Policisté šetří napadení mezi mladistvými v jabloneckém Tyršově parku

16.11.2019 22:00:11 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Policisté šetří napadení mezi mladistvými v jabloneckém Tyršově parku

Aktualizováno: V Tyršově parku v Jablonci nad Nisou došlo k vzájemnému napadání mezi dvěma skupinkami mladých lidí. Stalo se tak v pátek 15. listopadu kolem 17 hodin, kdy přijal operační důstojník oznámení ze Zdravotnické záchranné služby o fyzickém napadení mladíka na konečné tramvaje. Na místo události okamžitě vyslal policejní hlídky.

V přilehlém Tyršově parku se nacházelo několik mladistvých osob. „Policisté zjistili, že došlo ke vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma skupinkami mladistvých osob. V době příjezdu hlídky na místo byla jedna osoba převezena na ošetření do jablonecké nemocnice. V tuto chvíli policisté zjišťují přesný průběh a okolnosti celého incidentu. Policistům se podařilo ztotožnit všechny zúčastněné osoby z obou skupin díky okamžité reakci všech hlídek na místě," sdělila koordinátorka prevence KŘP Libereckého kraje Vladimíra Šrýtrová.

Nyní provádějí šetření, výslechy osob a také zjišťují, kolik osob bylo při incidentu zraněno. Vyžádali si také lékařské zprávy. Po řádném zadokumentování případu bude ve věci dále rozhodnuto a bude stanovena právní kvalifikace.

Aktualizace 17. 11.: 

Při incidentu došlo ke zranění jedné osoby, která skončila hospitalizována v jablonecké nemocnici. „Policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. V tuto chvíli policisté stále dokumentují přesný průběh celého incidentu," doplnila Vladimíra Šrýtrová. 

2. aktualizace ze dne 18. 11. 2019:

Jablonečtí kriminalisté, kteří intenzivně okolnosti celého případu šetří, nyní žádají o pomoc veřejnost. „Pokud někdo z občanů byl svědkem uvedené události, která se stala v pátek 15. listopadu kolem sedmnácté hodiny v Tyršově parku u konečné zastávky tramvaje v Jablonci nad Nisou, ať se osobně přihlásí policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Kriminalisté přivítají jakékoliv informace směřující ke zjištění objektivního průběhu celého incidentu. Důležité pro kriminalisty by také samozřejmě byly i informace o chování jednotlivých účastníků před samotným vzájemným napadením na místě činu nebo blízkém okolí," upřesnila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté zastavovací pás
Se třemi zákazy řízení a pod vlivem drog vyjel do jabloneckých ulic
Vandal poškodil odpadkové koše u jablonecké přehrady

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Program kin v Jablonci nad Nisou od 9. do 22. července
Obrazem: Rally Bohemia 2020
Bratři Ebenové poprvé zahrají na Sedmihorském létě
Dny lidové architektury opět představí tradiční řemeslnou výrobu

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
10.07.: Do Jablonce míří Pilař a Hrubý

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn