Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

26.08.2013 15:53:38 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

Šestá sobota v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou je tady! Stejně jako předešlé i tato sobota bude něčím výjimečná, tentokrát díky metalové kapele Arakain, která zazní na „suti" v Rotextile areálu ve 20 hodin. Dále zahraje revival Alanis Morissette a na děti čeká Divadlo pohádek s Příhodami včelích medvídků.

Arakain má za sebou 31 let nepřetržitého fungování, úspěšné oslavy svého loňského 30. výročí, turné s Lucií Bílou, vyprodané koncerty, desítky vydaných nosičů a odehraných koncertů a festivalů u nás i v zahraničí. Zpěvák Honza Toužimský na místě během koncertu vylosuje šťastného výherce apartmánu v Rokytnici nad Jizerou.

V 18 hodin vystoupí hudební skupina Alanis Morissette revival, která je prvním revivalem Alanis v Evropě. Kapela vznikla koncem roku 2011 a díky skvělé zpěvačce Lucii Bakešové je opravdu věrnou kopií této kanadské zpěvačky a někteří lidé dokonce prohlásili, že je od originálu k nerozeznání.

Organizátoři hudebního léta nezapomněli ani na ty nejvděčnější návštěvníky - děti. Přijede Divadlo pohádek s Příhody včelích medvídků. Humorné a napínavé příhody dvou malých čmeláčků, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Pohádka je provázena milými a rytmickými písničkami Petra Skoumala s texty Zdeňka Svěráka. Představení je od 16 hodin uváděno v nastudování Divadla Krapet. Nebudou chybět i atrakce pro děti, jako mega trampolína či skákací hrad.

Další neméně zajímavé kulturní aktivity na využití volného času připravují pořadatelé od září 2013 do března 2014 v jídelně Rotextile. Kompletní přehled plánovaných koncertů a zábav bude pro inspiraci nebo jako pozvání pro domácí i hosty k dispozici na internetové stránce www.rotextile.cz. Pro začátek prozradíme, že přijede Lucie Bílá či kapela Parade Marche a v září přijede radio Beat a proběhne v jídelně Rocková pípa radia Beat.

Časový harmonogram na sobotu 31. 8. 2013:
16.00 Příhody včelích medvídků
18.00 Alanis Morissette revival
20.00 Arakain

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 200 Kč, na místě za 300 Kč, děti do 150 cm mají vstup zdarma! www.rotextile-vstupenky.cz

Soutěže

Organizátoři šesté soboty v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou věnovali našim čtenářům 31 lístků. Každý výherce tentokrát obdrží jeden lístek. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, vyhodnocení zde

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pátá kulturní sobota v Rokytnici zabavila dvě generace diváků
Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Martina Chodúra
Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků
Obrazem: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál
David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny
Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů na Jablonecku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
18.10.: Pohledávky mezi Grepou a městem Jablonec jsou vyrovnané
18.10.: Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn