Plavci jablonecké Bižuterie nejlepší v kraji

11.10.2021 14:04:22 | Autor: Tomáš Janata, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Plavci jablonecké Bižuterie nejlepší v kraji

Po covidovém půstu zaplnily minulou sobotu bazén v České Lípě plavecké naděje Liberecka, které bojovaly o medaile v přeboru Libereckého kraje v sedmi kategoriích od těch nejmladšího žactva po dospělé. Tento přebor byl přeložený z jara 2021, kdy se nekonal.

Do bazénu skočilo přes 220 závodníků z osmi oddílů kraje včetně toho jabloneckého z Bižuterie. Šedesátka plavců z Jablonce vybojovala 58 zlatých medailí, 36 stříbrných a 38 bronzových. Na nejkratší trati 50 metrů VZ byli v absolutním pořadí nejrychlejší naši plavci. Mezi ženami Zdeňka Janatová (věkem stále žákyně) a Max Prošek.

Nejúspěšnější z jabloneckých plavců byli Zdeňka Janatová (2007) - 6x zlato/6 startů, Veronika Grusová (2008) přidala 4x zlato/4 starty, Šimon Danilevič (2008) 5x zlato/ 5startů, Julie Šerhantová (2011), 4xzlato a 1x stříbro, Jan Janata (2009) 3x zlato, 1x bronz a benjamínek výpravy Vojtěch Heřmánek (2013) 3x 1.místo, 1x 2.místo.

V kategorii dospělých oddíl velmi úspěšně reprezentovala Barbora Vencálková 2x 1. místo, 3x 2. místo a 1x 3. místo, Max Prošek, který kromě již zmíněného závodu na 50VZ vyhrál i dvojnásobnou trať. Jeho oddílový kolega Matěj Volech se stal 4x přeborníkem kraje a 3x doplaval na druhém místě.

Přeborníky kraje se dále stali: Budínová Klára a Jasmína, Bílková Bára, Klápšťová Julie, Krejsová Ester, Krupková Emilka, Merker Tobias, Pastorková Lea, Pěničková Markéta, Prokopová Lucie, Resl Václav a Wimmer Vojtěch (2013).

Celkem v šesti závodech se plavci z Jablonce umístili na prvních třech místech. Všichni plavci si doplavali pro své osobní rekordy ve většině disciplín.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladí plavci Liberecka více jak po roce závodili

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči na Semilsku absolvovali cvičení zásahu u nehody se zraněnými

Dvě prověřovací cvičení zaměřená na zásah u dopravní nehody s velkým počtem zraněných osob absolvovali profesionální a dobrovolní hasiči na Semilsku. Zasahující jednotky měly za úkol po příjezdu na místo události zajištění autobusu, zabezpečení protipožárních opatření a za využití metody START (Snadná Terapie a Rychlé Třídění) vyřešit situaci, při které je na místě výrazně více zraněných osob než záchranářů. Další informace na Našem Pojizeří

Školy v regionu se dočkají nového vybavení, pomůcky již mají v Turnově

Liberecký kraj za evropské peníze vybaví několik desítek základních škol v regionu polytechnickými pomůckami. Naplňuje tak tzv. krajský akční plán rozvoje vzdělávání Libereckého kraje II (NAKAP LK II). Cílem projektu je zvýšit kompetencí vyučujících na základních školách v oblasti polytechnického vzdělávání a zkvalitnit výuku. Prvním školským zařízením, jež převzalo pomůcky pro zlepšení polytechnické výuky, je Základní škola Skálova Turnov, jejímž ředitelem je Michal Loukota. Další vybrané školy jsou například ZŠ Cvikov a ZŠ Školní Česká Lípa, které se nového vybavení dočkají do konce letošního října. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Škola na Šumavě má zmodernizovanou tělocvičnu
Klenoty kousek za hranicemi: ZOO, skvělé koupání i staleté památky
Aktuální opatření na linkách MHD od 1. listopadu
V jablonecké ulici Liberecká se srazilo osobní a nákladní auto
Seniorská Akademie zdraví má další absolventy

Nejčtenější články

18.10.: Odešel Jaroslav Dočkal…
18.10.: Hvězdy nad Ještědem září stále víc, ročník 2021 vyrazil dech i porotcům
20.10.: V jablonecké ulici Liberecká se srazilo osobní a nákladní auto

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn