Pokračovala I. liga basketbalistek čtvrtfinálovým play-off

15.03.2019 13:29:04 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Pokračovala I. liga basketbalistek čtvrtfinálovým play-off

Ženy Bižuterie se, jako sedmý tým základní části I. ligy žen, letos střetává se stejným soupeřem jako loni - béčkem nejlepšího týmu Česka - USK Praha B. Loni to byla dvojice nejlepší v celé soutěži, letos Bižuterie takový kádr nemá, a tak se další postup příliš neočekává. Hraje se na tři výhry a dvě už soupeřky hladce získaly o víkendu v Praze.

USK Praha B - Bižuterie 68:38 (25:10, 37:20, 40:29)

Hned první zápas ukázal, kdo bude favoritem. Rozhodujícím faktorem jsou podmínky obou klubů, soupeř těží z profesionálních podmínek v klubu, který dává hrát hostujícím hráčkám druhou nejvyšší soutěž, Jablonec má jen amatérské možnosti a ještě k tomu většina děvčat studuje v Praze a trénuje doma jen jednou týdně. Pivotmanka Klokočníková již chybí delší dobu pro zranění, dvojčatům a oporám Ješkeovým se příliš nedaří a tak střelbu obstarávala Bára Čmejrková.

Sestava a body: Čmejrková 13, Červenková a Kučerová 6, Herinková 5, K.Ješkeová 4, T. Ješkeová a Šoltysová 2, Brožková, Nováková , Pískačová.

USK Praha B - Bižuterie 71:35 (21:10, 38:20, 61:23)

Pro nedělní odvetu se ke zraněným přidala ještě Terka Ješkeová a naopak soupeř byl posílen o dvojici z kádru mistra ČR - Julie Pospíšilová a Veronika Šípová (celkem 41 bodů). Hráčky Bižuterie sice dle možnosti vzdorovaly, ale agresivní pojetí domácích bylo nad jejich síly.

Sestava a body: Čmejrková12, K. Ješkeová 9, Herinková 6, Šoltysová a Kučerová 4, Pískačová a Červenková.

Třetí zápas je na programu v Jablonci v sobotu 23.3. v 15 hodin, případný čtvrtý v neděli 24. 3. v 10 hodin v hale v Podhorské ulici č. 54

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Basketbalistky jablonecké Bižuterie jdou do play - off proti USK Praha B

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn