Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu

06.06.2020 10:25:54 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Koberovy,Železný Brod,Jablonecko

Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu

Pátrání odvoláno - děti se našly a jsou v pořádku! Policisté na Jablonecku pátrají po dvou pohřešovaných nezletilých dětech - šestiletých dvojčatech Nikolasi a Naomi Konečných, trvale bytem v obci Koberovy. Věc oznámila na Obvodním oddělení v Železném Brodě pracovnice Odboru sociálních věcí města Železný Brod ve středu 3. června 2020. Policie vyhlásila veřejné pátrání ve čtvrtek 4. června večer.

Veškeré informace k výskytu či pohybu pohřešovaných dětí sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158.

„V úterý 2. června Okresní soud v Jablonci nad Nisou vydal v předběžném opatření usnesení o předání obou nezletilých dětí do péče Dětského domova. Vzhledem ke skutečnosti, že se nezdržují s otcem, který je měl dosud ve své péči v místě trvalého pobytu, a jsou s ním na dosud neznámém místě, pátráme po nich jako po pohřešovaných," uvedla tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Nikolas Konečný<br />Autor: Archiv Policie ČR Podrobný popis obou dětí:

KONEČNÝ NIKOLAS
Datum narození 31.10.2013
Výška 110 až 130 cm
Zdánlivé stáří 5 až 8 let
Postava hubená
Vlasy plavé (blond) rovné
Barva očí modrá
Špatná výslovnost

Naomi Konečná KONEČNÁ NAOMI
Datum narození 31.10.2013
Výška 110 až 130 cm
Zdánlivé stáří 5 až 8 let
Postava hubená
Vlasy plavé (blond) rovné
Barva očí modrá
Špatná výslovnost

Aktualizace 5. 6. 16.30:

V rámci probíhajícího šetření a zveřejňování informací k pátrání po pohřešovaných nezletilých sourozencích upřesňuje policie tu skutečnost, že muž, kterému byly soudem obě děti svěřeny v minulosti do péče, není jejich biologickým otcem, ale jedná se o bývalého přítele jejich matky.

„S tímto mužem, který si dosud nepřevzal usnesení soudu o umístění dětí do Dětského domova, jsou obě děti v současné na nezjištěném místě. Muž se s dětmi pravděpodobně pohybuje po celém území České republiky, a to zřejmě s motorovým vozidlem Citroen Saxo bílé barvy. Přespávat by pak s nimi mohl v různých kempech a ubytovacích zařízeních. Po pohřešovaných dětech intenzivně pátráme a přivítáme jakékoliv informace o jejich výskytu či pohybu," dodala policejní mluvčí Sochorová.

Aktualizováno 6. 6. 10.00:

Policisté odvolali pátrání po šestiletých dvojčatech z Jablonecka. „Obě děti jsou v pořádku. Uvedený muž se i s nimi v pátek 5. 6. v podvečer dostavil na jedno z obvodních oddělení v Pardubickém kraji," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová. Muž měl děti donedávna svěřené v péči a o umístění dětí soudně do dětského domova údajně nevěděl.  

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky dopravní nehody u Rýnovky
Jablonečtí policisté úspěšně vypátrali malého chlapce i ženu
Policie žádá o pomoc při pátrání po handbiku ze Svijan

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hlasujte v internetové soutěži pro obnovu smržovských varhan
V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
Novinky v KRNAP: nová zonace, návštěvní řád a značení cyklotras
Další dvě žádosti o dotaci z městského programu jsou úspěšné

Nejčtenější články

29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
29.06.: Ve Vratislavicích hoří v areálu pivovaru. Zranili se dva hasiči
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn