Poděkování partnerům Zumba Charity Smržovka 2012

17.12.2012 13:24:46 | Autor: Martina Zelinková | Rubrika: Volný čas | Obce: Smržovka

Poděkování partnerům Zumba Charity Smržovka 2012

V Parkhotelu ve Smržovce se 25. listopadu 2012 konala největší akce roku 2012, kterou eRclub pořádal - Velký charitativní Zumba maraton aneb Přijď, Tanči, Pomáhej. Všem zainteresovaným chtěla alespoň článkem poděkovat hlavní pořadatelka Martina Zelinková.

Jak jistě mnozí již víte, povedl se nám vytančit neuvěřitelný balík peněz ve prospěch postižených  z Maxova, Harcova a Nadaci Medvídek Dáda, dohromady celých 47 437 Kč. Byla to nádherná akce plná energie, zábavy, úžasné atmosféry i emocí.

Celou akci podpořil starosta Smržovky Marek Hotovec, ředitel Domova v Maxově Stanislav Petrovič a přijel jí podpořit i herec Jiří Krytinář, jehož účast jsem nikde neventilovala, protože to bylo překvapení nejen pro ty, kteří vystupovali, ale hlavně pro ty, kteří za námi přišli, aby celé to naše snažení podpořili.

Děkuji taky instruktorům, kteří na této akci vystupovali a podíleli se na ní zcela zdarma, a to jmenovitě: Veronika Vodrážková - eRclub Smržovka, Lenka Marčíková - Tanvald, Daniel Šimek - Jablonec n.N., MonChichi - Praha, Miguel Velozo - Děčín, Milan Nevosad Muž roku 2012 - Mladá Boleslav, Vitor Tavares Mendes - Praha, Eva Novotná - Litoměřice, David Valčuha - Praha a zakladatelům Nadace Medvídek Dáda Mariana Šelemberková - Mladá Boleslav, Petr Pik - Praha a Pavel Volman z Liberce.

Děkuji DJ Vladimíru Josífkovi a zároveň radnímu za město Tanvald za báječně odmoderovanou a ozvučenou show a nesmím zapomenout ani na Alexe Beljakova z Rádia KISS, který byl druhým skvělým moderátorem tohoto dne.

Chtěla bych touto cesto poděkovat i malým mažoretkám Jablonecká Jablíčka z DDM Vikýř pod vedením Petry Polanské a dětské taneční skupině Angel Breakers, kde tančí i děti z Dětského Domova v Jablonci nad Nisou pod vedením Rimrose Petra Doležela, kteří svým vystoupením doslova vehnali slzy do očí všem přihlížejícím. Pomohli nám tak velice krásně obohatit program a samozřejmě, že snad nemusím zdůrazňovat, že i oni přijeli vystoupit ve prospěch postižených zcela zdarma a bez nároku na jakýkoli honorář...

<br />Autor: Antonín BělonožníkJsem strašně ráda, že i klienti z Maxova a Harcova tam po celou dobu byli s námi a tančili, bavili se, smáli se, protože celá tato akce byla o nich a pro ně...

Vytančené peníze jsme vložili na účet Domova v Maxově a na účet Nadace Medvídek Dáda, jenž je tak budou moci využít na akce, aktivity a pomůcky, na které by jinak nemohli ani pomyslet. 

 Chtěla jsem tady poděkovat všem lidem za Smržovky, Tanvaldu, Desné, Velkých Hamrů, Jablonce nad Nisou a širokého okolí, zkrátka všem, kteří jste přišli za námi a byli nám opravdu velikou oporou, udělali jste nádhernou atmosféru, že už jen při vzpomínce mám opět husí kůži... Chci poděkovat těm, co přispěli, i když věděli, že z jakéhokoli důvodu se nemohou akce zúčastnit, poděkovat lidičkám, kteří mi pomohli se sháněním tomboly, samotným sponzorům, kteří nám do tomboly darovali krásné a opravdu hodnotné dárky, a poděkovat dárcům hraček, které jsme pro postižené děti vybírali v eRclubu na Smržovce i v Jablonci n.N. Dárky za Vás předám pod vánočním stromečkem v pátek 14. prosince 2012 v kongresovém hotelu Clarion v Praze, kde jsme pro postižené z Chráněných dílen připravili Vánoční nadílku a Ježíška se vším všudy.

Chci tady poděkovat své rodině, která mi je velikou oporou, protože akce Charity Tour byla každou neděli v různých sedmi městech a právě tam, místo s nimi, jsem trávila svůj čas a se samotnou akcí na Smržovce mi nejvíc pomohla.

Nesmím zapomenout poděkovat mojí instruktorce Verče Vodrážkové, která tančí Zumbu v eRclubu na Smržovce. Jsem ráda, že jí mám, je mi velkou oporou i inspirací, mám v ní báječnou kamarádku a aplaus na Smržovském Zumba maratonu byl určen i jí. Děkuji Katce Strnadové, Dádě Jériové a Jáře Krištofové za velikou pomoc a organizaci u vstupu a tomboly a Ivoně Jenčové za vyrobení dárků pro instruktory jako poděkování....

Veliké, ale opravdu veliké díky patří i Patriku Bonnanovi a Verče Valentové, majiteli Parkhotelu, který nám prostory hotelu propůjčil zcela zdarma a ještě všem zúčastněním zaplatil 1,5 lahve vody.

Díky firmě Johnson Controls, která nakoupila do tomboly pro své zaměstnance dárky z dílny v Maxově v celkové hodnotě 5 000 Kč. Tím i tato firma pomohla k celkové částce, která se povedla na Smržovce předat a velice mě mrzí, že tyto kroky nenásledovalo více firem.

Dne 8. prosince 2012 firma Johnson Controls ještě darovala výtěžek ze své firemní vánoční tomboly, takže celková částka vybraná na pomoc postiženým na Smržovce činí neuvěřitelných 50 637 Kč.

<br />Autor: Antonín Bělonožník A nesmím zapomenout sklonit hlavu a velice poděkovat naší eRclubačce Katarzyně Döring a jejímu manželovi, kteří přispěli částkou 5 000 Kč na postižené děti se slovy, že sami vlastní nemají a nemůžou tak darovat hračky, a Kamile Šikalové, která pro postižené děti nakoupila hračky a knihy s Braillovým písmem. Veliké, veliké díky, díky, díky...

Chtěla bych tady poděkovat panu Romanu Marcišovi, spolumajiteli Penzionu Berany, který chtěl také nějak pomoci, a tak klientům z Maxova připravil v pondělí 17. prosince 2012 právě na penzionu Vánoční relaxační odpoledne, s bazénem, dobrým jídlem, zdobením perníčků a nádherným programem...

Přeji Vám všem Krásné a Veselé Vánoce a Šťastný vstup do Nového roku 2013, pevné a stálé zdraví, štěstí a spokojenost a opatrujte si ta Vaše nádherná „Velká srdíčka", která v sobě máte, protože jsem se za celou Charity Tour po sedmi městech nesetkala s tak skvělými a hodnými lidmi, jako tady u nás na Smržovce.

Srdečně děkuji a těším se na další akce, které pro Vás eRclub připraví :-)

Martina Zelinková, Zumba instruktorka a majitelka sportovního klubu eRclub na Smržovce a v Jablonci nad Nisou.

Jmenovitě sponzoři Charity Tour na Smržovce:

Eleven - cyklodresy
Bazén Jablonec - volné vstupenky do bazénu,
Penzion Severka a Hospůdka U Bobše - poukázky na konzumaci,
SKI Areál Černá Říčka - celodenní permanentka na vlek,
IVAK sro. - poukaz na vizualizaci koupelen,
CA Klára Šourková a Josef Šourek - DVD přehrávač,
SK Mobil Šárka Šimková - doplňky na mobil,
CKnet - pc příslušenství,
ELSAP Princ - ponorný mixér a doplňkly,
JSB bijoux Swarovski - šperky,
Salon"Štěstí" - poukaz na půjčení svatebních nebo společenských šatů v hodnotě 6.000,-Kč,
Foto Daniel Farkaš - poukázka na Profi focení v hodnotě 1.600,- Kč,
Lékárně Doktor z Hor a Lékárně U Aesculapa za výživové a kosmetické doplňky,
Kadeřnictví Butterfly - poukaz a kadeřnický balíček,
SATO Tiskárna Tanvald - reklamní předměty,
Čajovna Hana Stejčková - dřevěné hračky,
Trafika Jaromíra Krištofová - CD a DVD filmy,
Renata Šípková - smaltové šperky,
Lenka Marčíková - poukazy na masáže,
Hana Kalinová - volné vstupenky na cvičení,
Pekárna Jan Mašek - vánočky a koláče,
CYKLO a SKI Pelc - sportovní oblečení,
Karel Zimmermann - reklamní předměty,
Tomáš a Nikola Jériovi - pečivo a poukázky na nákup,
Jana Masaryková - dort se Zumba překvapením,
Jana Lamačová Studio Martina - poukaz na kosmetické a masérské služby v hodnotě 1.000,- Kč,
Glass Unicum Morávek,
Cukrárna U Hájků,
Ovoce a zelenina Manželům Šilhánovým,
Ruda Pivrnec a Petr Urban,
Pekárně U Drahušky,
Heleně Sibřinové - textilní hračky,
Železářství U Blacka - kovo doplňky,
Floorball Players - čepice, čelenky, potítka, sportovní láhve,
Hospůdka U silnice - poukázky na konzumaci v hodnotě 600,- Kč,
Autoslužby Jiří Brož - poukazy v celkové hodnotě 2.200,-Kč,
Energy Studio - poukazy na masáže a kosmetiku,
Řeznictví U Tomášů,
Studio Fit - 3x poukázky v celkové hodnotě  2 790 Kč,
Lyžařský areál U Čápa - trička,
Autoprofi s.r.o. - reklamní předměty,
SIKO koupelny,
Sbor Dobrovolných Hasičů Smržovka,
Touche Marcela Pešatová - oblečení,
Petra Hotovcová,
Autodíly Müller - autodoplňky,
DETOA a.s. - hračky,
Lyžařská škola U Čápa - 2 lekce výuky na lyžích nebo snowboardu,
Armáda České republiky - útvar Liberec,
HM Glass Miroslav Hloušek - vánoční skleněné svícny,
A Raymond - trika, kšiltovky a reklamní předměty,
Johnson Controls - finanční dar 8 000 Kč

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Druhý ročník Charitativního Zumba maratonu vynesl přes 47 tisíc

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chřipka zavřela „íčko“ na jabloneckém magistrátě

Od pátku 21. února je uzavřené informační centrum v přízemí radnice kvůli onemocnění všech pracovnic. „Pokud budete potřebovat ověření vašich dokumentů, najdete tuto službu v magistrátní budově v ulici Komenského 8, karty OPUS Card dobíjí na autobusovém nádraží," upozornil tajemník jabloneckého magistrátu Marek Řeháček. Zda bude informační centrum v pondělí otevřené, není v současné době jasné.

Zahájili rekonstrukci Komenského ulice v Turnově

Kvůli kompletní rekonstrukci byla v pondělí 17. února uzavřena ulice Komenského. Stavební práce budou probíhat až do 9. září 2020. Hned v první den uzavření přišly dopravní komplikace. Řidiči své vozy totiž odstavili do zálivů autobusových zastávek v Husově ulici, kam autobusy nemohly zajet a vyložit ráno děti do školy. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj revitalizuje aleje, další připravuje na Novoborsku a Frýdlantsku
V Libereckém kraji končí staré TV vysílání. Hrozí zrnící obrazovky
Kamerový systém bude v Jablonci další čtyři roky provozovat GREPA
Jablonecký rozpočet na rok 2020 je schválený
Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
21.02.: V pondělí 2. března začne rekonstrukce křižovatky Rádelský mlýn
21.02.: Policie hledá svědky incidentu v centru Liberce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn