Pořadatelé táborů se mohou registrovat do konce března

22.02.2021 19:38:09 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Pořadatelé táborů se mohou registrovat do konce března

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje opět výzvu k registraci subjektů, které nabízí prázdninové programy pro předškoláky a prvňáky na léto 2021. Uzávěrka registrace je 31. března. Rodiče tak mohou získat od města až 500 korun.

Pokud subjekt, který o registraci požádá, splní podmínky, podepíše s ním město smlouvu o poskytnutí příspěvku města rodičům. „Poskytovatel služby na základě uzavřené smlouvy získá denně 100 Kč na dítě do maximální výše 500 korun. O tento příspěvek poníží registrovaní poskytovatelé platbu od rodičů," řekl náměstek pro oblast školství David Mánek.

Pořadatelé prázdninových příměstských táborů a podobných služeb pro děti musí podat přihlášku k registraci na předepsaném formuláři, který je ke stažení na webu města nebo v tištěné podobě na oddělení školství. K přihlášce je třeba přiložit povinné přílohy, jako je živnostenské oprávnění či jiný dokument k právní formě, kromě ředitelů a ředitelek městem zřizovaných příspěvkových organizací platný výpis z rejstříku trestů ne starší než tři měsíce a aktuální ceník na červenec-srpen 2021. „Cena za službu musí být vyšší než 100 korun za dítě a den," připomněla Alena Purmová z oddělení školství jabloneckého magistrátu.

Uzávěrka registrace je v poledne ve středu 31. března. Písemné přihlášky je třeba zaslat v uzavřené obálce s označením Prázdniny 2021 na adresu: statutární město Jablonec nad Nisou, Alena Purmová, oddělení školství, Mírové náměstí 19, 466 01 Jablonec nad Nisou, nebo doručit osobně na podatelnu v přízemí radnice či po telefonické domluvě na oddělení školství. „Pro přijetí přihlášky je rozhodující datum a čas doručení na podatelnu nebo přímo na oddělení školství," dodala Purmová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na projekt Dětské univerzity opět přispěje i Liberecký kraj

Dětská univerzita při Technické univerzitě v Liberci bude v příštím školním roce pokračovat. Liberecký kraj podpoří její činnost již pošesté půl milionem korun. Stejnou částku odsouhlasili krajští radní i v předchozích letech. Finanční podporu musí projednat Zastupitelstvo Libereckého kraje. „Projekt Dětské univerzity je skvělým počinem. Rozšiřuje totiž nabídku kvalitních volnočasových vzdělávacích aktivit technického a přírodovědného zaměření na území celého Libereckého kraje. V prvních ročnících Dětské univerzity byly náklady hrazeny z prostředků Evropské unie, v posledních letech je provoz možný pouze díky dotaci Libereckého kraje, která dovoluje účast zájemcům bez ohledu na jejich socioekonomický status," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí. Cílovou skupinou Dětské univerzity jsou žáci základních a středních škol od 9 do 18 let. Roční hodinová dotace přímé výuky na jednoho účastníka bude v rozsahu od 50 do 100 hodin dle varianty celoročních kurzů.

V Jablonečku můžete navštívit četnickou stanici

Již od května je v Jablonci nad Jizerou každý víkend mezi 10.30 a 16 hodin nebo ve všední dny po domluvě 606 088 155, Vladimír Petříček otevřeno četnické muzeum. Najedete ho na náměstí v přízemí radnice. Četnická stanice otevřela v Jablonci nad Jizerou před 130 lety.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

S očkováním neváhejte, od 9. srpna dojde v Jablonci ke snížení kapacit
Návštěvnost Harrachova v červenci velká, akce na srpen jsou připravené
Zastávka Jablonex směr centrum bude v srpnu zrušena
Od srpna nechoďte v noci do Srnčího dolu. Bude se tu lovit
Country Sisters zazpívají na Černé Studnici

Nejčtenější články

23.07.: Jablonečtí strážníci přivítali doma zachráněnou Karolínku
24.07.: Hasiči evakuovali devět lidí kvůli požáru bytu v Jablonci
24.07.: Obrazem: Velké Hamry v přípravě přehrály Rychnov nad Nisou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn