Policie hledá svědky nehody ve Zlaté Olešnici

29.03.2013 17:02:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Zlatá Olešnice

Policie hledá svědky nehody ve Zlaté Olešnici

Ve Zlaté Olešnici před budovou České pošty se stala ve čtvrtek 13. března v 15.35 hodin dopravní nehoda vozidel BMW a Toyota Corolla. Řidič Toyoty měl řidiče BMW vytlačit mimo silnici, což vedlo až k proražení kol. Policie nyní hledá svědky nehody.

„Řidič se svým vozidlem BMW jel ve směru od Plavů, kde na rovném úseku silnice začal předjíždět vozidlo Toyota Corolla červené barvy, které řídil dosud neznámý řidič. Když byl při předjíždění řidič s vozem BMW na úrovni vozidla Toyota, začal údajně jeho řidič najíždět do středu vozovky a vytlačil jej tímto levými koly mimo komunikaci, kde došlo k proražení obou těchto levých kol o betonový vjezd k přilehlému domu. Řidiči vozidla BMW se tímto podařilo zabránit jejich vzájemnému střetu," popsala nehodu mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Dosud nezjištěný řidič s vozidlem Toyota Corolla z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil povinnosti mu dané zákonem. „Předběžná výše způsobené škody činí částku 40 000 Kč. Na místě provedená dechová zkouška u řidiče BMW měla negativní výsledek," dodala Sochorová.

Policisté ze Skupiny dopravních nehod v Jablonci nad Nisou žádají případné svědky události, aby se přihlásili na telefonu 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Pro policisty jsou především důležité informace k průběhu dopravní nehody i poznatky vedoucí ke zjištění vozidla a totožnosti jeho řidiče, který z místa bez zastavení odjel.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pomozte policii při pátrání po sedmnáctileté Sandře Kobrové
Policie hledá svědky dopravní nehody ve Smržovce
Policisté hledají řidiče, který zdemoloval lampu v Lučanech

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Letní turistické autobusy Český ráj

Již 22. sezonu mají návštěvníci Českého ráje od května do září možnost využívat letní turistické autobusy. Ty se letos rozjedou na osmi linkách. „Návštěvníkům bychom určitě doporučili, aby autobusy upřednostňovali před individuální dopravou a vyhnuli se tak přetrvávajícím problémům s parkováním v nejzatíženějších místech regionu," apeluje Lucie Podařilová ze Sdružení Český ráj. Jízdní řády turistických autobusů najdou zájemci v samostatných letácích (kapesní jízdní řády), na plakátech a v turistických novinách. Turistické autobusy Český ráj jsou projektem Mikroregionu Český ráj ve spolupráci s městy a obcemi turistického regionu. Sdružení Český ráj zajišťuje propagaci projektu. Provoz autobusů je podpořen finančními prostředky Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Projekt Objevuj památky má program Třetí za polovic, sedmá zdarma

Nový program Třetí za polovic, sedmá zdarma je součástí celorepublikového projektu Objevuj památky. Na vybraných památkách, které se do programu zapojily, můžete čerpat výše uvedené slevy a zároveň se zapojit do slosování o hodnotné ceny, mezi kterými jsou i pobyty v zámeckých či hradních areálech. Na Turnovsku jsou zapojeny hned čtyři objekty (hrad Valdštejn, Zámek Svijany, Synagoga Turnov a Dlaskův statek), další objekty jsou v Českém ráji a blízkém okolí. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jak řešit dopravu v Jablonci? Napoví studie klíčových bodů
Překvapení pod papírem. Návštěvu Českého ráje kazí výkaly po lesích
FOTO: Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2020 získalo sedm oceněných
První příspěvky z nově vytvořené rezervy Covid kultura
Horská služba zachraňovala turisty pod Frýdlantským cimbuřím

Nejčtenější články

18.06.: Bohuš Matuš sundal šátek a ukázal, že Slavíka získal právem
19.06.: Oprava plynovodu si vyžádá razantní omezení dopravy v Jablonci
18.06.: Méně vyhodíš, méně zaplatíš, vyzývá k třídění jablonecký magistrát

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn