Policie hledá svědky nehody ve Zlaté Olešnici

29.03.2013 17:02:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Zlatá Olešnice

Policie hledá svědky nehody ve Zlaté Olešnici

Ve Zlaté Olešnici před budovou České pošty se stala ve čtvrtek 13. března v 15.35 hodin dopravní nehoda vozidel BMW a Toyota Corolla. Řidič Toyoty měl řidiče BMW vytlačit mimo silnici, což vedlo až k proražení kol. Policie nyní hledá svědky nehody.

„Řidič se svým vozidlem BMW jel ve směru od Plavů, kde na rovném úseku silnice začal předjíždět vozidlo Toyota Corolla červené barvy, které řídil dosud neznámý řidič. Když byl při předjíždění řidič s vozem BMW na úrovni vozidla Toyota, začal údajně jeho řidič najíždět do středu vozovky a vytlačil jej tímto levými koly mimo komunikaci, kde došlo k proražení obou těchto levých kol o betonový vjezd k přilehlému domu. Řidiči vozidla BMW se tímto podařilo zabránit jejich vzájemnému střetu," popsala nehodu mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Dosud nezjištěný řidič s vozidlem Toyota Corolla z místa dopravní nehody ujel, aniž by splnil povinnosti mu dané zákonem. „Předběžná výše způsobené škody činí částku 40 000 Kč. Na místě provedená dechová zkouška u řidiče BMW měla negativní výsledek," dodala Sochorová.

Policisté ze Skupiny dopravních nehod v Jablonci nad Nisou žádají případné svědky události, aby se přihlásili na telefonu 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158. Pro policisty jsou především důležité informace k průběhu dopravní nehody i poznatky vedoucí ke zjištění vozidla a totožnosti jeho řidiče, který z místa bez zastavení odjel.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pomozte policii při pátrání po sedmnáctileté Sandře Kobrové
Policie hledá svědky dopravní nehody ve Smržovce
Policisté hledají řidiče, který zdemoloval lampu v Lučanech

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pět lékáren v našem kraji bude mít opět otevřeno i v neděli

Vláda České republiky zakázala nedělní prodej v maloobchodech. V souvislosti s tím budou uzavřena obchodní centra, a tedy i lékárny v těchto zařízeních. Proto se lékárny a Oblastní lékárnická komora dohodly na tom, jak a které provozovny budou pro ty, kteří tuto službu potřebují, otevřeny. V Libereckém kraji bude otevřeno 5 lékařských pohotovostí. Jedna provozovna v Liberci, dvě v České Lípě a po jedné v Turnově i Jablonci nad Nisou. V sousedních krajích budou otevřeny lékárny ve městech Mladá Boleslav, Jičín a Vrchlabí. Tento přehled platí pro neděli 29. listopadu 2020.

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ Téměř 12 milionů návštěvníků se ročně vystřídá v Krkonošském národním parku, a letos to bude ještě více. Na strážce přírody jsou tak kladeny stále vyšší nároky, protože ne všichni návštěvníci se chovají tak, jak by měli. Nadace ČEZ Správě KRNAP přispěla částkou 455 500 korun na zajištění mobility strážní služby a částkou 302 500 korun na vybavení informační a strážní služby. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Advent, Vánoce a Silvestr, jak předejdeme nebezpečí
Krkonošský výlet nabídne výhledy, lezení ve stromech i závody motokár
Jízdou v protisměru u Turnova ohrozil 13 aut, nyní mu hrozí vězení
V Jablonci se komunitně plánuje jedenáct let
Zasněžené Benecko objektivem Zdeňka Horáka

Nejčtenější články

27.11.: Provoz v dolním centru Jablonce je už obnovený
25.11.: Policisté vyslyšeli výzvu a zařadili se do seznamu dárců krevní plazmy
26.11.: Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn