Pořadatelé táborů se mohou registrovat do konce března

22.02.2021 19:38:09 | Autor: Jana Fričová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Pořadatelé táborů se mohou registrovat do konce března

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlašuje opět výzvu k registraci subjektů, které nabízí prázdninové programy pro předškoláky a prvňáky na léto 2021. Uzávěrka registrace je 31. března. Rodiče tak mohou získat od města až 500 korun.

Pokud subjekt, který o registraci požádá, splní podmínky, podepíše s ním město smlouvu o poskytnutí příspěvku města rodičům. „Poskytovatel služby na základě uzavřené smlouvy získá denně 100 Kč na dítě do maximální výše 500 korun. O tento příspěvek poníží registrovaní poskytovatelé platbu od rodičů," řekl náměstek pro oblast školství David Mánek.

Pořadatelé prázdninových příměstských táborů a podobných služeb pro děti musí podat přihlášku k registraci na předepsaném formuláři, který je ke stažení na webu města nebo v tištěné podobě na oddělení školství. K přihlášce je třeba přiložit povinné přílohy, jako je živnostenské oprávnění či jiný dokument k právní formě, kromě ředitelů a ředitelek městem zřizovaných příspěvkových organizací platný výpis z rejstříku trestů ne starší než tři měsíce a aktuální ceník na červenec-srpen 2021. „Cena za službu musí být vyšší než 100 korun za dítě a den," připomněla Alena Purmová z oddělení školství jabloneckého magistrátu.

Uzávěrka registrace je v poledne ve středu 31. března. Písemné přihlášky je třeba zaslat v uzavřené obálce s označením Prázdniny 2021 na adresu: statutární město Jablonec nad Nisou, Alena Purmová, oddělení školství, Mírové náměstí 19, 466 01 Jablonec nad Nisou, nebo doručit osobně na podatelnu v přízemí radnice či po telefonické domluvě na oddělení školství. „Pro přijetí přihlášky je rozhodující datum a čas doručení na podatelnu nebo přímo na oddělení školství," dodala Purmová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj pokračuje v úsilí zrušit zpoplatnění části silnice I/38 pro kamiony

Vyřadit část silnice I/38 v úseku mezi Jestřebím a hranicí kraje ze seznamu silnic první třídy, kde se platí mýto, chce dlouhodobě Liberecký kraj. Na svém úterním zasedání schválila rada kraje zaslání tohoto požadavku Asociaci krajů České republiky. Ta oslovila kraj s žádostí o spolupráci při sbírání dat pro rozšíření mýtného systému na silnicích prvních tříd. „Proti zpoplatnění silnice jsme byli od okamžiku, kdy se tento plán na Ministerstvu dopravy objevil. Zmíněný úsek z Jestřebí na hranici kraje totiž mohou řidiči, kteří se chtějí placení mýta vyhnout, objet po krajských silnicích a tím je neúměrně zatěžovat," poukázal hejtman Martin Půta. „Na toto téma jsme jednali s ministrem dopravy a také s předsedou Asociace krajů České republiky již minulý týden. Oba přislíbili, že se budou touto problematikou zabývat. Není to totiž v rámci České republiky ojedinělý případ."

Od 3. března přichází další změny jízdních řádů

Od středy 3. března 2021 dochází ke změně jízdních řádů regionálních autobusových linek, a to v důsledku opatření proti šíření nemoci Covid-19. Provoz prázdninových jízdních řádů je prodloužen (do 12. června, respektive do odvolání). Provoz školních spojů doplněných za účelem přepravy žáků do ZŠ je do odvolání pozastaven. Více informací naleznete na našem webu v sekci Jízdní řády/Připravované změny.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 se blíží
Darujte plazmu, vyzývají odborníci. Mnoho z nás ji může potřebovat
Rekonstrukce střechy panelového domu v Harrachově je bezodkladná
Jablonec začal s distribucí roušek osobám v nouzi
Rozhledna Dubecko měla být původně jen vysílač mobilního operátora

Nejčtenější články

04.03.: Jablonečtí strážníci nepochybili, říká výsledek prověrky
05.03.: Ministr vnitra udělil výjimku pro občany jablonecké Proseče a Vratislavic
05.03.: V Jablonci hořelo na dně nádrže v Zeleném údolí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn