Policie hledá svědky nehody v jablonecké ulici Československé armády

02.12.2020 21:46:05 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Policie hledá svědky nehody v jablonecké ulici Československé armády

Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala před řeznictvím v ulici Československé armády v Jablonci nad Nisou v pátek 27. listopadu v 7.45. Při nehodě byl sražen muž, který se v místě pohyboval vedle nákladního auta.

„Řidič s podvalem zaparkoval v ulici Československé armády před obchodem Řeznictví ve směru od centra Jablonce při pravém okraji vozovky, vystoupil z vozu a začal manipulovat s nákladem. Uvolňoval asfaltový finišer, který na uvedeném podvalu přivezl na místo, kde následně měla být prováděna oprava komunikace. Při této činnosti se pohyboval v prostoru vozovky na levé straně podvalu, kde byl zachycen projíždějícím řidičem s vozidlem jedoucím ve směru od Liberce na centrum města. Pravděpodobně došlo ke střetu pravého bočního zpětného zrcátka s levým ramenem muže manipulujícího s nákladem na podvalu," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Po tomto nárazu byl muž odhozen na bok zaparkovaného vozidla. Následně sražený muž zahlédl dodávkové vozidlo s nápisem CETIN, které do něj mělo údajně narazit a z místa nehody odjet. „Muž při této nehodě utrpěl zranění, jehož charakter a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. 974 474 254 nebo na bezplatné lince 158," dodala policejní mluvčí.

Občané mohou policisty kontaktovat také písemně prostřednictvím e-mailu jn.di.podatelna@pcr.cz . Policisté přijmou především veškeré informace vedoucí ke zjištění totožnosti neznámého řidiče s dosud přesně neustanoveným vozidlem, který z místa dopravní nehody odjel, aniž by splnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jízdou v protisměru u Turnova ohrozil 13 aut, nyní mu hrozí vězení
Řidiče náklaďáků v Libereckém kraji opět kontroloval policejní autobus
Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu
Řidič na mokré vozovce u Železného Brodu narazil do svodidel
Policisté dohlíželi i na provoz silnice u křižovatky Rádelský mlýn

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V obci Bohumileč u Turnova narazilo auto do sloupu

K čelnímu nárazu osobního automobilu do sloupu došlo v sobotu 23. ledna odpoledne v obci Bohumileč. Na místě zasahovali hasiči ze stanice Turnov a zbrojnice Český Dub. Z místa nehody byla jedna zraněná osoba převezena do nemocnice k dalšímu ošetření. Další informace

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Firma TGK - Technika oblékla do skleněných šatů oceněné sídlo Lasvitu
Parkování v Bedřichově bylo o víkendu obtížné, ale dostupné
Vyhlídka Špička nadchne milovníky přírody i architektury
Horská služba zachraňovala zraněného muže pod ledopádem
Sněhuláci vyrostli za mateřskou školkou v ulici Arbesova

Nejčtenější články

24.01.: Sněhuláci vyrostli za mateřskou školkou v ulici Arbesova
23.01.: Lucie Kvapilová z obce Pulečný má pohlednice jako koníček i povolání
24.01.: Miloš Kratochvíl: Oba góly jubilejní

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn