Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

26.08.2013 15:53:38 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

Šestá sobota v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou je tady! Stejně jako předešlé i tato sobota bude něčím výjimečná, tentokrát díky metalové kapele Arakain, která zazní na „suti" v Rotextile areálu ve 20 hodin. Dále zahraje revival Alanis Morissette a na děti čeká Divadlo pohádek s Příhodami včelích medvídků.

Arakain má za sebou 31 let nepřetržitého fungování, úspěšné oslavy svého loňského 30. výročí, turné s Lucií Bílou, vyprodané koncerty, desítky vydaných nosičů a odehraných koncertů a festivalů u nás i v zahraničí. Zpěvák Honza Toužimský na místě během koncertu vylosuje šťastného výherce apartmánu v Rokytnici nad Jizerou.

V 18 hodin vystoupí hudební skupina Alanis Morissette revival, která je prvním revivalem Alanis v Evropě. Kapela vznikla koncem roku 2011 a díky skvělé zpěvačce Lucii Bakešové je opravdu věrnou kopií této kanadské zpěvačky a někteří lidé dokonce prohlásili, že je od originálu k nerozeznání.

Organizátoři hudebního léta nezapomněli ani na ty nejvděčnější návštěvníky - děti. Přijede Divadlo pohádek s Příhody včelích medvídků. Humorné a napínavé příhody dvou malých čmeláčků, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Pohádka je provázena milými a rytmickými písničkami Petra Skoumala s texty Zdeňka Svěráka. Představení je od 16 hodin uváděno v nastudování Divadla Krapet. Nebudou chybět i atrakce pro děti, jako mega trampolína či skákací hrad.

Další neméně zajímavé kulturní aktivity na využití volného času připravují pořadatelé od září 2013 do března 2014 v jídelně Rotextile. Kompletní přehled plánovaných koncertů a zábav bude pro inspiraci nebo jako pozvání pro domácí i hosty k dispozici na internetové stránce www.rotextile.cz. Pro začátek prozradíme, že přijede Lucie Bílá či kapela Parade Marche a v září přijede radio Beat a proběhne v jídelně Rocková pípa radia Beat.

Časový harmonogram na sobotu 31. 8. 2013:
16.00 Příhody včelích medvídků
18.00 Alanis Morissette revival
20.00 Arakain

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 200 Kč, na místě za 300 Kč, děti do 150 cm mají vstup zdarma! www.rotextile-vstupenky.cz

Soutěže

Organizátoři šesté soboty v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou věnovali našim čtenářům 31 lístků. Každý výherce tentokrát obdrží jeden lístek. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, vyhodnocení zde

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátá kulturní sobota v Rokytnici zabavila dvě generace diváků
Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Martina Chodúra
Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků
Obrazem: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál
David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny
Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů na Jablonecku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.

Přednáška ve Vratislavicích poučí seniory o bezpečnosti na silnicích

Chystaná vzdělávací přednáška Senior bez nehod ukáže, jak se chovat v silničním provozu. Akce, která je určena především pro občany seniorského věku, se uskuteční v úterý 18. června od 17 hodin v Kulturním centru Vratislavice 101010. K vidění budou divadelní scénky na téma bezpečnost seniorů na silnicích v roli řidičů, spolujezdců, vlivu nemocí či medikamentů na výkon řidiče. Ty budou spojené s odborným výkladem a audiovizuální prezentací. Řeč bude i o tom, jak se správně chovat jako chodec, cyklista nebo jak správně cestovat autobusem či tramvají. To vše nevšední - interaktivní, velmi přístupnou a zábavnou formou.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pohár běžce Tanvaldu dosáhl „cílové mety“
Madame Rubinstein s famózní Danou Syslovou
Výpadky vlaků na Frýdlantsku a Tanvaldsku ohrožují důvěru v železnici
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Ve středu se poběží v Bedřichově Olympijský běh

Nejčtenější články

15.06.: Obrazem: Vrcholí přípravy na Noc Slovanských bojovníků
15.06.: Běháním u přehrady můžete pomoci psím útulkům
15.06.: Obrazem: Zahradní slavnost ve Vikýři 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn