linhartová. Modern jazz/ Rosťa Šrom. Pořádá Spolek jabloneckých dam a pánů.
DOPROVODNÝ PROGRAM PRO VEŘEJNOST:
3. 7. /pondělí/ 17 hodin, Letní scéna
BARREL BATTERY & BANDA BRINCADEIRA & OM DANCE ACADEMY
Samba, bossa nova, latin jazz, bollywoodský tanec.
4. 7. /úterý/ a 5. 7. /středa/, 16-19 hodin, Velký sál
JAKUB HLOBIL: RIO - BUBENICKÝ WORKSHOP
Brazilské karnevalové rytmy z Rio de Jančára
8. 7. /sobota/ 19 hodin, Velký sál
ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ ÚČASTNÍKŮ A LEKTORŮ

6. 7. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

DEAD BRONCO (USA/Španělsko)
Skupinu postavil v roce 2012 Matt Horan, rodák z Floridy. Už v roce 2013 ji BBC označilo za jeden z aktuálně nejslibnějších projektů. Skupina hraje repertoár čerpající ve velké míře k americkým žánrům minulého století: Rockabilly a Honky-tonk Country.

13. 7. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

JONZ AND THE BAND (Izrael)
Intimní optimistické duo vzniklo během hudební pouti Jenie Vasilenko a Yoava Or v roce 2014. Odloučeni v domě v podhůří Karmelu hudebníci začali psát odděleně své texty. Touha po harmonii a spolupráci je přiměla znovu se do nich společně ponořit a opatřit je jemnými folkovými melodiemi. Na aktuálním evropském turné je doplní další izraelští hudebníci.

18. 7. /úterý/, 15 hodin, Letní scéna

DIVADLO NAVĚTVI: KOUZLA SKŘÍTKŮ
Veselou pohádku o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. V případě nepřízně počasí se představení bude konat v kině Junioru. Pořádá Městské divadlo v Jablonci nad Nisou v rámci cyklu Město plné tónů.

20. 7. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

MARTHA GALARRAGA & TIMBASA (Kuba/ČR)
Tuzemské uskupení spolu z jednou z nejlepších zpěvaček afrokubánského folklóru Marthou Galarraga vytvořilo unikátní projekt, který spojuje afrokubánskou hudbu (bata, rumba), jazz i taneční groovy. Marta Galarraga je legendou afrokubánského folklóru a rumby na Kubě, je respektovaná a obdivovaná pro obrovský talent a nesmírnou energii. Procestovala celý svět a okouzlila obecenstvo mnohých zemí.

27. 7. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

FANFARE CIOCÂRLIA (Rumunsko)
Dvanáctičlenný soubor z vesnice Zece Prăjini patří mezi nejpopulárnější balkánské dechové orchestry. Je známý pro energický sound, komplexní rytmy a velkou rychlost skladeb. Populární jsou i jeho vlastní aranže známých skladeb jako Born To Be Wild, James Bond Theme, Caravan, and Summertime.

1. 8. /úterý/, 17 hodin, Letní scéna

BLONDÝNKY SLADKÉ aneb PROCHÁZKA ČESKOU OPERETOU
Ivana Veberová - soprán, Lubomír Havlák - tenor, Irena Havláková - klavírní doprovod. Pořádá Městské divadlo v Jablonci nad Nisou v rámci cyklu Město plné tónů.

3. 8. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

KEDEM ENSEMBLE (Izrael/Irán/Itálie/Švýcarsko)
Hudebníci se spojili v unikátním projektu, který navazuje na různorodé kulturní a hudební tradice. Skupina čerpá z židovsko-španělských písní Ladino, raných izraelských nápěvů, íránské lidové hudby a dalších vlivů. Íránský kamanče, akordeon a perkuse Středního východu spolu s vášnivým zpěvem a pulzujícími rytmy vytváří překvapivou zvukovou koláž.

Již pošesté předvedou svůj um skláři a výrobci na výstavě Křehká krása 10. - 13. 8., čtvrtek-sobota / 10-18 hodin, neděle 10-16 hodin, areál Eurocentra

KŘEHKÁ KRÁSA 2017
Prezentační a prodejní výstava sklářských a bižuterních firem a škol, tvůrčí dílny a ukázky výroby, prezentace turistických regionů, módní přehlídky a hudební vystoupení. Pořádá Svaz výrobců skla a bižuterie ve spolupráci s Eurocentrem. Podrobná pozvánka

17. 8. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

MOKOOMBA (Zimbabwe)
Energická kapela z města Victoria Falls se dala dohromady v roce 2002 z hudebníků ve věku teenagerů. Vyrostla na hraní na ulici a turistům v restauracích, postupně si vytvořila unikátní styl mísící tradiční rytmy Tonga a kmene Luvalů s novodobými žánry jako jsou funk, ska a soukous s afrokubánskou hudbou. Vystoupila ve více než padesáti zemích světa a získala mnoho prestižních ocenění.

22. 8. /úterý/, 20 hodin, Letní scéna

LUČANSKÝ SPOLEK DIVADELNÍ: ROZMARNÝ DUCH
Komedii o tom, že není záhodno zahrávat si s okultními vědami a brát spiritismus na lehkou váhu. Pořádá Městské divadlo v Jablonci nad Nisou v rámci cyklu Město plné tónů.

25. 8. /pátek/, 19 hodin, Letní scéna

DIVOKEJ BILL
Host: Poletíme

29. 8. /úterý/, 15 hodin, Letní scéna

DIVADLO DÍVADLO: ROZÁRČINA POSTÝLKA
Dobrodružné pohádkové představení o malé nepořádné Rozárce a jejím oblíbeném plyšáku Myšáku V případě nepřízně počasí se představení bude konat v kině Junioru. Pořádá Městské divadlo v Jablonci nad Nisou v rámci cyklu Město plné tónů.

31. 8. /čtvrtek/, 17 hodin, Letní scéna

TAMI NIELSON (Kanada/Nový Zéland)
Kanaďanka Tami Neilson projela Severní Ameriku s rodinnou kapelou The Nielsons, kde hrála se svými rodiči a dvěma bratry. V roce 2007 přesídlila na Nový Zéland, kde založila svou skupinu, pohybující se na pomezí country a soulu. Od roku 2009 sbírá jedno ocenění za druhým.

Výstava:

28. 6.-4. 9. / pracovní dny, 8-18 hodin, Foyer

NEKRAS
Výstava známého fotoklubu.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: Sobotní program výstavy Křehká krása 2017
Již pošesté předvedou svůj um skláři a výrobci na výstavě Křehká krása
Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu
Program Městského divadla Jablonec o prázdninách
Country i tango argentino oživí první týden města tónů o prázdninách

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Upozornění pro cestující a veřejnost

Od úterý 21. ledna od 8 hodiny ranní se v jablonecké ulici Jarní přesunuje zastávka městské hromadné dopravy, a to v obou směrech. Nově ji až do odvolání najdete o 150 metrů dále v ulici Růžová u domu s číslem popisným 15. Důvodem přesunu je havárie plynovodu.

Uzavírka chodníku v jablonecké ulici SNP

Do 24. ledna budou probíhat stavební práce na chodníku ulice SNP v Jablonci nad Nisou. Důvodem je havárie podzemního vedení plynu. Oprava plynárenského vedení zabírá téměř čtyři čtvereční metry chodníku ulice SNP, dělníci tu budou pracovat do 24. ledna. Nový povrch pak chodník získá nejpozději do konce dubna tohoto roku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jan Sýkora je opět v Jablonci
Tanvaldští koledníci získali přes 60 tisíc korun na dobrou věc
Díky milionům z krajského úřadu se opraví památky a vylepší expozice
Pralyžaři podesáté míří na zásadské závody postaru
Hejtman Libereckého kraje navštívil Desnou

Nejčtenější články

21.01.: Řidička za volantem usnula a zastavila se až na kruhovém objezdu
20.01.: Jablonecké městské lázně se musely uzavřít
20.01.: Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn