Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné

18.02.2019 14:48:29 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Desná v Jizerských horách,Tanvald

Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné

Tanvaldští policisté hledají důležitého svědka - muže, který by mohl mít důležité informace k šetření případu vloupání do budovy Mateřské školy v Desné.

„Vloni 23. října v noci krátce po druhé hodině dosud neznámý pachatel po vykopnutí dvojité skleněné výplně špaletových dveří vnikl do budovy Mateřské školy v Desné, kde z různých místností odcizil peníze v celkové hodnotě 1830 Kč. Celý případ stále šetří policisté z Obvodního oddělení v Tanvaldě, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za jehož spáchání hrozí pachateli v případě dopadení trest odnětí svobody až na dva roky," shrnula případ tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.


Tanvaldští policisté nyní žádají o spolupráci širokou veřejnost. V průběhu šetření se jim totiž podařilo zajistit záznam z jedné kamer umístěných v blízkosti mateřské školy z doby, kdy pravděpodobně došlo ke spáchání uvedeného skutku a muž, který je na záznamu zachycen, by mohl mít pro policisty jako svědek důležité informace k případnému objasnění případu. Mohl se tam totiž potkat s pachatelem či pachateli vloupání do budovy mateřské školy.

„Pokud někdo z občanů má tedy jakékoliv poznatky vedoucí ke zjištění totožnosti muže na záznamu, ať je sdělí policistům osobně na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158, případně přímo policistům na Obvodním oddělení v Tanvaldě prostřednictvím mobilního telefonu 735 788 647. Případně žádáme samozřejmě samotného muže zachyceného na zveřejněném záznamu, aby se policistům sám přihlásil," uvedla policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tanvaldští policisté hledají muže, který vybíral cizí kartou z bankomatu
Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
Policisté hledají svědky loupeže v areálu jablonecké nemocnice

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pohádkový les pořádají v Rovensku

Tradiční Pohádkový les v Rovensku pod Troskami se koná v sobotu 18. května od 12.00 do 15.30. Trasa pohádkového lesa od startu je dlouhá 2 km a je zvládnutelná i s kočárky. Pohádkový les se koná za každého počasí. Celá trasa vede lesem Boreckých skal v Českém ráji. Z Turnova do Rovenska bude jezdit i parní vlak! Více podrobností

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Derby v Liberci pro jablonecké házenkáře
ZŠ Pasířská bude reprezentovat Jablonecko
Obrazem : In line závody v Tanvaldě
1. kolo KPD mužů a žen v atletice
Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů

Nejčtenější články

22.05.: Obrazem : In line závody v Tanvaldě
22.05.: ZŠ Pasířská bude reprezentovat Jablonecko
21.05.: Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn