Pohřešovaná třináctiletá dívka byla vypátrána v Jablonci

01.10.2020 20:51:03 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Pohřešovaná třináctiletá dívka byla vypátrána v Jablonci

Ve čtvrtek 1. října ve 20.20 byla pohřešovaná 13letá dívka z Liberce v pořádku vypátrána v Jablonci nad Nisou. Všem občanům, kteří reagovali na výzvu, děkuje policie za spolupráci. 

V souvislosti s pátráním po Michaele Stránské prověřila policie desítky oznámení k případnému výskytu 13leté dívky napříč Českou republikou. Vypátrat se ji naštěstí podařilo ve čtvrtek večer.

„Liberečtí kriminalisté ztotožnili muže, se kterým byla dívka spatřena v úterních ranních hodinách na zastávce autobusu v Liberci - Pavlovicích. Zároveň kriminalisté zjistili, že se dívka měla v dopoledních hodinách nacházet v blízkosti nádraží Českých drah v Liberci. Proto žádáme také cestující, kteří se v dopoledních hodinách dne 29. září 2020 nacházeli v blízkosti nádraží Českých drah v Liberci nebo v jeho okolí, případně cestovali vlakovými spoji z a do Liberce a mají-li informace k možnému výskytu pohřešované 13leté dívky, aby tyto informace předali na linku 158 případně na kterékoli obvodní oddělení Policie České republiky," sdělil podrobnosti k vývoji pátrání po dívce ve čtvrtek odpoledne tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský. 

Původní informace k pátrání 30. září 2020: 

Služba kriminální policie a vyšetřování Územního odboru v Liberci pátrá po 13leté Michaele Stránské. Pohřešování oznámila v úterý 29. září v podvečerních hodinách její matka na obvodním oddělení Liberec - centrum. Dívka odešla z domu v 7.00 29. září 2020, kdy šla do školy. Naposledy byla dívka viděna po sedmé hodině ranní na autobusové zastávce v Liberci - Pavlovicích, zastávka Stadion, kdy měla být ve společnosti neznámého muže.

„Pohřešovaná se do současné doby nevrátila do místa svého bydliště a její současný výskyt není znám. Dosud o sobě nepodala žádnou zprávu. V době odchodu z místa bydliště u sebe, měla drobnou finanční hotovost. Je bez mobilního telefonu," sdělili policisté ve výzvě veřejnosti.

Na sobě prošívanou bundu bílé barvy se zapínáním na zip, strečové kalhoty černé barvy s dírami na kolenou, černé plátěné boty s bílými kostičkami, tričko černé nebo khaki barvy, mikinu s kapucí černé barvy. S sebou na měla batoh černé barvy s nápisem VANS s barevnými kostkami na stranách.

„Dívka do současné doby byla bezproblémová, nikdy z domu neodešla. Opatření, které se v souvislosti s jejím vypátráním dosud realizovala, tedy veškeré prověrky v rodině, u známých, v nemocnicích, na nádražích a v místech možného výskytu, byla zatím neúspěšná. V tuto chvíli žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce. Pokud někdo dívku viděl nebo ví, kde se v současné době nachází, ať kontaktuje linku 158 nebo policisty na kterékoli policejní služebně," dodali policisté.

Popis hledané Michaely Stránské: 160 cm vysoká, střední postavy, modré oči, blond vlasy, mateřské znaménko na pravé tváři. Je jí 13 let (narozena 12. 2. 2007), vypadá na 13 až 15 let.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Poznáte muže na snímcích u Centralu v Jablonci? Pomůžete tím policii
Pohřešovaného muže z Jablonecka vypátrala fenka Yetti

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na zimním stadionu v Turnově otevřou antigenní odběrové centrum

Na zimním stadionu v Turnově otevřou antigenní odběrové centrum Několikatýdenní jednání přinesla výsledky! Po získání řady povolení může od čtvrtka 22. dubna zahájit provoz antigenní odběrové centrum na zimním stadionu v Turnově. Provozní doba bude zatím pondělí až čtvrtek od 12 do 16 hodin. Kapacita bude 120 testů za den. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Peníze na moderní medicínské centrum si chce kraj půjčit

Liberecký kraj vyhlásil soutěž, která má za cíl vybrat poskytovatele bankovního úvěru v celkové výši 1 300 000 000 korun. Kraj chce úvěrem financovat první etapu stavby Centra urgentní medicíny, která bude nejmodernější částí Krajské nemocnice Liberec. Částku by měl kraj splatit nadvakrát během devíti let. „Banky mohou posílat své nabídky do soutěže elektronicky, a to do 30. listopadu tohoto roku. Na výběru nejvhodnějšího úvěru spolupracujeme s odborníky ze společnosti Deloitte Advisory, kteří celou soutěž organizují i společně hodnotí," uvedl náměstek Zbyněk Miklík za resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Předchozí článek k tématu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hledá se nejlepší kronika. Hlásit se lze do konce května
Liberecký kraj jako kolébku nanotechnologií podpoří Nanoprogress
Hodně vydařené fotbalové představení na Střelnici
Na český sdruženářský trůn letos poprvé usedl Ondřej Pažout
Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého

Nejčtenější články

18.04.: Mladá naděje na zimní olympiádu 2022 jezdí na Tanvaldském Špičáku
19.04.: Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy
18.04.: Zápas v Plzni pro kardiaky nebyl

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn