Poslední část šampionátu v běhu na lyžích probíhala na Mísečkách

31.03.2017 10:46:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Sport | Obce: Liberecký kraj,Jablonecko

Skikrosem na běžkách v rámci Českého poháru dorostu byla v pátek zahájena v areálu na Horních Mísečkách poslední část Mistrovství České republiky v běhu na lyžích. Mistrovství pokračovalo v sobotu štafetami dorostu a dospělých a v neděli český šampionát zakončil závod na dlouhé trati dospělých a veteránů jako 90. ročník Hančova memoriálu.

Na závodech nechyběli členové české reprezentace, když ve skikrosu si připsal titul mezi muži Dušan Kožíšek před Martinem Jakšem, mezi ženami zvítězila plzeňská Kateřina Beroušková. V nedělním závodě na 50 kilometrů pak triumfoval Petr Knop, v ženách byla opět nejlepší Kateřina Beroušková. Několik medailí získali i běžci z Jablonecka.

Kompletní výsledky a fotogalerie na Našem Pojizeří

Mistrovství České repubiky v běhu na lyžích a 90. ročník Hančova memoriálu<br />Autor: Zdeněk Horák